Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Share | 
 

 Shes & Blej !

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit


Male
Numri i postimeve: 2427
Age: 22
Vendi: Nė "Komedinė Njerėzore"
Profesioni/Hobi: Student
Registration date: 12/09/2007

MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Thu Jun 26, 2008 6:56 pm

Premtimi shkruajti:
guximi shkruajti:
Une kisha pas deshir ta blej nje maic me CHE GUEVARA

Guximi, vetem tri maica me Che Guevaren i kam. Mos me thuaj edhe njeher, se ta jape cilen do. Apo nese do te re, prit deri ka gushti se i kam porosit ja dy, me mi pru prej Anglis.

A te kam shtete?

O faleminderit edhe ty Premtim se e pash me von kete mesazhin tende, do te kisha pas qejf, per pritje nuk ka fort lidhje, se ne shqiptaret jemi mesuar te presim haha. Faleminderit o shtet.

Mbetesh shum i respektuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Kosovarja
Admin
Admin


Female
Numri i postimeve: 4833
Age: 29
Vendi: Jashtokėsore!
Registration date: 14/08/2007

MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Thu Jun 26, 2008 8:04 pm

guximi shkruajti:
Une kisha pas deshir ta blej nje maic me CHE GUEVARA

Guximi Dhe Rolling te sigurohem edhe njehere te shikoj tek disa lokale qe jane te "Sllovenia e Sportit" kam pare maica te tilla me figuren e Che Guevara do shikoj ketyre diteve dhe te bindem plotesishte dhe do ju tregoj ne Pm se si quhet edhe lokali dhe ku saktesishte i kam pare...

Kaloni bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Thu Jun 26, 2008 8:12 pm

guximi shkruajti:
Premtimi shkruajti:
guximi shkruajti:
Une kisha pas deshir ta blej nje maic me CHE GUEVARA

Guximi, vetem tri maica me Che Guevaren i kam. Mos me thuaj edhe njeher, se ta jape cilen do. Apo nese do te re, prit deri ka gushti se i kam porosit ja dy, me mi pru prej Anglis.

A te kam shtete?

O faleminderit edhe ty Premtim se e pash me von kete mesazhin tende, do te kisha pas qejf, per pritje nuk ka fort lidhje, se ne shqiptaret jemi mesuar te presim haha. Faleminderit o shtet.

Mbetesh shum i respektuar.

Guximi, te thashe me prite deri ne ate kohe, sepse me vijn prej Anglis, dhe dallojne ato prej ketyre qe jane ketu ne Kosove. Ka edhe ne Pr, tek tre sheshirat, e kam ble nje aty, por jane shume te dobeta. Per kete te thashe me prite. Nese tu ka bo aq ne qejf, te jap nje me te miren qe e kam, te cilen poashtu nga Anglia ma kan pru, veq se te kam Shtete, ahhaha.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit


Male
Numri i postimeve: 2427
Age: 22
Vendi: Nė "Komedinė Njerėzore"
Profesioni/Hobi: Student
Registration date: 12/09/2007

MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Thu Jun 26, 2008 8:45 pm

haha faleminderit Premtim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
E_Bukura
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm


Female
Numri i postimeve: 2009
Age: 28
Vendi: Prishtine
Registration date: 30/09/2007

MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Fri Jun 27, 2008 3:23 pm

Guximi maica ke more, vetem se duhet te kerkosh. Mua maicat mu ben te zakonshme, dhe dikur vendosa te bej nje tuatuazh me Che-n, ah ah ah.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit


Male
Numri i postimeve: 2427
Age: 22
Vendi: Nė "Komedinė Njerėzore"
Profesioni/Hobi: Student
Registration date: 12/09/2007

MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Fri Jun 27, 2008 3:28 pm

hahaha ka kohe qe sjam dal ne pr, ka ndoshta, nuk e di, do te kerkoj pa dyshim.

Pershendetje per ty.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Sofra
Admin
Admin


Male
Numri i postimeve: 7564
Registration date: 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Sat Jun 28, 2008 1:21 am

Une deshiroje ta kem nje bluze me foton e Enver Hoxhes.
Dua te kete shkrimin "Kosova eshte Shqiperi" ose "nuk jem 3 po jem 6 milion".

Ta kem afer librave te enverit ne bibloteke.

_________________
Ėshtė diēka qė vlen...

mė shumė se pranvera, qė shkėlqen mė shumė se dielli ,mė shumė se ari...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Beton
Hero anėtar
Hero anėtar


Numri i postimeve: 5729
Vendi: Zvicėr
Profesioni/Hobi: no money no honey
Registration date: 10/09/2007

MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Sat Jun 28, 2008 1:33 am

Kerkoj kete Liber po qe e keni lajmrohuni flm

Materializmi Dialektik dhe Historik
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
rolling
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm


Male
Numri i postimeve: 2086
Age: 23
Vendi: Shqiptari
Profesioni/Hobi: Revolucionar
Registration date: 17/05/2008

MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Sat Jun 28, 2008 1:51 am

Kosovarja shkruajti:

Guximi Dhe Rolling te sigurohem edhe njehere te shikoj tek disa lokale qe jane te "Sllovenia e Sportit" kam pare maica te tilla me figuren e Che Guevara do shikoj ketyre diteve dhe te bindem plotesishte dhe do ju tregoj ne Pm se si quhet edhe lokali dhe ku saktesishte i kam pare...

Kaloni bukur
flm shume ksovaare se bash kjo po me nevoitet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Sat Jun 28, 2008 1:54 am

Beton shkruajti:
Kerkoj kete Liber po qe e keni lajmrohuni flm

Materializmi Dialektik dhe Historik

Beton, kete liber edhe une e kam kerkur. Sot me thane se gjendet ne Prishtine, neser nese mundem do ta kerkoj dhe nese e gjeje, te lajmeroj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Sat Jun 28, 2008 1:55 am

Sofra shkruajti:
Une deshiroje ta kem nje bluze me foton e Enver Hoxhes.
Dua te kete shkrimin "Kosova eshte Shqiperi" ose "nuk jem 3 po jem 6 milion".

Ta kem afer librave te enverit ne bibloteke.

Sofra, ta bejme te mundshme edhe kete. Kur te pim cafe keto dite, te tregoje me mire.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Beton
Hero anėtar
Hero anėtar


Numri i postimeve: 5729
Vendi: Zvicėr
Profesioni/Hobi: no money no honey
Registration date: 10/09/2007

MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Sat Jun 28, 2008 1:59 am

Beton, kete liber edhe une e kam kerkur. Sot me thane se gjendet ne Prishtine, neser nese mundem do ta kerkoj dhe nese e gjeje, te lajmeroj.

Te kam shtet Premtimi shume te falemenderoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit


Male
Numri i postimeve: 2427
Age: 22
Vendi: Nė "Komedinė Njerėzore"
Profesioni/Hobi: Student
Registration date: 12/09/2007

MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Thu Jul 10, 2008 12:27 pm

Me ne fund e bleva, hahhh Very Happy .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Beton
Hero anėtar
Hero anėtar


Numri i postimeve: 5729
Vendi: Zvicėr
Profesioni/Hobi: no money no honey
Registration date: 10/09/2007

MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Thu Jul 10, 2008 1:01 pm

guximi shkruajti:
Me ne fund e bleva, hahhh Very Happy .


ē'fare ke bjel guximi ?

Nuk ma kapi ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit


Male
Numri i postimeve: 2427
Age: 22
Vendi: Nė "Komedinė Njerėzore"
Profesioni/Hobi: Student
Registration date: 12/09/2007

MesazhTitulli: Re: Shes & Blej !   Thu Jul 10, 2008 1:20 pm

Maicen me Che Guevaren bre, haha.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
 
Shes & Blej !
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: -
Kėrce tek: