Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Deklarata te FBKSH

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Next
AutoriMesazh
agrono
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 30
Age : 38
Vendi : Zvicer
Registration date : 16/11/2009

MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Tue Nov 17, 2009 4:34 pm

UKSH, AKSH, OKSH, EKSH.

Krejt kena me bo nje ushtri.
Por lerni keto pune te UKSH-se jan punet e Nevzat Halilit, trimit te "madh".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shqipo_
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 194
Age : 105
Vendi : Prespe
Registration date : 31/08/2008

MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Tue Nov 17, 2009 6:08 pm

Ja perforcim per ate qe thote aksh... Keto jane shenja per ata qe i kuptojne


Dėshtimi pėr nė BE, kthen 2001-shin !!!


Mosmarrja ftesė pėr fillimin e bisedimeve pėr hyrje nė Bashkimin Evropian, mund tė sjellė probleme tė reja nė Maqedoni. Xhezai Shaqiri, ish-komandant Hoxha, ka thėnė pėr "Lajm" se politika e Gruevskit vazhdon tė nxisė probleme dhe rreziku pėr trazira tė ndryshme ėshtė aktual nė ēdo moment.

"Arsye pėr trazira shqiptarėt nė Maqedoni kanė pasur shumė herė pėr tė bėrė. Por, deri tani kanė bėrė jashtėzakonisht durim. Na morėn nė qafė kėto liderėt shqiptarė qė po marrin pjesė nė qeveri. Nė politikėn e Gruevskit ka pasur shumė arsye pėr ta filluar punėn aty ku kishte mbet nga viti 2001", tha Shaqiri. Sipas tij, mėnyra mė e mirė pėr shqiptarėt ėshtė qė tė gjendet njė alternativė tjetėr nga shtresa intelektuale, e menēur dhe analistėve tė ndryshėm tė pavarur.

Ish-komandant Hoxha ku vazhdon ta mbajė zonė tė lirė Tanushėn, konsideron se shqiptarėt njė kohė tė gjatė janė peng e politikės sė Gruevskit. "Si nė kohėn e PDSH-sė edhe tani tė BDI-sė shqiptarėt ka kohė qė janė peng e politikė sė Gruevskit. Besoj se kjo do tė vazhdojė derisa shqiptarėt nuk vetėdijesohen dhe nuk gjejnė alternative tjera qė mos tė vuajnė nga gabimet e Gruevskit", tha Hoxha.

Ish-deputeti nė parlamentin e Maqedonisė ka kritikuar edhe ministrat shqiptarė, tė cilėt siē i quan ai e mbrojnė politikėn e kryeministrit. "Njė gjysmė zėri e thotė Rafiz Haliti, se shqiptarėt me ose pa maqedonasit do tė hyjnė nė BE, menjėherė del ministri i Gruevskit, Musa Xhaferi dhe e demanton atė duke e mbrojtur politikėn e Gruevskit", tha Shaqiri. Ai ka porositur se shqiptarėt nuk duhet tė jenė pjesė dhe peng i atyre problemeve qė i kanė maqedonasit me tė tjerėt. "Pėrkundrazi, Gruevski nuk ėshtė aspak mirėnjohės me lojalitetin qė e kanė treguar shqiptarėt nė Maqedoni", tha Xhezair Shaqiri.

Nga ana tjetėr, kryetari i Bashkimit Demokratik Kombėtar (BDK), Hysni Shaqiri, i cili nga pozita e deputetit nė vitin 2001 iu bashkua UĒK-sė ka theksuar se shqiptarėt po vazhdojnė njė politik tė gabueshme. "Shqiptarėt kanė gabuar qė nga momenti kur nuk u bėnė faktorė pėr zgjedhjen e emrit me Greqinė. Tek e fundit sa kanė tė drejtė grekėt aq kemi tė drejtė edhe ne. Tani shqiptarėt nuk kanė asnjė far roli dhe kėshtu siē janė nuk do tė mundė tė bėjnė asgjė edhe nėse Maqedonia merr pėrgjigje negative pėr tė hyrė nė BE", tha Hysni Shaqiri.

Hoxha: Ahmeti gaboi me UĒK-nė qė nė vitin 2001

"Ali Ahmeti kur ta thotė njė gjė duhet ta mbajė fjalėn. Ai e di fort mirė se nga koha e viti 2002-2006, ėshtė dashur ta rregullojė ēėshtjen e ushtarėve tė UĒK-sė. Ai nuk ėshtė i aftė me e detyruar Gruevskin pėr asgjė. Pėr kėto arsye Greuvski del dhe e mohon Ahmetin se nuk po punohet asgjė pėr zgjidhjen e statusit tė ish-ushtarėve tė UĒK-sė. Deri nė vitin 2004 ėshtė dashur tė miratohet Marrėveshja e Ohrit dhe nė tre faza tė dorėzohet armatimi i UĒK-sė. Ai ka bėrė gabim, pasi pa konsultimin e asnjėrit prej komandantėve e dorėzoi komplet armatimin", tha Xhezair Shaqiri - Hoxha.

http://lajmpress.com/lajme/maqedoni/2183.html
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.fbksh-aksh.tk
aksh
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 37
Vendi : shqiperi etnike
Registration date : 21/11/2008

MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Tue Nov 17, 2009 9:28 pm

ndegjoni une skam te drejt askujt ti them hyr apo mos hyr une nuk po ju genjej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.fbksh-aksh.tk
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Tue Nov 17, 2009 9:42 pm

aksh
pse ende lajmeroesh me amblemen aksh e jo uksh..
ku jeni ne qiell si ushtia e Bujar Bukoshit,,
Apo jeni ushtria e menduh thaqit arben xhaferit qe bashkpunojne me rezhimin maqedonas me Ali Ahmetin .
A me G.adil pijanecin me platformen antishqiptare koqogafurriste...
haaaaa na knaqt..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Tue Nov 17, 2009 9:48 pm

Kordinatori i shaibk Per diaspore keto dite do te takohet me perfaqesuesit diplomatik amerikan ne Gjermani1
Do shpaloset opcioni i shaibk dhe vizionet e kordinatorit per bashkimin kombetare .
ky eshte nje suksese me i madhe i koordinatorit tone te zoti i cili di te dperton aty ku duhet.
Prof.Yne i dashur atdhetari patrioti i shquar i qeshtjes shqiptare Prof.Xhavit Dalloshi kordinatore i fbksh shaibk per diasporen shiptare ( apo perfaqesues dipülomatik per evrope bote)..
O babo ..te lumte ...lum ne qe te kemi..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fano
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 2
Age : 50
Vendi : Ilirida
Registration date : 09/09/2009

MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Wed Nov 18, 2009 8:22 pm

2013, viti i Shqipėrisė natyrale


Politika e fundit e Nikolla Gruevskit, e konsideruar si nacionaliste ka bėrė qė shumė shqiptarė tė kėrkojnė zgjidhje tjera alternative. Analisti dhe politologu nga Shqipėria, Koēo Danaj nė njė bisedė pėr “Lajm” ka pohuar se shqiptarėt po shkojnė drejt formimit tė Shqipėrisė natyrale, e cila nė vetvete do tė ketė tė gjitha trojet ku jetojnė shqiptarėt. “2010 ėshtė viti i fillimit tė ndėrtimit tė Shqipėrisė natyrale. Ajo lėvizje qė quhet sot Vetėvendosje, mos tė habiteni kur nė tė ardhmen do tė quhet parti politike, rreth tė cilės do tė grumbullohen tė gjithė ata shqiptarė qė duan tė mbeten shqiptarė me mentalitet progresiv. Kėta shqiptarė normalisht qė do tė ndeshen me ata evropeistė tė cilėt do tė pranojnė vetėm origjinėn ta kenė shqiptare, si pėr shembull maqedonas, serb apo grek me origjinė shqiptare”, tha fillimisht Danaj.
Ai pikėpamjet e tij pėr rrjedhat e politikės nė Ballkan, i ka shkruar edhe nė librin e fundit “Platforma e Shqipėrisė natyrale”, tė cilin e ka pėrkthyer edhe nė maqedonisht, serbisht, greqisht dhe anglisht. “Nė kopertinė kam vėnė orėn e Ismail Qemalit, duke i ndėrruar vetėm katėr numrat. Vitin 2013 e konsideroj si vit tė konfederatės Shqipėri-Kosovė qė pastaj do tė pasohet edhe me bashkimin e trojeve tjera shqiptare rreth kėtij trungu”, tha Danaj. Sipas tij, bashkėsia ndėrkombėtare ėshtė duke rregulluar gabimet e tė sė kaluarės dhe ka mbetur vetėm ēėshtja shqiptare pa u rregulluar. “Puna e shqiptarėve deri tani ka qenė vetėm e arnuar. Marrėveshja e Konēulit, Rambujesė, Ohrit, janė vetėm marrėveshje arnimi. Ēėshtja shqiptare ka nevojė pėr riformatim siē kishte nevojė ēėshtja kroate, sllovene etj. Drejtėsia e vonuar ndaj shqiptarėve, kurrsesi nuk do tė jetė kėtė herė drejtėsi e cunguar”, tha Koēo Danaj.
Pėrballė megalomanisė, tė natyralizmit, koherent, konstant, dhe konsistent tė Nikolla Gruevskit, sipas Danajt politikanėt shqiptar tė Shqipėrisė lindore qė aktualisht dhe pėrkohėsisht ndodhen brenda shtetit tė Maqedonisė, nuk kanė nevojė tė flasin me terma dyshues, por kanė nevojė tė flasin hapur pėrpara popullit qė ata pėrfaqėsojnė. Ai e ka vlerėsuar deklaratėn e Rafiz Halitit se shqiptarėt me ose pa maqedonasit do tė futen nė BE, por e ka konsideruar si tė pamjaftueshėm. “Politikanėt shqiptarė duhet tė kapėrcejnė njė handikap. Pėrballė tyre ėshtė nacionalizimi i Gruevskit, i cili po pėrfiton nga lobi pro-sllavė nė BE, veēanėrisht kundėr shqiptarėve qė janė pro-amerikanė. Ata duhet tė mėsohen, e tė thonė se trojet ku ata banojnė ēfarė janė? Pjesė e Maqedonisė perėndimore ose Shqipėrisė lindore”, tha Danaj. Ai sqaroi se shqiptarėt qė jetojnė nė trojet e tyre mund tė hyjnė nė Evropė jo nė rrugėn qė kėrkon tė hyjė Gruevski, por si qytetarė dinjitoz, siē janė vetė shqiptarėt.
Nė fund ai ka porositur BDI-nė e cila pėrfaqėson shqiptarėt nė Qeverinė e Maqedonisė se emri i ri duhet tė jetė Republika e Maqedonisė veriore dhe Shqipėrisė lindore. “Ahmeti nuk duhet tė lėvizė nga toponimi gjeografik ku quhet ‘Shqipėri lindore’, tė tjerat le t’ia lė Gruevskit, Cėrvenkovskit etj. Ai kurrsesi nuk duhet tė shndėrrohet nė vasal i Gruevskit, Solanės, Oli Renit, Zhak Baros, tė cilėt mund tė jenė demokratė, por nuk janė Shqiptarė”, tha Danaj. /BEKRI AJDINI/
Ahmeti, Thaēi e Selmani janė shqiptaro-maqedonas
“Duke e shtruar nė tavolinė tė gjithė problematikėn e ēėshtjes shqiptare qė sot pėrbėn ēėshtjen kryesore tė Ballkanit, atėherė do tė zgjidhen tė gjitha ēėshtjet tjera tė territoreve. Politika shqiptare nė Shqipėrinė lindore duhet tė kėrkojė qė ajo tė ketė emrin e saj. Tė gjitha ata, Ahmeti, Selmani, Thaēi etj, pėr momentin janė shqiptaro-maqedonas”, tha Danaj.
Danaj: Nė administratėn turke, kishte mė shumė shqiptarė se nė atė maqedonase
“Ahmeti nuk duhet tė hyjė nė qeveri vetėm tė fusė njerėz nė punė. Sepse, nė perandorinė turke ka pasur mė shumė shqiptarė se sot nė administratėn maqedonase. Nė perandorinė turke ka pasur edhe kryeministra shqiptarė, por luftonin pėr Turqinė”, tha Danaj.
Maqedonia duhet tė ndahet!
“Maqedonia duhet tė ndahet nė mėnyrė paqėsore midis shqiptarėve dhe maqedonasve. Tė cilėt shqiptarė mė pas do tė bashkohen nė mėnyrė tė vazhdueshme me trungun e tyre, me Shqipėrinė. Kjo do ta realizojė atė qė qarkullon sot nė tė gjitha kancelaritė evropiane qė quhet Shqipėri natyrale”, tha Danaj.

http://lajmpress.com/lajme/maqedoni/2202.html
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fano
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 2
Age : 50
Vendi : Ilirida
Registration date : 09/09/2009

MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Wed Nov 18, 2009 8:23 pm

E ardhmja e popullit shqiptar do te behet realitet dhe e sigurt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 48
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Wed Nov 18, 2009 9:48 pm

Ky eshte nje shkrim realist .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 36
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Wed Nov 18, 2009 11:09 pm

I nderuar AKSH ne filli iu pershendes, dhe iu uroj suksese.
Pakeqkuptime iu kisha lutur si vlla, qe mos te veproni si, bariu, me fshatini, per ujkun.
Se po kam frig se po talle, ne kohen me te duhur.
Ne qofte se arrini te beni diq ne te mir te popullit, mos kursen, qona selam edhe neve, jemi me ju.
Selamin e pranoim vetum per male, jo per net, e H me pes yje, nga keto po na dhembin syt!
Edhe nje her pun te mbar, dhe suksese.
Mirmbetshi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Wed Nov 18, 2009 11:16 pm

kjo i bi thrret prizren mori shkoder . hajde trrim se ta kam motre ama kenge??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 36
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Wed Nov 18, 2009 11:30 pm

Nje burr i urte, po bisedonte mbi gjendjen tone ne pergjithesi dhe mbi mundesite e zgjedhjes se ceshtjes kombetare.
Mirpo nje njeri ende pa i analizue fjalet e burrit, ben shaka, e putje, dhe e kundershton ate, vetum e vetum per te hedhur poshte mundesite e zgjedhjeve , te problemve te tona te shumeta.
Burri ka durim, por dikur merzitet dhe po i thot atij: njerit.
Une e di se si merr vesh ti e disa si ti.
Juve duhet tere naten me ju H-Dajak e tere diten me ju tregue, se dje e kishim serbin pushtus, e sote kemi disa tjer.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fano
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 2
Age : 50
Vendi : Ilirida
Registration date : 09/09/2009

MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Thu Nov 19, 2009 12:57 am

Bashkimi i popullit ton do te jet realitet dhe i vertet, bashkimi me nje komb menje flamur me nje shqiperi, fillimi nuk do te jet larg por afer prej dites qe do fillon dhe do te vazhdon deri ne perfundimin e trojeve tona dhe bashkimin e kombit ton shqiptar, do ta kuptojna ne se si do jet fillimi, por mos e humbni shpresen se do te jet endra e shqiptarit realitet i vertet me siguri se do bashkohemi.
kam shum per te treguar qe ju ta kuptoni por per qeshtje sigurie nuk do te shkruaj, por te jeni te sigurt se do te fillon shum shpejt do te fillon, dhe do te bashkohemi me nje shtet me nje komb me nje flamur te shqipes.
ju pershendes te ghitheve mos humbni shpresen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aksh
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 37
Vendi : shqiperi etnike
Registration date : 21/11/2008

MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Thu Nov 19, 2009 1:03 am

ndegjoni une emrin aksh e kam dhe nuk e nderro sepse kam then se jan edhe pjestaret e aksh-se ne uksh jan shum trima aty qe nje far mnyre jena tradhtuar nga udheqsit tan qe po ngajn mas karrigve dhe atyre ju thojm mjaft se nje dit do te ju gjykon vet populli .

deklarata dot te ket veq atere ku do te ket aksjon sepse jemi ngopur me deklarata boshe sepse jan lodhur populli me kso lloj deklarata sa per shaibk une e qmoj lart punen e tyre por ata nuk kan te bejn fare me plan programin e fbksh ja dul fjala ime ne fillim qe kam cituar a u harru fbksh a e lan anash fbksh-ne dhe e futen shaibk shaibk nuk ka fare plan program siq ka pasur fbksh ne nje far kohe a e vorrosen fbksh-ne dhe aksh-ne kjo ehste shum e vertet me falni vellezer po e kam prej zemres se palsur se shum ndjersa a derdh e shum gjaki a derdh per formimin e fbksh-se dhe te aksh-se ku eshte sot del nje far bashkim shqipria thot fbksh- kosova del qetri thot ja aksh nuk vepron ne kosov dhe nuk eshte shtabi i aksh-se ne kosov dhe lanson apo qet deklarat ku thot ngha shtabi i pergjithshem i aksh-se ne prizeren kjo eshte disi pak e quditshme shikohet se fbksh-ne dhe aksh-ne e kan marrun disa individ qe e quan drejt shkatrrimit dhe e vorrosen pergjithmon ku ka qen bashkim mitrovica kur eshte dhen urdhri per hyrjen ne pjesen veriore te mitrovices ku ka qen qetri kur eshte luftuar ne ilirid ku te gjith i kan futur vesht ne lesh dhe tash dalin me deklarta thon jo shaibk jo kshtu jo asht mjaft me keto une po mendoj jo veq une po shum luftetar tjer qe ka ardhur koha qe te kemi nje forc nje armat nje ushtri e cila eshte e mobilizuar dhe e organizuar fort mir dhe nuk do te ket trima te internetit sepse keta trima ran dhe ja ku eshte aksh sot sepse fort mir e dini sa mundi eshte ber per themelimin e saj sot njerzit hajn dhe qe jan vrar nen ombrellen e aksh-se dhe shum jan ne burgje qe kalben per shkak qe ken qen ne aksh. mjaft me fjal
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.fbksh-aksh.tk
Shqipo_
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 194
Age : 105
Vendi : Prespe
Registration date : 31/08/2008

MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Thu Nov 19, 2009 9:11 am

RROFSH AKSH,, Na duhen shume si ju... Shiko punen tuaj te shejnt dhe mos u merzit fare cfar thone skeptiket.... Koha dot tregoje .....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.fbksh-aksh.tk
kasapi
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 39
Age : 57
Vendi : prishtine
Registration date : 23/10/2009

MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Thu Nov 19, 2009 10:40 am

siq po shifet aksh
ke te drejte shaibk ne kosove kane marre ne dore shpijunat udba
dhe klika e thaqit
nje qind grupe jane da.
po vendosin vetem tre veta dhe shkaterruan anetaresine.
Problemi eshte sepunojne nen ndikimin e qeverise .
dhe jane njerez te dyshimte.
me pare shaibk fbksh ishte shume e mire e forte
e shkaterroi adili dhe nja dy persona ne kosove qe jkane ne shaibk tashe .
ishalla aksh uksh jane te sinqert e me te vertet patriot
se kushe po vjen po tradhton.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Thu Nov 19, 2009 1:39 pm

po keshtu shkaterruan aksh
dhe shaibk jane te shenderrue ne dy tre persona vegla te qevrise.
shume autoritet kishin tashe tradhto gafurri tradhto keta ne kosove
ka mbet vetem ai i diaspores
edhe ketij udbashet komunistet e shaibk ,nje dite ja bijn punen mu largue!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fano
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 2
Age : 50
Vendi : Ilirida
Registration date : 09/09/2009

MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Thu Nov 19, 2009 6:47 pm

(USHTRIJA KOMBETARE SHQIPTARE) esht ushtrija e vertet dhe ushtri per bashkimin e trojeve shqiptare dhe baskimin e popullit ton njeher e perghithmon ajo qe do te fillon dhe do te mbaron deri ne bashkimin e nje shqiprije etnike me nje flamur me nje komb por tradhtaret nuk do te ken vend ne token shqiptare UKSH ja nuk asht ushtri interneti por ushtri e vertet dhe realitet i kombit ton me respekt ju pershendes te ghitheve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kasapi
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 39
Age : 57
Vendi : prishtine
Registration date : 23/10/2009

MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Thu Nov 19, 2009 7:13 pm

a keni keta te shaibk te kosoves ne uksh apo jo
verejtje mos pranoni Gafurra e katrahura te kosoves farkista tahir zema
se do tja sheni sherrin
komandantet duhet te jene te paster jo partiak atdhetare .
Jo Gafurro koqo danaj thaqoista alioista ramushoista sejdioista
Dhe nejrez te shaibk fbksh qe punojne me qeverine servile te kosoves.
pergjigjje.
verifikoni njerezit se shume thojne jemi kane ne uck po jane farkiste.
Adem jashari eshte gjalle
Dhe kontaktoni me Prof.XhDalloshi kordinatorin e shaibk fbksh per diaspore nje patriot atdhetare i madhe.
Se ky ka probleme me udbashet e ndryshem ne kosove etj vende.
te ky person nuk kane shance tradhtaret te anetaresohen-
pergjigjje-
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aksh
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 37
Vendi : shqiperi etnike
Registration date : 21/11/2008

MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Thu Nov 19, 2009 7:14 pm

ndegjoni une nuk flas paushalle une flas vetem si eshte raliteti e raliteti eshte i hidhur per fbksh sepse na shkatrruan jo pak po shum uksh ka qen e parapar te themelohet pas 5 vite apo ne vitin 2014 por ja raliteti qe na shtyu qe te themelohet ne vitin 2009 uksh e ka plan programin ashtu siq e ka pasur uck uck ucpmb aksh fbksh te gjitha njesitet e saj e kam fjalen per aksh jan inkuadruar ne uksh dhe prandaj ne nuk i hekim emrat aksh apo simbulet . njesitet elite te uksh-se do te jen me emertimin siq kan qen ne aksh njesiti kobra njesiti anakonda njesiti skenderbeu .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.fbksh-aksh.tk
kasapi
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 39
Age : 57
Vendi : prishtine
Registration date : 23/10/2009

MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Thu Nov 19, 2009 7:19 pm

me jep pergjigjje a keni G afurr tradhtarin aty.
dhe keni kujdes se kushe nuk behet me ju dhe nuk ju perkrahe me njerez te tille
dhe a keni keta tradhtaret e fbksh shaibk te kosoves .
ka njerez te mire edhe ne shaibk fbksh ne kosove po jo ata udheheqes te larte qe bashkpunojn me qeverin me parti politike dhe shkaterruan fbksh aksh jane te shkaterrue e dhe shaibk.
ti fut shpijunat ne te.
lexo me larte dhe me jep pergjigjjen qe ta kerkova aksh apo fano..
mos ju hik pergjigjjes.
adem jashari ehte gjalle
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kasapi
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 39
Age : 57
Vendi : prishtine
Registration date : 23/10/2009

MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Thu Nov 19, 2009 7:25 pm

aksh,fano
lexo me larte dhe jepem pergjigjje---
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fano
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 2
Age : 50
Vendi : Ilirida
Registration date : 09/09/2009

MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Thu Nov 19, 2009 7:37 pm

ne UKSH jan patirotat e vertet e jo tradhtar ne uksh nuk do te ket ven per tradhtar po do jet me njerz te paster.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fano
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 2
Age : 50
Vendi : Ilirida
Registration date : 09/09/2009

MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Thu Nov 19, 2009 7:40 pm

Te gjithe ata qe jan tradhtar do te japin pergjigjje para popullit, se do ikin nga toka shqiptare se nuk do ket ven per tradhtar e me udbasha.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kasapi
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 39
Age : 57
Vendi : prishtine
Registration date : 23/10/2009

MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Thu Nov 19, 2009 7:49 pm

fano mos ju hik pergjegjes
A keno tradhtarin G Adili e do tjere apo jo
ne qoftese ke njerez te tille qe vrau shoket e vet e u pallke nga tirana tradhtoi aksh dhe denoncoi me emra qe ti burgos rezhimi maqedonas takohet me sherbimin sekret maqedonas te qafa e thane s dhe formon parti
As nje anetare skeni me pas.
Dhe ne qoftese i funi nga kossova apo ne kosove ne uksh ata qe vjedhen mashtruan popullin njerez te partive politike servile asnje anetare ska me ju perkrahe.
ne qoftese keni anetare atdhetare patriot te vertet do keni perkrahje shume.
Po pergjigjjen a komunikoni me Kordinatorin e shaibk per evrop nje patriot atdhetare politikan analiste dhe organizatore i takimeve te uck me gjerman.
Pres pergjigje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fano
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 2
Age : 50
Vendi : Ilirida
Registration date : 09/09/2009

MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   Thu Nov 19, 2009 8:07 pm

mos mendo se dikush ka nejt ne ghum dhe nuk dihet se kush esht tradhtar e kush jo G-adili luftar te internetit ka sa te dush, por ne UKSH nuk ka ven dhe nuk do ket ven per asi trima interneti, por me njerz te paster me patriota te vertet qe jan te paster me ghak shqiptari, nje dit do ta kuptosh per te ghith ata tradhtar te kombit ton qe kan qen se do te tregohen te ghith haptas kush ka qen tradhtar UKSH esht formu me patriota te vertet me ghak shqiptari qe do te lufton vetem per tokat tona per bashkimin e trojeve tona dhe pastrimin e te ghith tradhtareve nga kjo tok shqiptare edhe do jet e paster se ne at menyr ne kemi parparsi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Deklarata te FBKSH   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Deklarata te FBKSH
Mbrapsht nė krye 
Faqja 19 e 21Shko tek faqja : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt-
Kėrce tek: