Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kėngė popullore

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Riki30
Admin
Admin


Male
Numri i postimeve : 2358
Age : 42
Vendi : Prishtine
Registration date : 09/08/2007

MesazhTitulli: Kėngė popullore   Sat Sep 08, 2007 11:55 am

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
Sy kaltri
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Numri i postimeve : 1972
Registration date : 09/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kėngė popullore   Tue Sep 11, 2007 1:40 pm

Kėnga per Adem Jashari n nga
Arif Vladi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
meli
V.I.P
V.I.P
avatar

Female
Numri i postimeve : 842
Age : 34
Vendi : diku ne gyrbet
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kėngė popullore   Wed Sep 12, 2007 11:48 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Kėngė popullore   Mon Sep 17, 2007 1:24 am

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Kėngė popullore   Mon Sep 17, 2007 1:30 am

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Kėngė popullore   Mon Sep 17, 2007 1:37 am

Bajram Kelmendi nga Vėllezrit Qetaj.

http://www.youtube.com/watch?v=4wMlZ1vJcPs
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Kėngė popullore   Mon Sep 17, 2007 1:40 am

Kėnga kushtuar tė ndjerit Presidentit tė par Kosovės.


http://www.youtube.com/watch?v=L3wOLS6S66Q

http://www.youtube.com/watch?v=W3Wy6sOXnt0
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Kėngė popullore   Mon Sep 17, 2007 2:04 am

Kangė e fėrt tomy dhe xhery.

http://www.youtube.com/watch?v=5-bGmNCtRRs
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kėngė popullore   Mon Sep 17, 2007 2:23 am

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kėngė popullore   Thu Nov 29, 2007 6:03 am

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kėngė popullore   Thu Nov 29, 2007 6:06 am

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kėngė popullore   Fri Dec 07, 2007 10:44 am

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Kėngė popullore   Tue Dec 11, 2007 12:42 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kėngė popullore   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kėngė popullore
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Arti dhe kultura :: Muzikė-
Kėrce tek: