Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 FBKSH/AKSH

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriMesazh
kasapi
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 39
Age : 57
Vendi : prishtine
Registration date : 23/10/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Fri Nov 27, 2009 3:37 pm

rrena rrena te rrenacakeve hajnave...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kasapi
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 39
Age : 57
Vendi : prishtine
Registration date : 23/10/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Fri Nov 27, 2009 3:55 pm

pse hiku tashe ai fare afrimi, jan mesue me rre keta se shefi i tyre eshte rrenacak..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aksh
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 37
Vendi : shqiperi etnike
Registration date : 21/11/2008

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Fri Nov 27, 2009 4:50 pm

o afrim nese deshiron te kuptosh kush eshte ne krye te UKSH-se atere eja deri ne kosov dhe shikoje dhe atere ti e njollos uksh-ne sepse personat si ti e sikur gafurr adili e kan shkatrruar fbksh-aksh-shaibk-ne eshte tur i madh do te ju denojm dhe do te ju gjykojm do ta merni denimin emerituar ti e gafurrat e tjer sepse ju na shkatrruat fbksh-aksh-shaibk-ne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.fbksh-aksh.tk
aksh
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 37
Vendi : shqiperi etnike
Registration date : 21/11/2008

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Fri Nov 27, 2009 4:56 pm

edhe diqka faqja zyrtare e uksh-se eshte uksh.tk dhe uksh.org e-mail uksh-web@hotmail.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.fbksh-aksh.tk
aksh
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 37
Vendi : shqiperi etnike
Registration date : 21/11/2008

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Fri Nov 27, 2009 4:57 pm

faqja zyrtare e uksh-se www.uksh.tk dhe uksh.org
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.fbksh-aksh.tk
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Fri Nov 27, 2009 5:21 pm

mir shum aksh nese i mani premtimet edhana se qenka knaqsi po do po thojn pa luft me ba bashkimin?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tosybell
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 28
Vendi : gjakove
Profesioni/Hobi : Fotograf
Registration date : 08/11/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Fri Nov 27, 2009 7:40 pm

a munesh mi laku hekrin e pa nxen JO
at'her lufta osht e sigurt qe do te behet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Fri Nov 27, 2009 8:00 pm

urime festen e bajramit
urime festen e flamurit
rrnoft bashkimi kombetare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Prof Xhavit Dalloshi
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 47
Age : 57
Vendi : Gjermani
Registration date : 27/11/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Fri Nov 27, 2009 8:03 pmShqiptar, mos rri po duku!

SHOQATA ATDHETARE PĖR IDENTITET DHE BASHKIM KOMBĖTAR

Dega pėr Evropė

Shoqata Atdhetare pėr Identitet dhe Bashkim Kombėtar dega Pėr Evropė u uron tė gjithė shqiptarėve Gėzuar 28 Nėntorin, Ditėn e Shpalljes sė Pavarėsisė Kombėtare!

Rroftė Bashkimi Kombėtarė!

Rroftė Shqipėria Etnike!

Rroftė Flamuri ynė Kombėtar me shqiponjėn dy krenare!Kryesia e Sh.A.I.B.K pėr Evropė

Kordionatori:

Prof.Xhavit Dalloshi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Prof Xhavit Dalloshi
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 47
Age : 57
Vendi : Gjermani
Registration date : 27/11/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Fri Nov 27, 2009 8:05 pm

SHqiptarė, mos rri po duku SHqiptarė!SHOQATA ATDHETARE PĖR IDENTITET DHE BASHKIM KOMBĖTAR

-----------------------------------------------------

Nė emėr tė kryesive tė,, Shaibk” pėr Evropė dhe nė Emėr timin personal!

JU

Urojmė Festėn e Kurban Bajramit per te gjithe myslimanet e vecmas ata shqiptare.
Festa e Bajramit eshte nje feste e paqes, dhembjes dhe dashurise por edhe e gezimit per te gjithe njerzit dhe krijon gjithmone tolerance dhe dashuri ndermjet njerzve te besimeve te ndryshme.
Duke ju deshiruar njė bashkim sa mė tė shpejtė Kombėtare !


__________________

Pėr Kryesit e ,,SHAIBK“ pėr Evropė..

Kordinatori :

Prof.Xhavit Dalloshi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Sat Nov 28, 2009 2:22 am

prof.xh.dalloshi ja paske ba mir qe koke inkuadru se je kan kogja popullarizu ktu ne ket forum, se per bes veq kem tu ba copa vend e pa vend e tash kuj ti intereson naj send net pytsin vet.klm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Sat Nov 28, 2009 12:31 pm

Te dashur qytetare te dasher vellezer!
Mafia dhe kriminelet mafioz ka qe nje vite e teoper qe sulmojne kompjuterin e juaj me nje program special dhe aty kane mundesi qe ti vjedhin dokumentat fotot e juaja ne kompjuterin e juaj.
Prej zvicrre ne tirane apo ne belgjike apo ne kosove .
Keta mafioz qe thirren ne shoaqata parti apo ,,patriot" nuk jane asgje perpos kriminel qe jane ne gjendje te bejne qmos qe te ngritin veten kinse per ,,patriotizem" a vjedhin popullin.
Keta me ane te atij programi kane mundesi qe edhe ne forum te dijne se kushe qka eshte dhe shpeshe kane fshije shkrimet qe nuk ju kane pelqye.
Keta bejne vedhjen e dokumentacionit nga partit politike ne kosove dhe tirane e shkup e diaspore keta sulmojne shoqatat levizjet .
Dhe komplet dokumentacionin e marrin permes kompjuterit te juaj dhe e shperndajne shokeve te tyre kriminel ne Tirane GJRmani dhe belgjik.
Kete ja kane bere qe nje kohe te gjate Familjes se Kordinatorit qe nje vit dhe te afermeve te tije kusherinje etj.
Tashe rasti eshte paraqitur ne policine per krime dhe ata do te gjejne personin apo personen dhe te tjeret qe kane dhene urdhera te tilla nga Tirana dhe Gjermania.
Personi eshte edhe anetare i ketij forumi nga zvicrra.
Bile mburren duke shkruar se une jam mafiozja numer nje.....
Me vone do te dalim per mjetet e informimit se kushe jane keta kriminel.
Sepose vedhje apo sulmi ne kompjutera privat apo ne dokumentet personale apo sekrtet te nje individi personi partije politike shoqate qeverie eshte nje akt kriminel-
Policia Gjermane eshte duke bere hulumtimin me policine zvicerrane te tiranes dhe eulex.
Dhe me vone dalin me deklarate kushe eshte ky grup mafioz.
Kujdes kujdes!
Edhe forumi pergjohet ..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aksh
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 37
Vendi : shqiperi etnike
Registration date : 21/11/2008

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Sat Nov 28, 2009 3:23 pm
USHTRIA KOMBĖTARE SHQIPTARE UKSH

NJOFTIM PUBLIK

TE NDERUAR VĖLLEZER DHE MOTRA POPULL SHQIPTAR LUFTETAR TRIMA QE NE GJDO KO KENI QEN DHE JENI TE GATSHEM PER LUFTEN E SHEJT PER BASHKIMIN E SHQIPERIS ETNIKE .

JU NJOFTOJM SE PREJ DATES 28 NĖNTOR 2009 USHTRIA KOMĖTARE SHQIPTARE DO TE DEL NE SKEN DHE DO TE LUFTOJ PĖR TROJET ETNIKE SHQIPTARE DHE PER BASHKIMIN E SHQIPĖRIS .USHTRIA KOMBĖTARE SHQIPĖTARE UKSH ESHTE THEMELUAN NGA ISH USHTARET E USHTRISĖ ĒLIRIMTARE TE KOSOVES, USHTRISĖ ĒLIRIMTARE KOMBĖTARE,USHTRISĖ ĒLIRIMTARE PER PRESHEV MEDVEGJ DHE BUJANOC, DHE ISH PJESTARET E ARMATES KOMĖTARE SHQIPTARE AKSH.PERSE ESHTE FORMUAR UKSH ,UKSH ESHTE FORMUAR PAS PERPLASJEVE TE FUNDIT NE SKENEN POLITIKE SI NE SHQIPERI NE KOSOV DHE NE ILIRID DHE PAS SHKATRIMIT TE FRONTIT PER BASHKIM KOMBĖTAR SHQIPTAR DHE STRUKTURAVE TE SAJ AKSH –SKSH.UKSH JU BEN THIRRJE POLITIKANAVE SHQIPTAR NE TE GJITHA TROJET ETNIKE SHQIPĖTARE QĖ TĖ MOS LUAJN ME ZJARR SEPSE ZJARRI DO TI DJEG VET ATA DHE JU BEJM THIRRJE QE TE KEN KUJDES ME TOKEN SHQIPTARE SEPSE ENDE KA TRIMA QE VDESIN PER KET TOKĖ TE SHEJT QE SHUM STERGJYSH TAN KAN LUFTUAR DHUM BABALLAR TAN JAN BURGOSUR SHUM VĖLLEZER TAN JAN VRAR DHE JU THOJM MJAFT ME SE DO TE VJEN DITA QE DO TE JU DENOJ POPULLI SHQIPTAR.

USHTRIA KOMĖTARE SHQIPĖTARE VEPRON NE TE GJITHA TROJET ETNIKE TE SHQIPĖRISĖ DHE DO TE LUFTOJ DERI NE USHTARIN E FUNDIT DERI NE BASHKIMIN E TOKES SHQIPTARE KU ASNJE PLLAM NUK DO TĖ JU LEJM PUSHTUSVE SLLAVO GREK DHE ATYRE SHQIP FOLSAVE QE E PERKRAHIN SLLAVOGREKET ATA DO TI PARANDALOJM DHE DO TI DENOJM ME QMIMIN QE E MERITOJN PER TRADHTI DHE SHPIJUNAZH.


NJE HERIT MĖ LEJONI QE NE EMER TE USHTRISĖ KOMBĖTARE SHQIPTARE, SI DHE NE EMRIN TIM PERSONAL, GJITHĖ ANTARVE DHE LUFTETARVE TE UKSH-SĖ, SI DHE GJITH SHQIPTARVE KU DO QE GJINDEN , NE TROJET E SHQIPĖRIS ETNIKE SI DHE NE DIASPOREN SHQIPĖTARE, T’JU UROJ 28 NĖNTORIN DITEN E MADHE TE SHQIPERIS ETNIKE DITEN E FLAMURIT TON KOMBĖTAR .
ANTARSIMI

TĖ GJITH ATA QE DESHIROJN QE TE INKUADROHEN NE RADHET E USHTRISĖ KOMBĖTARE SHQIPTARE UKSH TE DERGOJ APLIKACIONIN PERMES E-MAILIT : UKSH-WEB@HOTMAIL.COM OSE WWW.UKSH.TK

NJĖ KOMB NJĖ SHTET NJĖ FLAMUR

PRISHTINĖ-TIRANĖ-SHKUP-PRESHEVĖ-ULQIN ME 28 NĖNTOR 2009 NGA SHTABI I PERGJITHSHEM I USHTRISĖ KOMBĖTARE SHQIPTARE
SHEF I SHTABIT TĖ PERGJITHSHEM TE UKSH-SĖ:
KOMANDANT KOSOVA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.fbksh-aksh.tk
fano
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 2
Age : 50
Vendi : Ilirida
Registration date : 09/09/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Sat Nov 28, 2009 4:02 pm

Me respekt UKSH, lufta e shenjt esht ne rugen e drejt te popullit tan shqiptar, te ghitha padrejtsit e deri tanishme nga politikanet tan dhe te ghith ata qe luajn me token ton shqiptare, lufta ne trojet tona shqiptare, asht e domozdoshme qe per bashkimin ton te jet prosperitet se vetem bashkimi sjell prosperitet dhe paq endra e shqiptarit do te jet realitet por duhet ja sot ja kur te jemi bashk dhe te perkrahim "USHTRIN KOMBETARE SHQIPTARE" dhe te ghith ne tju bashkanghitemi se lufta per bashkimin e (shqiperis etnike) se vetem ajo do na sjell nje demokraci nje drit te bardh per ardhmerin ton per femit tan dhe bashkimi ben forcen se te bashkuar me te fort jemi ju pershendes te ghithve dhe me respekt borgh kemi per token ton te shenjt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aksh
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 37
Vendi : shqiperi etnike
Registration date : 21/11/2008

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Sat Nov 28, 2009 4:08 pm

sot do ti shini gjirimet ne televizionin nese i publikojn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.fbksh-aksh.tk
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Sat Nov 28, 2009 4:14 pm

uksh ju pershendes!
lexo me larte shenuar ,kujdes se materialin e juaj mund ta vjedhin mafiozet kriminelet e grupe hajnash,dhe ate e shperndajne armiqeve sllave grek maqedonas.
keta do te marrein denimin e merituar nga organet policore te eulex kosove shqiperi dhe diaspoer.
kujdes se mund te manipulojne me dokum,entat e juv.
Ju pershendes fate te mbare ,po pa tradhtare....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Sat Nov 28, 2009 4:15 pm

shum bukur veq perpara vllazen ndoshta nalmi me qet se mos dalshin edhe naj tjeter si me uck-n mir asht puna.pom doket se me guxu kush me lujt me ne jo.por si do qoft dot shifen gjerat,rrespekt?!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tosybell
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 28
Vendi : gjakove
Profesioni/Hobi : Fotograf
Registration date : 08/11/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Sat Nov 28, 2009 5:55 pm

hmm nese del UKSH ska qare pa i publiku Winkpo nese nuk u dal at'her nuk kan mi publiku ....Npritjee.......................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aksh
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 37
Vendi : shqiperi etnike
Registration date : 21/11/2008

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Sat Nov 28, 2009 9:23 pm

ne kemi biseduar me redaksin e lajmeve por ka nderhy qeter kush ku nuk e kan len te trasmetohet ne televizionin publik se shp[ejti do ti keni ne youtube


nese nuk besoni atere pytni rtk
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.fbksh-aksh.tk
fano
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 2
Age : 50
Vendi : Ilirida
Registration date : 09/09/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Sat Nov 28, 2009 10:05 pm

politikanet e sodit nuk ju intereson bashkimi por ju interesojn koltuqet e nxehta dhe bisnesi i tynve,
ju pengon ajo qe te jipet ne medium se ju ftohen kolltuqet ju behen akell e do tju behen akull, per bes se sdo ket njeri qe ta ndal bashkimin e popullit tan ne nje shqiperi etnike,
per bes nuk do ket forc qe do ta ndal bashkimin ton me nje shqiperi me nje flamur me nje komb.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
agrono
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 30
Age : 38
Vendi : Zvicer
Registration date : 16/11/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Sat Nov 28, 2009 10:06 pm

Lerni bre ket pun e UKSH-se. Cfare njeriu e ka shkrujt ate tekstin. Sikur e ka shkrujt nje njeri me 8 vjet shkolle.
E kur shifet se nje njeri me 8 vjet shkolle eshte njeriu i pare qe shkruan keto tekste, atehere cfare njeriu e udheheq kete force? E kush flet dhe kordinon takimet me nderkombetaret? E kush planifikon aksionet dhe taktikat??

Njerez me 8 vjet shkolle.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
agrono
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 30
Age : 38
Vendi : Zvicer
Registration date : 16/11/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Sat Nov 28, 2009 10:08 pm

Pyetni mamir CNN, ata kan marr "videon" per krijimin e UKSH-se.
UCK-ja ka pat dikur 20'000 ushtare. Nga ato 20000 mund nga 10 vete te formojne nje ushtri te veti, dhe pastaj sa ushtria na dalin?? 2000 ushtria... As RTK nuk ju merr me seriozisht bre burra!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tosybell
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 28
Vendi : gjakove
Profesioni/Hobi : Fotograf
Registration date : 08/11/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Sat Nov 28, 2009 10:08 pm

une po quditna qysh ka munci ni ushtri e madhe siq po thuni ju per bashkim kombtar mes mu interesu kerkush per mi deklaru en populll hmmmmmmm po nejse u msum me kto sene jo aksh na bashkon jo uksh jo ajo jo kja si do qe te jet shpresojm bit taan ta realizojn kit onderr qe egziston prej vitit 1912
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aksh
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 37
Vendi : shqiperi etnike
Registration date : 21/11/2008

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Sat Nov 28, 2009 11:58 pm

ndegjoni ndoshta jem analfabeta ndoshta jem pa shkoll por kemi zemer shqiptari dhe e kem nje ideal ndegjo sa per publikim ne rtk une jam aj personi qe e kemi thirrur milaim zeken atere kur eshte dal aksh ne video por tash qka ndodhi gjdo gje a shku ne rregul mua me kan thirrur pasi i kan derguar gjirimet ne redaksi dhe me ka thirrur redaktori me ka than vella me fal por ket video nuk guxojm ta publikojm sepse kemi persjon nga jasht dhe nga vet presidenti fatmir sejdiu dhe kryeministri hashim thaqi nese publikohet kjo video atere qelsi do ti qitet rtk-se se shpejti do ta keni ne youtube dhe ne televizjonet kombetare qera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.fbksh-aksh.tk
aksh
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 37
Vendi : shqiperi etnike
Registration date : 21/11/2008

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Sun Nov 29, 2009 12:01 am

po edhe diqka deklarata eshte shenuar per ngut nga nje ushtar i uksh-se sepse jemi duke pranuar antar te rinj dhe jemi duke punuar se shpejti do ta shini frytin e par te kesaj ushtrije per bashkim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.fbksh-aksh.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
FBKSH/AKSH
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 9Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt :: Politikė-
Kėrce tek: