Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 FBKSH/AKSH

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriMesazh
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 36
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Thu Nov 26, 2009 12:15 am

hahahahahhah sa kam qef rimtaf me juve, po deri sa ta gjajm kam frike kena me ba femer edhe bin ladenin se eshte ba zakon i disave me jav ndrru gjinin njrzve ose me ju vu emra tjer ndoshta te pa degjuar
jasht temes satfi neser fshihen .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 36
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Thu Nov 26, 2009 12:17 am

Heke ate merak mi goce!
Njeri tjetrin... po ta kana ty , mos u merzit se ne dime me u bashku.


jasht temes satfi neser fshihen .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Thu Nov 26, 2009 12:18 am

voglushe o zemra ime . po keta tjesh e sigurte se kan hy me emra femra dhe mendojn se te gjith veprojn po si keta ..


hheh diskriminim per femra kan ber cdo here shqiptaret ,tani quditen se ka femra po si shota e azemit.


jasht temes satfi neser fshihen .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 36
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Thu Nov 26, 2009 12:20 am

Ndalohet te dalesh jashte temes.

jasht temes satfi neser fshihen . ky vet e paska dit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 36
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Thu Nov 26, 2009 12:21 am

po besa fionaa, edhe naj kan zili biles se e shohim se jemi me te zonja se ata si ne pushk si ne debate, biles neve nuk shahemi mes vete dhe jemi me t bashkuar ndersa disa qe fyejn femrat Økan mbet as me hasen as me hysenØqe thot nje thenje popullore as femra as meshkuj


jasht temes satfi neser fshihen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Thu Nov 26, 2009 12:22 am

pse !!!! cile eshte ne tem ketu !!


jasht temes satfi neser fshihen
ani ti ma qe po dishe me fshi mir .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 36
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Thu Nov 26, 2009 12:25 am

Desha te shtoi dic por pi permbahem temes.
Te pakten te kalon 10 fbksh & aksh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 48
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Thu Nov 26, 2009 12:27 am

Do kaloje edhe 20 Drinii po duhet te jet siq i ka hije .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 36
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Thu Nov 26, 2009 12:29 am

o bashkom, ke gjith respektin tim, po kur kem kry ne shqiptaret diqka siq i ka hije, edhe luftrat e fundit i lam ne gjysm e tash krekosemi e tregojm trimeri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 36
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Thu Nov 26, 2009 12:37 am

A e madhe e shhtypi a e vogel e shtypit. Kqyr ti mi gocja e madhe qa po te them une , ne shqiptarte kemi dite gjithmon, dhe po dime a po e sheh ter bota te ne, duke marre mesime!
E duke nu lutur...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 36
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Thu Nov 26, 2009 12:39 am

hahahhahhahaha drini une kam nikun voglushja por e kam ven nga modestia, sido qe te jte flm shume eshte mrekulli te jesh voglushe ngase je shume e sinqert, nuk je ne dijeni per rrenat, as pr tradhetine
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 36
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Thu Nov 26, 2009 1:00 am

Peti, une nuk i deshiroi gjerate e vogla, e FBKSH&AKSH kisha patur deshire , sidomos kete te fundit me nja 200 mi te rregullt, e 300 mi ne rezerv?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Thu Nov 26, 2009 1:01 am

Nje pyetje per vebiun
Pse more vella ju veteranet e luftes pranuat falmurin multietnik e nuk e djeget si flamurin e Rugoves..
Po a dine qe asnjani flamure nuk eshte i yni.
A luftuat per rez 1244 a..
per kosoven multietnike a..
per kosoven pa sovranitet ..
Qe te na nderrojne historin
Kombin Tashe edhe gjuhen kene me naj elekrifikue.
Per heqjen e uck
per heqjen e tmk
per nje fsk multietnike mi shkym zjarmet dhe vershimet..
Flamure me 6 yje
ne pa kombe pa identitet coptohen tokat si mu kan pron private e dikujt
ju vetem shiqoni dhe knaqi me rrena te politikaneve karieriste.
Ne lufte te perqare e thojne mos kritikoni po nbashkoheni.
Po si te bashkohemi me tradhtare
keta duhet mi luftue e jo me u bashkue me ta.
Se keta qe 50 vjet jane ne pushtet pa shtet kane me shkue edhe 60 tjera na tuj ba qef vetvetes a kne po asimilomi me bekimin e politikaneve tone.
Si kane fajet te huajt po ne vet
se jemi ba pershesh
Me fale vella se testatura i ka fajet e kam ndonje gabim se une nuk kam shkolle aq shume ..
Pergjigje reale e jo me ja fut kot..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 36
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Thu Nov 26, 2009 1:19 am

Detektivi
Beni ndryshime ju nqoft se keni aftesi...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tosybell
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 28
Vendi : gjakove
Profesioni/Hobi : Fotograf
Registration date : 08/11/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Thu Nov 26, 2009 3:26 am

une sot DEGJOVA se jo UKSH po AKSH ka me dal en sken me 28 nentor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aksh
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 37
Vendi : shqiperi etnike
Registration date : 21/11/2008

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Thu Nov 26, 2009 10:55 am

uksh do te del ne sken me 28 nentor dhe prej kesaj date do te jet uksh ne aksjon edhe diqka qe nuk ban te tregohet po po e tregoj uksh i ka te gjitha armet qe i ka pasur uck-kosova uck-maqedoni dhe aksh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.fbksh-aksh.tk
aksh
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 37
Vendi : shqiperi etnike
Registration date : 21/11/2008

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Thu Nov 26, 2009 10:55 am

po edhe diqka gafurr tradhtari ska te bej me ket ushtri ne jemi duke u munduar qe ta gjejm at psikopat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.fbksh-aksh.tk
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 57
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Thu Nov 26, 2009 12:10 pm

uksh
po bre kemi ndegjue nga shoket qe ky ska lan kend pa thirre ne tel dhe i mka msha me familjete gjithe shoket e vet.
Po nuk e di qyshe munden do prap te brrijn me te.
apo jane si ai edhe ata.
Kure me ka thene nje shok se kam besue me beso.
Po kure me kane thene edhe tjere ne kosove ilirid diaspore me kan lene mendet -
Si mund te thirret nje njeri ne bashkimin kombetare ,e quan veten mr.etj a te jet aq primitiv.
Ky i kishte borgj shume njeriut,dhe ende do nuk kuptoj ne qe atij i duhet sherim ende pa ju ba vone se e sheron najkush.
mirepo me siguri edhe ata qe e perkrahin jane si ai...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tosybell
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 28
Vendi : gjakove
Profesioni/Hobi : Fotograf
Registration date : 08/11/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Thu Nov 26, 2009 7:27 pm

D.m.th paska arm per teton Razz hade hejlikoft Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 36
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Fri Nov 27, 2009 2:12 am

"28 nentor".................................................dita e flamurite
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tosybell
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 28
Vendi : gjakove
Profesioni/Hobi : Fotograf
Registration date : 08/11/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Fri Nov 27, 2009 4:56 am

shum jom tu shpresu per kit lajm Very Happy shpresoj mos te del idhnim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
afrim_m
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 27
Age : 42
Vendi : Shqiperi Etnike
Registration date : 24/11/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Fri Nov 27, 2009 2:23 pm

Degjoni
UKSH eshte krijese e Nevzat Halilit. Qe nga viti 2004 ai ka tentu te krijoje kete ushtri. Me iniciativen e Nevzat Halilit per krijesen e Republikes se Ilirides, ati i nevojitet edhe Ministria e Mbrojtjes. Nevzat Halili ka kontaktuar G. Adilin dhe i ka ofruar Ministrine e Mbrojtjes ne "Republiken e Ilirides". G. Adili nuk ka pranuar qe AKSH te behet loje per perfitime personale.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kasapi
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 39
Age : 57
Vendi : prishtine
Registration date : 23/10/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Fri Nov 27, 2009 2:43 pm

afrim
na kurbule me rrena
te g,adili a hala e permendeni, a,,patriot i madhe"..
per haJni e mashtrim ,me ju qe e perkrahni......
haaaaa na knaqt me rrena.....
banu burra e tregoni sa vet jeni qe e perkrahni,qka keni bere deri tashe dhe ku keni qene gjat luftes se uck,ju dhe ku adili juv..
Adem Jashari eshte gjalle....
zeri po ja dike mir punet atije.

UKSH
po edhe diqka gafurr tradhtari ska te bej me ket ushtri ne jemi duke u munduar qe ta gjejm at psikopat ...


,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
afrim_m
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 27
Age : 42
Vendi : Shqiperi Etnike
Registration date : 24/11/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Fri Nov 27, 2009 3:15 pm

Kasapi,
Amerika nuk eshte e interesuar tani per tani te hapet lufte ne Ballkan. Me Brodecin u deshmua qe nese Amerika nuk don, atehere vriten shqiptar kot e kot. Prandaj duhet te kete pak durim, derisa sa Amerika te bindet, se ne e duam Bashkimin Kombetar. Nuk do te shkoje gjate kur Amerika do te bindet, atehere do i kesh shume luftetar mbas teje dhe do e degjojsh ti krismen.

Sa per UKSH, ajo eshte nje loje e disa politikaneve, qe duan ti mbushin gjepat per te fituar zgjedhjet e ardhshme.

Kondova, Brodeci ishin pikerisht dy skenar.
G. Adili i ndali ato skenare, urdheroje pushimin e forcave ushtarake. Tashti ata njers krijojne UKSH per te vazhduar skenaret ne interesa sllave.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 57
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   Fri Nov 27, 2009 3:33 pm

po psepo rren o i mjere.
adili i bani copa shqiptaret,sa vet jeni me adilin na trego
dhe sa para i ndani se bashku tue vjedh popullin
ku te gjithe ju kane largue...
dhe formoi parti,po sa anetare jeni ,pse rreni popullin
qe tashe edine qe rrena vetem hajni bani,sa shkolle kan ata qe e perkrahin...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: FBKSH/AKSH   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
FBKSH/AKSH
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 9Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt :: Politikė-
Kėrce tek: