Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Autostrada Ibrahim Rugova

Shko poshtë 
+12
agim__barja
voglushja
MUHAMETII
ILTA
Anabela
zeriatdheut
haxhiu
xhema
xhiti
detektivi
Mergimtari
valmir9
16 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Autostrada Ibrahim Rugova - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Autostrada Ibrahim Rugova   Autostrada Ibrahim Rugova - Faqe 2 EmptyTue Apr 07, 2009 11:41 pm

Detektivi
Shume komandria nga kosova mu kan kercnue,por ua kam kethyer pergjigjen ashtu siq e kan kerkue,sepse ata e keta tani ishin argatet e shkaut e sot me maska.
Rugova sa here qe ka dale apo ka ardhe ne kosove policia e serbeve e ka prite sikurse gardistet titon,kete e kam pare ne kufirin maqedonaso kosovar,pakes para luftes !E di qe me kan shfrytezue si te LDK,edhe te marksistave e ishin kon bashk bre zoti i vrafte e une mendojsha qe keta markista ishin per te miren e bashkimit a e kishin pase me hile.
Me beso as 10 perqind te jetes sime nuk e kam shkrue !
Me nje fjale tere jeten time ja kushtova shqiptareve dhe u malltretova sa nga serbet qindra here ma shume nga servilet e tyre shqiptar qe sot i kemi ne krye te vendit ! çka kam kontribue per shqiptar nuk besoi qe ka shqiptar as qe ka me lind ndonje nane shqiptare ,dhe i masim me kan te don ama vetem me fakte e jo me genjeshtra une kam ba pa ba asgja .Tjeter nuk di se çka me te shkrue,pos e kisha lute dike me mi vajtue hjekit e mija .

Ishalla shihemi shpejte ne trojet tona me uniforma te uçk se vertete .Dhe mos te lejoim qe te na kyqen tradhetaret me azganisje si trima ah medet sa jam i une ne keta qenefa.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja


Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 61
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

Autostrada Ibrahim Rugova - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Autostrada Ibrahim Rugova   Autostrada Ibrahim Rugova - Faqe 2 EmptyTue Apr 07, 2009 11:51 pm

vellezer e motra shqiptare kudo qe jeni mos te lejojmi qe te na thirren rruge me emra te pa vlera me emra te atyre qe na perqan dhe deshen te na shtiejn te vetvritemi tani nje argument dua te ua them ku dhe sot secili nga ne munde ta vertetoi qe nga vdekja e rugoves te gjitha fajlet u shuan ska me perqarje ase vellavrasje a jeni duke e pare kohen a jeni te bindur ne kete e skemi nevoje te emrojmi rruge me emra te pa vlera qe neser zdijmi kuj ti tregojmi per cfare thirret kjo rruge i vetmi emere qe duhet te jete eshte emri i heroit tone kombetare ISA BOLETINI se baca ise shkoi ne vlore duke cliruare trojet shqiptare dhe ngriti flamurin me shoket e tije dhe shpallen shtetin shqiptare per ata qe e duan kombin shqiptare ska qka te ju spjegoi me gjer se dihet cfare do thote te thirrej autostrada me emrin e heroit tone kombetare ISA BOLETINIT DHE E VETMJA ZGJIDHEJE EDHE E PRANUSHME PER NE SI SHQIPTARE ESHTE KJO
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ss1
Fillestar/e
Fillestar/e
ss1


Numri i postimeve : 47
Registration date : 30/09/2007

Autostrada Ibrahim Rugova - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Autostrada Ibrahim Rugova   Autostrada Ibrahim Rugova - Faqe 2 EmptyWed Apr 08, 2009 7:55 pm

Jam dakort me parafolsin per emrin e heroit Isa Boletini,ose thjeshte autostrada Bashkimi ose thjeshte rruga e arberit sic perflitet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Autostrada Ibrahim Rugova - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Autostrada Ibrahim Rugova   Autostrada Ibrahim Rugova - Faqe 2 EmptyThu Apr 09, 2009 1:30 am

xhiti shkruajti:
pajtohem plotsisht me detektivin,duhet te dal nje Avni Rrustem ti ndalon keta te qmendur te udbes,keta dojn ti ngritin udbashet dhe injorojn patriotet,...
poshte Rugoviqat......
Xhiti ma ngadale vellau im Avni Rrustema jo se ma kan perzire kete diçka,por ne duhet ti grajna bythes son,mua me ke te parin !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
As Profeti Muhamet luften kundra tradhetareve se ka nis me shumicen,por me vete te dytin me djalin e vellaut te vete !Mua a nuk me merr si vella ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii


Male
Numri i postimeve : 3268
Age : 42
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Autostrada Ibrahim Rugova - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Autostrada Ibrahim Rugova   Autostrada Ibrahim Rugova - Faqe 2 EmptyThu Apr 09, 2009 1:37 am

ss1 shkruajti:
Jam dakort me parafolsin per emrin e heroit Isa Boletini,ose thjeshte autostrada Bashkimi ose thjeshte rruga e arberit sic perflitet
Edhe une jam dakort, qe te emrohet autostrada me emrin e te madhit Isa Boletini.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti


Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 63
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Autostrada Ibrahim Rugova - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Autostrada Ibrahim Rugova   Autostrada Ibrahim Rugova - Faqe 2 EmptyThu Apr 09, 2009 10:56 am

Haxhi!

Ty te kam me vella per qeshtjen kombetare!
Dhe duhet te njoftohemi patjeter!
Po si me ben asi lloj pyetje more haxhi!
PO ty gjithmon dote kem afer meje!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Autostrada Ibrahim Rugova - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Autostrada Ibrahim Rugova   Autostrada Ibrahim Rugova - Faqe 2 EmptyFri Apr 10, 2009 12:27 am

xhiti
D"ot kam vella per qefi gjere ne amshim,
dhe do i lutem perendise qe te me jesh shendosh e mire.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti


Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 63
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Autostrada Ibrahim Rugova - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Autostrada Ibrahim Rugova   Autostrada Ibrahim Rugova - Faqe 2 EmptyFri Apr 10, 2009 12:00 pm

Haxhi
rrnofsh sa malet!
O vella!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
an-di
Anëtar i ri
Anëtar i ri
avatar


Male
Numri i postimeve : 168
Age : 96
Vendi : Kushtrimi KOMBIT
Profesioni/Hobi : nuk rri kot!
Registration date : 11/03/2009

Autostrada Ibrahim Rugova - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Autostrada Ibrahim Rugova   Autostrada Ibrahim Rugova - Faqe 2 EmptyFri Apr 10, 2009 7:01 pm

I përktyer në këtë botë është vetëm ZOTI, sa i përket autostradës ku pala kosovare asnjë gurë akoma nuk e lëvizi apo solli...si do ta quajmë!????

shkruajmë sa të dojmë......
1.a na pyeti kush për hymnin e shtetit!?????
2.a na pyeti dikush për flamurin "akull"!???

e treta e vërteta thot populli:

askush nuk na pyet neve as juve as ata se si ta quajnë përndryshe të ktehemi në fillim, at projekt e paska inicuar i ndjeri Ibrahim Rugova por nuk dmth.se duhet quajtur ashtu,rruga qe lidhë një komb eshte apo duket jetë rruga e BASHKIMIT apo të quhet edhe "ribashkimi kombit" nuk tingllon keq.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feratkoca
Anëtar
Anëtar
feratkoca


Male
Numri i postimeve : 294
Age : 35
Vendi : Shqiperi/Mitrovicë
Registration date : 21/10/2008

Autostrada Ibrahim Rugova - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Autostrada Ibrahim Rugova   Autostrada Ibrahim Rugova - Faqe 2 EmptyFri Apr 10, 2009 10:17 pm

NUK NA PYETI ASKUSH SE NUK KEMI DAL ME JU BA ZHURUM EDHE E SHUKATEM KET FAR PUNE E HESHTJA D.M.TH SE PAJTOHESH ME TE PRANDAJ NUK TE PYET ASKUSH SE NE QOFTESE ISHE QU TI BASHK ME MU ME I DJEG KETE SOFRABEZ TE GARANTOJ QE TE NESERMEN ISHIN QU EDHE TE TJERET E KISHIN DJEG , PRANDAJ NUK TE PYET ASKUSH AS PER FLAMUR E AS PER HYMN SE NUK JEMI TE BASHKUAR NDERMJET VETES
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.feratkoca.multiply.com
feratkoca
Anëtar
Anëtar
feratkoca


Male
Numri i postimeve : 294
Age : 35
Vendi : Shqiperi/Mitrovicë
Registration date : 21/10/2008

Autostrada Ibrahim Rugova - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Autostrada Ibrahim Rugova   Autostrada Ibrahim Rugova - Faqe 2 EmptyFri Apr 10, 2009 10:18 pm

PAJTOHEM ME AGIM BAREN SE AUTOSTRADA TE QUHET ISA BOLETINI DHE ISMAIL QEMAJLI
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.feratkoca.multiply.com
Sponsored content





Autostrada Ibrahim Rugova - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Autostrada Ibrahim Rugova   Autostrada Ibrahim Rugova - Faqe 2 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Autostrada Ibrahim Rugova
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» RUGOVA DY NE POLITIK
» Krijuesi ynë Ibrahim Ibishi
» Analizë politike - historike Realpolitika e Ibrahim Rugovës
» IBRAHIM FEHMIU (1892-1951)
» VEXHI IBRAHIM BUHARAJA (1920-1987)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët :: Politikë-
Kërce tek: