Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
"EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"52.8174
Share | 
 

 "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 31 ... 35  Next
AutoriMesazh
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit


Male
Numri i postimeve: 3244
Age: 34
Vendi: Belfast
Registration date: 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sat Jan 09, 2010 1:33 pm

Agron Mulaj te qoft i leht dheu i Kosoves, gjithmon do mbesesh ne kujtesen tone per sakreficat per liri, e atedhe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar


Female
Numri i postimeve: 427
Age: 30
Vendi: alanese
Registration date: 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sat Jan 09, 2010 4:13 pm

Te gjitheve qe rane per Bashkimin e trojeve u koft i leht dheu i shqiptareve,dhe atyre qe kan kontribue e bredhin rrugeve te botes shkaku i servilave iu deshiroi qe ta marrin qeverin dhe ta qeverisin popullin sa ma shpejte .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit


Male
Numri i postimeve: 3244
Age: 34
Vendi: Belfast
Registration date: 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Jan 31, 2010 8:20 pm

Ata qe per nje cast diskutojne me ze te larte jane plot sinqeritet, sepse ajo qe mbrohet me fuqine e shpirtit, eshte shprehje e vendosmerise per ta mbrojtur te verteten.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar


Female
Numri i postimeve: 427
Age: 30
Vendi: alanese
Registration date: 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Jan 31, 2010 8:52 pm

<<<<<<<<<<<<disa e mbroin tradhetin dhe e shesin patriotizem,kinse na ēliruan ,a kerkund nuk jemi?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm


Male
Numri i postimeve: 2116
Age: 36
Vendi: Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi: zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date: 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Jan 31, 2010 9:01 pm

keto jane rrena te farkisteve tradhtareve .
Shqiptaret kane deshtue totalishte nga keta kriminel te luftes e te pa luftes.
Populli u zhduk nga keta hajna servile.
U zhduk kombi shqiptare flamuri identiteti.
vetem mjeranet ata qe skane ne koke fare lavderohen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar


Female
Numri i postimeve: 427
Age: 30
Vendi: alanese
Registration date: 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Jan 31, 2010 9:20 pm

Me qiftelija kan luftue te uēkes


qe


shikonihttp://images.google.fr/imgres?imgurl=http://img.youtube.com/vi/V_CMitDW_2Q/0.jpg&imgrefurl=http://video.earthvista.com/rexhep/&usg=__xVE1ZShe5_KUqveqjN9tNKclSu4=&h=360&w=480&sz=16&hl=fr&start=34&um=1&tbnid=s6GmtgO8163ABM:&tbnh=97&tbnw=129&prev=/images%3Fq%3Dhaxhi%2Bku%25C3%25A7i%26ndsp%3D21%26hl%3Dfr%26sa%3DN%26start%3D21%26um%3D1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit


Male
Numri i postimeve: 3244
Age: 34
Vendi: Belfast
Registration date: 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Jan 31, 2010 10:15 pm

Te liria s'arrihet neper lule por neper vuajtje e mundime te gjata.
Qosja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar


Female
Numri i postimeve: 427
Age: 30
Vendi: alanese
Registration date: 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Jan 31, 2010 10:25 pm

Tek liria nuk arrihet me genjeshtra e hajni,pos me lufte e sakrifice te madhe.
Pa i thene shpirtit ti ne trupin tim nuk ke vend gjere sa nuk e ēliron atedheun ska fitore pos riroberi e metejshem.
Feridja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm


Male
Numri i postimeve: 2116
Age: 36
Vendi: Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi: zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date: 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Sun Jan 31, 2010 11:12 pm

se pari liria nuk eshte as afer.
Edhe klika Titiste rrejshin popullin shqiptare se kane liri eshte luftue per liri ne kohen e luftes se dyte botrore
rrnofte bashkim vllaznimi etj.
kendojshin kenge e mashalla.
Edhe tashe kendojne rrejne mashtrojne se kinse paskan arrijte lirine.
A nuk kuptojne se jemi te roberuar si shkau si i huaji.
Shkau burgosi shqiptaroviqat burgosen patriotet pse kerkojshin liri.
tashe prap shqiptaroviqet burgosin me ndihmen e serbise dhe te huajve pse lipym liri vetvendosje.
Albini kushe e burgose ,pse kemi liri a ,qka lyp ai njeri .
keta tashe e shajne se po ja prishe qetesine tradhtareve politikaneve servile te huaj.
Ska dallim fare prej regjimit komuniste se komunistet udheheqin kosoven me servilet e uck.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar


Female
Numri i postimeve: 427
Age: 30
Vendi: alanese
Registration date: 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Mon Feb 01, 2010 7:18 pm

Titistet shqiptar na mesojshin se si i kan vrare ballistet dhe nacionalistet shqiptar dhe ne mendojshim se mire ja paskan bere vellaznive tone,sa popull naiv qe jemi kuku per zotin dhe token qe po na mbane!
Edhe udheheqesit e uēkes qe e uzurpruan timonin e saj ne fund edhe pse serviluan me shkije na turren si mezet e prandeveries kinse na qliruan bre zot a je diku me u zbrase ne keta tradhetar te poshter qe edhe dje ishin me Milloshin e titon dhe prape ne pushtet.
Detektivi ska bre drejtesi ne kete bote ,as nuk besoi qe ka edhe zot me vjen rende me ceke kete fjale ,por spo durohet more.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm


Male
Numri i postimeve: 1858
Age: 55
Vendi: Prishtine
Profesioni/Hobi: zbulim i tradhtarve
Registration date: 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Wed Feb 03, 2010 12:12 pm

Politiken kosovare e udheheqin 99% titistet lkj dhe kosovaret tradhtare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar


Female
Numri i postimeve: 427
Age: 30
Vendi: alanese
Registration date: 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Wed Feb 03, 2010 2:23 pm

Xhiti
Une kur kam then si ti keshtu me thojshin mos je pjella e shkive ?
Po kush me thonte spiunet apo bijt e kumareve te shkive!
Tu rrit nera o xhiti .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm


Male
Numri i postimeve: 2116
Age: 36
Vendi: Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi: zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date: 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Wed Feb 03, 2010 5:47 pm

kushe thote o j feride pjella e shkaut ata qe jane gjak perzier bash ata me se shumti pe hapin gojen sote se kinse qenkan uck
a ne fakte ishin dezertore hajna bandit .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar


Female
Numri i postimeve: 427
Age: 30
Vendi: alanese
Registration date: 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Wed Feb 03, 2010 8:58 pm

Besa dhe bashkpunetor te shkaut siq jan edhe sot duke ngrere e bene dafranga tere naten dhe keta e komofluan uēken dhe dezertuan luften ne kete hesap qe u konvenoi ketyre psave.A ka shqiptar qe i teleis keta tradhetar ?Apo kemi mbete te paket e spo dim ku e me kon me ja nis me bismilahi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit


Male
Numri i postimeve: 3244
Age: 34
Vendi: Belfast
Registration date: 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: "EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"   Thu Feb 04, 2010 12:38 am

Sa me larg vetedijes, aq me afer besimve te kota, injorances dhe hutise.
Ata te cilet jane te paknaqur me vetveten, hetohen ne te folur: perqeshin te tjeret, fyejne mallkojne dhe per cdo gje jane te ndershem.
Tek ne kete lloi njerz i mallkojm, me nje shprehje.

Te hyfte vetja ne qejf.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
"EPOPEJA-e UCK-se ne ZOP"
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 28 e 35Shko tek faqja : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 31 ... 35  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar ::  :: -
Kėrce tek: