Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Me ēka mburreni si Shqiptar?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 57
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Mon Dec 28, 2009 11:49 pm

ti skishe kulture ,me vjen keq qe ata shoke shume ju kishin durue ,po ne fund e u largun prej psikoptave te tille..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 36
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Mon Dec 28, 2009 11:50 pm

hhahhahahhahahaha shume po beni te qesh per bese shume bre ishi dedektiva te fort garant keni shume klientur se krejt po ja qellojshit kush eshte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Tue Dec 29, 2009 12:01 am

hahaaa a dini qe sjeni me koke ne rregull ,slat ken pa e sha e pa e ofendue ,slat intelektual pa sha a atdhetare.
iurp per ju si femer dhe ske te ndalur..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 36
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Tue Dec 29, 2009 12:04 am

jo zotri une kurr ne jten time skam shar njeri,vetem juve po ua kthej sharjet por nuk shahem nuk ma le karakteri ju jeni ata qe slat forumist pa e shar por ua falim dhe moderatoret ua falen juve duke marr parasysh inetelektin tuaj se ka sharje dhe sharje e sharje e veretet eshte ajo qe vjen nga i pa shari por ti je i shar dhe une nuk fyehem vetem sa me ngriten vlerat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Tue Dec 29, 2009 12:26 am

o ju njofin e gjithe strukturat e aksh fbksh shaibk uksh
po qfare karakteri keni ju me ata qe bashkpunon ,dy tre veta ..
mos hargjit fjale se nuk te shiten te ne ,
ti ske vlere ska qka me tu ngrit fare ,ju ja keni humb vleren vetes ,vetem ata qe sju njofin mundesh ti mashtroshe e jo anetaresine prej 40.000 anetare te gjithe i ke kundra oj e mjere..po adin mu nal a ke stacion ajo..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 36
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Tue Dec 29, 2009 12:28 am

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo kuptoooooooooooo o i mjer se nuk i takoj asnje formacioni per veq vetevendosjes o i mjere por ti te ben te te vjen turp qe je shqiptar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Tue Dec 29, 2009 12:28 am

ska koment...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 36
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Tue Dec 29, 2009 12:29 am

hajt fillo te shahsh tani edhe vetvendosjen pasi qe une jam antare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Tue Dec 29, 2009 12:31 am

jeni mesue te rreni shpifni,ska koment!
vetvendosja kurre nuk pranon te bashkpunon me njer te tille psiko pijaneca..
kemi kontakte me ta..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 36
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Tue Dec 29, 2009 12:32 am

hahahahahahahahh ooo mjaft me se na qmende me rrena se e di shume mire kush je shume shpejt do te vi ne forum me nje list ku do te shpjegoj gjithqka per ty...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Tue Dec 29, 2009 12:35 am

dile kure te duash ,mafiozja nr 1.
se se shpejti do te na pashe te gjithe shokeve atje ku ke vandin...besona edhe Profin me ne e ju...ne prishtine ja tiran,jeni mesue te manipuloni,po ju ka ardhe fundi ju hajnave ju kemi thene ,do bindesh shume shpejte....puna po shkon mire ne kete drejtim ..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 36
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Tue Dec 29, 2009 12:37 am

mireupafshim do te kisha kenaqsine te ua hiqja maskat hahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Tue Dec 29, 2009 12:37 am

une ta kam dhene emrin tim ,e dhe profi ka emer edhe xhiti edhe shoke tjere edhe ne kosove do shifemi ,e ske qare pa dale me emer se te njofim ,po do te jesh püara kamerave me ne te tane se bashku ,dhe ata tut qe manipulojne ...ka ligj dhe fum“nksionon per kesi raste..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Tue Dec 29, 2009 12:38 am

ku do ikesh moj ti un sa u kyqa kalo ka oda te pim qaje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 36
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Tue Dec 29, 2009 12:38 am

hahahhaahh se besoj si zakonisht nuk i vin kamerat juve hahahhaaha se po te vin une me kenaqesin me te madhe do t dilja edhe pse kam pak emocion se skam dal kurr para kamerave
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Tue Dec 29, 2009 12:39 am

me kenaqesi ke me ardhe ,me percellje ,,dert mos ki
i kemi pergadit kerrin..special per mafiozennr1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 36
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Tue Dec 29, 2009 12:42 am

jo une jam msu me ece ne kemb mos ke dert ti hahahahhahaah shume po qesh kur me thua mafioze
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Tue Dec 29, 2009 12:47 am

vetem qesh mos u nal fare! jeni mesue te qeshni mafnr1.kete emer mafiozja pe ruajne me qindra shqiptare se ju ka pelqce shume dhe do jen me ne shoket dhe me kerrin tende prezent..kemi sigurue te gjitha qe te presim si duhet ,ke mu ba e njoftur edhe me shume per punen e sukseshme qe bene..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 36
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Tue Dec 29, 2009 12:52 am

kam frik qe kur te takohemi sdo te kesh deshir qe patriotizmin tende ta shohin te tjeret permes kamerave se do ta shohesh deshtimin tende total
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Tue Dec 29, 2009 12:58 am

ta shofim ,sjam vete kam Profin .xhitin xhemen e shume shqiptare qe kane marre nderime nga mafiozja nr 1
do te bejne nje vizit ju ,,patriotave n tirane dhe se bashku vijme ne prishtine me shoke e me kerre speciale ,dhe do te shofin te gjithe se qfare mafioze je ,e afte te sulmojeshe njerezit qeveri parti neper kompjutera ti zbilosh fotot e tjereve te familjeve ,kjo eshte aftesi qe vetem ti din..
me beso do te shperblehesh ,prof eshte shume kujdes te te nderoj per punenq ebene me mafine tende..
per ate quhi kriminel te afte..
do befasohesh ,,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 36
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Tue Dec 29, 2009 12:59 am

hahahhahahaha di mund ta marr parasysh se qfar vetura do te kini pse a me djers i keni ble a?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Tue Dec 29, 2009 1:12 am

e moj voglushe e shikon kur dule fjal ime.vetem kjo qe jam shqiptare me murre per tjerat ja shiko !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 36
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Tue Dec 29, 2009 1:15 am

po valla fionaa e vertet moter po qka me ba
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
istref gegaj
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 23
Age : 50
Vendi : lladroc therand
Profesioni/Hobi : teknik i makineris
Registration date : 14/05/2010

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Thu Jun 10, 2010 9:47 pm

adin si esht puna e natos si puna e kojshive qe ilyp njeri mej ndihmu me maru shpien por jo met sundu ne shtepin tende se dikur merzitesh dhe i thu kojshive qe pe prishi edhe ni her se desha tju falenderoj per ndihmen por sun po ju baj tan jeten mem sundu se i lagti per shi se ka gajle se oborrin sja kan ble kojshia oborri esht i veti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xhevati
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 93
Age : 52
Vendi : Drenice
Registration date : 14/05/2010

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Fri Jun 11, 2010 11:33 pm

,,me kosoven multietnike dhe flamurin multietnik"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Me ēka mburreni si Shqiptar?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt-
Kėrce tek: