Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Telegram Ngushllimi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Telegram Ngushllimi   Wed Oct 03, 2007 5:07 am

DREJTUAR FAMILJES SĖ ILMI HARADINAJT
Lajmi pėr vdekjen tragjike tė Shqipdonit-djalit tė dėshmorit tė kombit, Shkėlzen Haradinaj na pikėllojė dhe tronditi rėndė nė shpirt tė gjithėve.

Me kėtė rast, duam qė me fjalėt qė burojnė nga zemra sinqerisht tė ndajmė dhimbjen bashkė me ju, duke qenė tė bindur se si gjithnjė deri mė sot, familja juaj do tė qėndrojė e fortė dhe do ta pėrballojė edhe kėtė goditje tė rėndė.

Ju lutemi pranoni ngushėllimet tona tė sinqerta, Sofra!Forumi Bashkimi Kombėtar

Mė 2 tetor 2007


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Thu Oct 04, 2007 1:11 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Anna
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

MesazhTitulli: Re: Telegram Ngushllimi   Wed Oct 03, 2007 5:38 am

Edhe une i bashkangjitem keij ljmi makaber i cili mori ket djal te ri ne femijeri qe ishte me baben deshmore ky lajme besoj cdo zemer shqipatre ku ka qen sod ka pershkue dhimbje te medha .Iqofte i lehte dheu ketij djaloshi .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vista
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Numri i postimeve : 154
Registration date : 18/08/2007

MesazhTitulli: Re: Telegram Ngushllimi   Wed Oct 03, 2007 11:19 am

Gjithashtu edhe une ju shpreh ngushellime familjes Haradinaj per humbjen tragjike te Shqipdonit te vogel,i cili u nda nga jeta gjersa po luante.
Zoti u dhashte force ta perballojne edhe kete goditje te rende.

E ndajm dhimbjen me ta!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Guest
VizitorMesazhTitulli: Re: Telegram Ngushllimi   Wed Oct 03, 2007 3:25 pm

edhe une ndaj dhimbjen time me ju e nderuara familje Haradinaj.

me pikellim te thelle, jam_buli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fatlum
Anėtar
Anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 272
Vendi : Prishtina/MEdvEgJė
Registration date : 01/09/2007

MesazhTitulli: Re: Telegram Ngushllimi   Wed Oct 03, 2007 3:42 pm

Shfrytzoj rastin permes Forumit Mbarekombetar ti shpreh ngushllimet e mija dhe familes time te sinqerta Familes te sakrifikuar gjithmon Familes Haradinaj.Edhe ne e ndajm dhembjen me ju se bashku.

Zoti ua lehtsoft dhembjen e nderuar Familje Haradinaj


Sinqerisht Lumi07 Medvegjė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.medvegjaonline.com
Arta
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 760
Registration date : 06/09/2007

MesazhTitulli: Re: Telegram Ngushllimi   Wed Oct 03, 2007 4:02 pm

Shfrytzoj rastin qe ti shpreh ngushllime familjes Haradinaj pėr
vdekjen e SHqipdonit tė vogel .
Pranoni ngushllimet mė tė sinqerta .
me nderime nga ARTA.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Beton
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicėr
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

MesazhTitulli: Re: Telegram Ngushllimi   Wed Oct 03, 2007 4:56 pm

Ngushllimet e mia per familjen Haradinaj,ne dhimje jemi me ju te respektuar F.Haradinaj.
Edhe pse jemi large shfrytzoj rastin te shpreh ngushlimet e mia per F.Haradiaj ne kete forum.
Falemenderoi gjithashtu autorin e temes ndaj dhimbje edhe me ju per hapjen e kesaj teme.

Respekt per F.Haradinaj

Beton
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

MesazhTitulli: Re: Telegram Ngushllimi   Wed Oct 03, 2007 4:57 pm

E nderuara familja Hajradinaj,dhembja juaj ėshtė dhembja jonė,na lejoni tė e bartim bashkė.Ngushllime te sinqerta nga zemra e dhimbjes sone mergimtare.Ju jeni Qėndresa,e dėshmuar
nėpėr kohė,andaj edhe kėtė herė mbahuni tė fortė.
Zoti ua lehtėsoftė dhimbjen,dhe kurrė mė dhimbje nė mesin tuaj mos rėnshin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
azzurra
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm


Female
Numri i postimeve : 1294
Vendi : Kosove e dashure
Registration date : 28/08/2007

MesazhTitulli: Re: Telegram Ngushllimi   Wed Oct 03, 2007 8:39 pm

Shfrytezoj ratin ne ket forum per ti shpreh edhe nga un ngushllime te sinqerta nga thellezia e zemres sime per familjen Haradiaj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sy kaltri
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Numri i postimeve : 1972
Registration date : 09/08/2007

MesazhTitulli: Re: Telegram Ngushllimi   Thu Oct 04, 2007 12:08 am

dhe une shprehi ngushėllime nga shpirti pėr atė Familjar qe kan humbur Familja Haradinaj i leht i qoftė dheu i Kosoves
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Telegram Ngushllimi   Thu Oct 04, 2007 1:10 am

Tė enjten nė fshatin Gllogjan tė Deēanit, nė ora 12.00, do tė bėhet varrimi i Shqipdon Haradinajt (11), i biri i dėshmorit tė kombit Shkėlzen Haradinaj... mė shumė...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Telegram Ngushllimi   Thu Oct 04, 2007 7:56 pm

Gjithashtu edhe une ju shpreh ngushellime familjes Haradinaj per humbjen tragjike te Shqipdonit te vogel,i cili u nda nga jeta gjersa po luante.
Zoti u dhashte force ta perballojne edhe kete goditje te rende.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kosovarja
Admin
Admin
avatar

Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 32
Vendi : Jashtokėsore!
Registration date : 14/08/2007

MesazhTitulli: Re: Telegram Ngushllimi   Sat Oct 06, 2007 5:20 pm

[i]Shprehim ngushellime familjes Haradinaj per humbjen e ketij vogelushi ,vertet eshte nje goditje e rende per tere familjen
don Zoti dhe te mos kete me fatekeqesi te tilla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
genta
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 42
Registration date : 02/09/2007

MesazhTitulli: Re: Telegram Ngushllimi   Mon Oct 22, 2007 2:33 pm

Pak me vonesė ndaj dhembjen me familjen Haradinaj le tė prehet i qetė ky engjell familjes Haradinaj i uroj tė jenė tė permbajtshėm si cdo herė ngushėllime
Genta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Telegram Ngushllimi   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Telegram Ngushllimi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt-
Kėrce tek: