Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 politikė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
osmani halitj
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 41
Age : 60
Vendi : Gurrakoc
Registration date : 26/08/2010

MesazhTitulli: politikė   Sat Sep 18, 2010 8:14 pm

A duhet tė ketė bisedime tė reja me Serbinė ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 36
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: politikė   Sat Sep 18, 2010 8:50 pm

JO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 106
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

MesazhTitulli: Re: politikė   Sat Sep 18, 2010 9:04 pm

Kur ta ndron kushtetuten e vet Serbia , kur nuk do e konsideron Kosoven si pjese e "saj" , kur te kerkoje falje per pislleqet qe i ka bere popullit shqiptare dhe me pas mund te bisedohet vetem per Presheven , Medvegjen e Bujanovcin qe te mos them edhe per teritoret qe i pushtuan sikur qyteti i dyte ne Serbi qe eshte NISHI etj ..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

MesazhTitulli: Re: politikė   Sat Sep 18, 2010 9:18 pm

Jo, perse duhet te kete bisedime?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: politikė   Sat Sep 18, 2010 9:35 pm

un mendoj se ne duhet tei ncjerrim arkivat tona e evropiane dhe te i qesim ne tavolin qe para 100 viteve, prej molles kuqe dhe te i ju kundervihemi me fakte se kem boll dhe ndoshta fitojm ket qe e kem, per ndryshe me kta politikual qe i kem-shizofrena komplet e udbash, me qojn te vjell,qfar politike foshnjore bejn horrorr turp -no koment nuk jan shqiptar kuuuuuurrrrrr.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: politikė   Sat Sep 18, 2010 10:11 pm

lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: politikė   Sat Sep 18, 2010 11:35 pm

Kur Armenet ja rrrasin turkut gjenocidin pra qindra viteve, e kta debilet tan nuk mujn ta deshmojn nji kerr gjenocida, qe i kem nga grekt e shkiet, kta majmun mendojn se kosova e viset tjera jan te tyre private, dhe nuk mendojn se jan te perkohshem dhe shkojn ne rrrsss shum shpejt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: politikė   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
politikė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt :: Politikė-
Kėrce tek: