Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Reagimi qytetar,dhe ai instucional me 3 tetor

Shko poshtė 
AutoriMesazh
osmani halitj
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 41
Age : 60
Vendi : Gurrakoc
Registration date : 26/08/2010

MesazhTitulli: Reagimi qytetar,dhe ai instucional me 3 tetor   Fri Oct 01, 2010 11:47 pm

Koha ditore
Policia e Kosovės siguron ceremoninė e inaugurimit tė patrikut serb
Publikuar: Sot, mė 01 tetor 2010
“Ka rėndėsi qė kjo ceremoni fetare, e rėndėsishme pėr KOS-in dhe popullin serb, dhe nė kėtė drejtim kemi treguar mirėkuptim, qė tė krijohen kushte qė tė kalojė sa mė mirė. Sa u pėrket pjesėmarrėsve tė zyrtarėve politikė tė Serbisė, natyrisht se do t’i shqyrtojmė kėrkesat qė do t’i marrim”, citohet tė ketė thėnė Krasniqi.
Nuk ėshtė shaka!!!!!!!!!!!!!!!!!
Instucionet,Intelektualet,dhe qytetarėt lejojnė sikur nė bahqe tė BABĖS shkijet ta vjelin bashqen e bukur tė Kosovės,dhe ta bagetojnė historinė e vet me rrena.Ja pra JA PRA KĖTA JEMI!!!!!!!!!!!!
Ku janė gazetarėt tan qė nė emer sė fjalės sė lirė dhe gazetarisė hulumtuese,dinė tė shpifin ,kur bėhėt fjalė pėr shqiptar,e sidomos pėr ish pjestar tė UĒK-ės.
TUUUUUUUURP!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Reagimi qytetar,dhe ai instucional me 3 tetor
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt :: Politikė-
Kėrce tek: