Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

  NDERTIMI I PIRAMIDAVE

Shko poshtė 
AutoriMesazh
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 48
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

MesazhTitulli: NDERTIMI I PIRAMIDAVE   Thu Oct 14, 2010 6:54 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 48
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

MesazhTitulli: Re: NDERTIMI I PIRAMIDAVE   Tue Oct 19, 2010 7:22 pm

ndertimi i piramidave eshte e vertete qe kane zgjtur shume te ndertohen sepse me rendesi ka qene transporti i lendes se pare neper lumin nil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 48
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

MesazhTitulli: Re: NDERTIMI I PIRAMIDAVE   Thu Oct 21, 2010 10:25 pm

faraonet e kane shuguruar veten si perandor apo zotera dhe kane dashur te mbesin te gjalle se dikur do tju kthehet shpirti por ne te vertete perveq qe jane shnderruar ne figura karizmatike dhe objekte per filma per te qeshur bota me ta asgje nuk kane arritur tjeter krijuesi ju ka tregu vendin se ku e kane ne cirk
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 48
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

MesazhTitulli: Re: NDERTIMI I PIRAMIDAVE   Sat Oct 23, 2010 9:01 pm

asnje nuk mund te mbisundoje natyren edhe pse ka tendenca te tilla mund tu bindemi ligjeve te natures sepse keto jane nenligje te universit dhe secili planet ika nenligjet e veta dhe ndryshojne prej njera tjetres nuk jane te njejta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: NDERTIMI I PIRAMIDAVE   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
NDERTIMI I PIRAMIDAVE
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shkencė-
Kėrce tek: