Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Dallimi mes shqiptarit te Shqiperise mes atij te Kosoves

Shko poshtė 
AutoriMesazh
besa hysenaj
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Female
Numri i postimeve : 15
Age : 32
Vendi : Aty ku gjithmon me kerkon puna
Profesioni/Hobi : Prof.
Registration date : 19/09/2011

MesazhTitulli: Dallimi mes shqiptarit te Shqiperise mes atij te Kosoves   Thu Sep 29, 2011 10:51 pm

Me ka ra rasti te lexoj ne forume te ndryshme ne lidhje me ket per ate edhe hapa nje tem, kam lexuar qe ka sharje ne mes te shqipetarve te Shqiperise ndaj atyre te Kosoves dhe anasjelltas hapen diskutime rreth kengetareve e shum gjerave te tjera ku perfundojn me shum fjale ofenduse si ato: ik ore shko hek grekun prej Shqiperise dhe ajo tjetra mir ua kan ber serbet.Nuk di pse behen kto percarje e kto sharje mes veti fundja fundit nje komb jemi dhe nje gjak kemi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dallimi mes shqiptarit te Shqiperise mes atij te Kosoves
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt-
Kėrce tek: