Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Mendimi juaj per kabinetin Rama 2?!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Lediona95
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Female
Numri i postimeve : 1
Age : 22
Vendi : Albania
Registration date : 28/08/2017

MesazhTitulli: Mendimi juaj per kabinetin Rama 2?!   Mon Aug 28, 2017 4:40 pm

Pershendetje te dashur lexues, jam ne analiste modeste persa i perket fushes se politikes. Doja te dija mendimin tuaj persa i perket kabinetit te ri te qeverise Rama duke qene swe jam duke bere nje shkrim per te?
A mendoni se secili minister eshte ne vendin e duhur apo duhet te zgjidheshin te tjere persona ne krye te ministrive? Per lehtesi e keni ketu listen e drejtuesve te seciles ministri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mendimi juaj per kabinetin Rama 2?!
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt :: Politikė-
Kėrce tek: