Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen...

Shko poshtë 
+74
Xili
Gjura
Elbasan.P
Eva0506
Ago Muji
Veneta
Teutaa
Fjona
Luki
Kasper
el43
stabili
rroni
Martina
Parapsikologu
scorpioni
Gjuetari
Mister
lilu
elisa
rolling
liri_b
loredana
idol
luan mreti
gjakushi
feneri
Kristal
naqeta
Orfe@
morena
Janina
GERI_G
agim barja
Edonis
arbesa
interesant
Albea
bukla
eri M
My Love
Ani
meli
Urata
zani&zana
Vista
Mysafir
beri
Tetovari
**Embelsira**
ReSpEkTi_CH
STUPCAT
rrebelja
Koburja
besa-bese
E_Bukura
robi
silvi
tom sojer
dibranja
anjesa
sofia
shaban cakolli
GocPejone
alissa
Beton
Granit
mickonja
Riki30
azzurra
Sofra
Sy kaltri
Kosovarja
Anna
78 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 30  Next
AutoriMesazh
Sy kaltri
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
Sy kaltri


Numri i postimeve : 1972
Registration date : 09/08/2007

Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 3 EmptyThu Sep 27, 2007 9:27 pm

une as nje her nuk mendoj ashtu se Bukurija shikohet 3 ditë
por jeta ju nxihet mas nej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dibranja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar


Numri i postimeve : 542
Registration date : 19/09/2007

Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 3 EmptyThu Sep 27, 2007 9:48 pm

Si do te reagoni nese familja juaj nuk do ta respektonte te dashuren e juaj?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
anjesa
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
anjesa


Female
Numri i postimeve : 2275
Age : 34
Vendi : Germany, (KS)
Registration date : 04/09/2007

Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 3 EmptyThu Sep 27, 2007 9:49 pm

E pse mashkulli i jep te drejte vetes te dirigjoje mbi femren ?????
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.skam-1her.de/
Sy kaltri
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
Sy kaltri


Numri i postimeve : 1972
Registration date : 09/08/2007

Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 3 EmptyThu Sep 27, 2007 9:51 pm

nese ajo nuk ka respekt ndaj Familjes time .
une do te isha nda nga e Dashura sepse Të dASHUR GJEN POR FAMILJE NUK MUND TE GJESH AS NJE HER
Mbrapsht në krye Shko poshtë
anjesa
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
anjesa


Female
Numri i postimeve : 2275
Age : 34
Vendi : Germany, (KS)
Registration date : 04/09/2007

Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 3 EmptyThu Sep 27, 2007 10:21 pm

Pse ju meshkujt tradhetoni ne dashuri ?!
Pse keni frike nga martesa ?!
Pse mashtroni gjithmone femrat e mira?


A ??? confused
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.skam-1her.de/
Sy kaltri
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
Sy kaltri


Numri i postimeve : 1972
Registration date : 09/08/2007

Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 3 EmptyThu Sep 27, 2007 10:30 pm

As nje her nuk kam tradhetuar as ken une dhe as qe nuk do ta tradhetoj kurrrrrrrrrrrrrrrrr
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja


Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 38
Vendi : Jashtokësore!
Registration date : 14/08/2007

Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 3 EmptyFri Sep 28, 2007 6:14 am

Sa kohe do kalonit duke pritur nje femer qe te ju takoj ,sa kohe do e lutni qe te ju dali per nje kafe ???
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 3 EmptyFri Sep 28, 2007 6:56 am

Për ta ftuar është diçka normale, por që ta lus një femër për takim apo për kafe është përulje e vetvetes.
Interesi i njohjes nëse është i dyanshëm apo më mirë me thënë reciprokisht, mendojë se nuk ka nevojë për lutje por për ta ftuar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sofia
Fillestar/e
Fillestar/e
sofia


Numri i postimeve : 43
Registration date : 24/09/2007

Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 3 EmptyFri Sep 28, 2007 9:19 am

Sofra thot por që ta lus një femër për takim apo për kafe është përulje e vetvetes.

Une besoj qe jo Sofra nese te pelqen nje femer e ke deshir te kalosh nje momet me te per ta njoftur me mire,nuk eshte perulje per nje mashkull,perkundrazi per nje femer eshte perulje e vetvetes te lus nje mashkull per nje takim apo kafe.


Pyetje me radh

Pse ju mashkujt e keni veshtir te shprehuni ne dashuri,apo friksoheni ti shpreheni ndjenat e juaja??
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli


Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 3 EmptyFri Sep 28, 2007 11:14 am

Nga e more ate mendim ti Sofia?Kohen time une ndjenjat e mija i kam shprehur me femrat,pak me lire se te bisedoja me nje shok.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
anjesa
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
anjesa


Female
Numri i postimeve : 2275
Age : 34
Vendi : Germany, (KS)
Registration date : 04/09/2007

Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 3 EmptyMon Oct 01, 2007 7:51 am

Pse ju meshkujt pelqeni me shum brunette ?!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.skam-1her.de/
Riki30
Admin
Admin
avatar


Male
Numri i postimeve : 2358
Age : 48
Vendi : Prishtine
Registration date : 09/08/2007

Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 3 EmptyMon Oct 01, 2007 7:54 am

Seshte e vertete Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
anjesa
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
anjesa


Female
Numri i postimeve : 2275
Age : 34
Vendi : Germany, (KS)
Registration date : 04/09/2007

Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 3 EmptyMon Oct 01, 2007 7:58 am

Razz:P ani sesht e verteeeeeeet, qy !!!


Ani qe pyetjen tjeter pota qes riki:
Pse ju meshkujt nuk i besoni femrave ??!


Edituar për herë të fundit nga në Mon Oct 01, 2007 3:26 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.skam-1her.de/
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton


Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 3 EmptyMon Oct 01, 2007 9:28 am

Anjesa:

Arsya m'betet tek femrat se pari qe duhet te besoni qe mashkulli i beson femres.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
tom sojer
V.I.P
V.I.P
tom sojer


Male
Numri i postimeve : 945
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Teacher of English/Book writer
Registration date : 20/09/2007

Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 3 EmptyMon Oct 01, 2007 11:17 am

Anjesa e ka te sakte. Ne nje perqindje te madhe funksionon keshtu:

Me bjonden lidhesh, me bruneten bie ne dashuri e martohesh. Fajin e ka Merilin Monroe.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
tom sojer
V.I.P
V.I.P
tom sojer


Male
Numri i postimeve : 945
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Teacher of English/Book writer
Registration date : 20/09/2007

Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 3 EmptyMon Oct 01, 2007 11:18 am

Anjesa, perderisa pranohet qe femrat mbajne shume sekrete atehere si mund t'u besosh?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
azzurra
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Female
Numri i postimeve : 1294
Vendi : Kosove e dashure
Registration date : 28/08/2007

Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 3 EmptyMon Oct 01, 2007 11:28 am

Me lart e kam lexuar nje postim te Sofra-s qe thot,

Per nje mashkull eshte perhulje e vetvetes te lutesh nje femre

Pyetja eshte:


Pse per nje mashkull eshte perhulje te lutesh nje femre??
Mbrapsht në krye Shko poshtë
tom sojer
V.I.P
V.I.P
tom sojer


Male
Numri i postimeve : 945
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Teacher of English/Book writer
Registration date : 20/09/2007

Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 3 EmptyMon Oct 01, 2007 12:39 pm

Une ne fakt nuk e kuptoj kete: t'i lutesh nji femre. Perse do t'i lutem? Per cfare? Dashuria ne nuk eshte e dyanshme, eshte e kote ta kerkosh me te lutur, "he te keqen me duaj ti, me prano ti". Me te lutur eshte vetem kur e ke fiksim dhe i lutesh. Nje vajze serioze nuk ke se si i lutesh. Edhe ajo nuk pranon lutje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
silvi
Anëtar
Anëtar
silvi


Numri i postimeve : 218
Registration date : 04/09/2007

Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 3 EmptyMon Oct 01, 2007 1:25 pm

Si arrini te dalloni midis shume te tjerave,femren qe mendoni te kaloni jeten,cfare ju ben te mendoni se kjo femer eshte pikerisht ajo qe keni kerkuar prej shum kohesh?


duke pare se deri tani vec nje pergjgje kam patur po e shtroj pyetjen perseri,besoj nuk merziteni...ju falemnderit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 3 EmptyMon Oct 01, 2007 3:05 pm

dibranja shkruajti:
Pajtohem me ju plotesisht sofra por cmendon per kete:
Shum femra shohin interesin ne dashuri? gjegjesisht
A jane vajzat shqiptare materialiste?

Faleminderit dibrane që pajtohesh me mendimin tim më lart .... më fal që nuk të dhash përgjegjen e radhes se nuk e kisha vënë re.

Edhe unë shoh se shumë femra sot e shohin interesin në dashuri, dhe lidhet me ate se a janë vajzat materialiste dmth se ka të cilat janë.
Unë mendoj se ato të cilat e kanë interesin në dashuri mendoj se e kanë një far mesi jo aq e dashuruar në personin por e dashuruar më shumë në interesin çka edhe me kohë mund edhe të zhgënjehet në personin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 3 EmptyMon Oct 01, 2007 3:15 pm

azzurra shkruajti:
Me lart e kam lexuar nje postim te Sofra-s qe thot,

Per nje mashkull eshte perhulje e vetvetes te lutesh nje femre

Pyetja eshte:


Pse per nje mashkull eshte perhulje te lutesh nje femre??

Po e them për veten time se është përulje ta lus, nuk them për të tjerët, ka edhe të atill që u shkojnë pas edhe lavdërohen hej hej po e lus e nuk po ma var fare ha ha ha.
Nëse e dashuron është gjë normale të ja bëshë me dije se po e dashuron edhe secila vajzë do ta vren se ti po ndjen diçka ndaj asaj vajze edhe ti do t'i vëresh sjelljet e asaj vajze se si po reagon dhe me kohë pret momentin që të ja shpalosësh ndjenjat që i ke për te.
Dashurija është interes reciprok nuk ka aty lutje. Sa është interesi i mashkllit aq është edhe interesi i vajzes.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
anjesa
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
anjesa


Female
Numri i postimeve : 2275
Age : 34
Vendi : Germany, (KS)
Registration date : 04/09/2007

Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 3 EmptyMon Oct 01, 2007 3:15 pm

OK. E pse ju meshkujt frigoheni nga femrat intelegjente ?!

Me jep dikush pergjigje ne kete pyetje ?!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.skam-1her.de/
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 3 EmptyMon Oct 01, 2007 3:20 pm

Ka që frigohen anjesa nuk e di se përse frigohen edhe varet se në cilat pika janë intelegjente.
Unë ju frigohem vetëm atyre femrave që nuk janë tërheqse dhe janë me një fjalor të ndytë.

Se kur janë femrat intelegjente edhe janë tërheqëse unë mburrem se populli i yn ka aso femra intelegjente dhe krenohem me to edhe kam dëshirë që të takojë edhe të kemi për çka të bisedojm me to.


Edituar për herë të fundit nga në Mon Oct 01, 2007 3:22 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
tom sojer
V.I.P
V.I.P
tom sojer


Male
Numri i postimeve : 945
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Teacher of English/Book writer
Registration date : 20/09/2007

Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 3 EmptyMon Oct 01, 2007 3:21 pm

Silvi, te vjen vellai e te kthen pergjigje:

Kjo femer nuk mund te dallohet nese kalon drejt e ne seks me te. Jo, fillimisht duhet t'i japesh vetes mundesi ta njohesh si shoqe njehere. Kete mundesi t'ja japesh edhe asaj. Madje edhe nese ajo shtyn per hapa te metejshme, duhet kujdes, qe ketu kur shtyn nuk eshte shenje e mire. Dashurise i duhet lene kohe te njihet, te zhvillohet qe te ndertosh besimin reciprok. Gjate kesaj kohe nese shikoj tek vajza 1. qe terhiqet nga une me te vertete; 2. Nuk kam asnje rast genjeshtre; 3. Nuk kam asnje rast flirti me te tjere; 4. Nese fillon dhe me tregon jeten e saj, nese ka pasur eksperienca ose jo, pa u trembur se po humbet nje potencial; 5. Nese shoh se eshte vajze me karakter, serioze, me ca ambicie per jeten - atehere them kjo vajze eshte per mua. Mirepo akoma nuk ka marre fund, sepse dashuria nuk ka hedhur rrenje akoma mire, duhet ujitur me sjellje, pasion e ndjenje dhe kur na fillon te na marri malli per njeri tjetrin aq sa na mbushen syte me lot, them qe kemi rene ne dashuri dhe vetiu vecohemi e krijohen kushtet t'i them TE DUA, kete fjale te bukur, por edhe atehere nuk do ta shtyj menjehere drejt seksit. Kjo gje do te vij vetiu.

Kesaj une i them normale dhe e bukur.

Silvi, a te pelqen pergjigja?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 3 EmptyMon Oct 01, 2007 3:24 pm

silvi shkruajti:
Si arrini te dalloni midis shume te tjerave,femren qe mendoni te kaloni jeten,cfare ju ben te mendoni se kjo femer eshte pikerisht ajo qe keni kerkuar prej shum kohesh?


duke pare se deri tani vec nje pergjgje kam patur po e shtroj pyetjen perseri,besoj nuk merziteni...ju falemnderit

përgjigje për Silvin.

Secili mashkull në mrendin e shpirtit të vet ëndërron një vajzë me tipare të përafërta që i ka edhe vet mashkulli, mund të ket disa gjëra të dorës së dytë si ngjyra e syve, flokëve etj por kryesorja është që vajza të ketë shpirtin e dlirë dhe të jetë e emancipuar me tradita vërtet shqiptare.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen...   Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen... - Faqe 3 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Femrat pyesin, mashkujt përgjigjen...
Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 30Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Meshkujt pyesin,femrat pergjigjen...
» lutfi coka/Mendo pastaj shiko pergjigjen
» FEMRAT NE AKSH
» Serbet dhunoin femrat shqiptare ,ku ishte uçk?Pse su ndihmoi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: