Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Cila ishte befasia e dites!

Shko poshtë 
+68
voglushja
rrimtaf
Arjana
dardan01
thellenza
Driniiiii
Merisa
anila
L1ndush3
**Embelsira**
foxteam
Ago Muji
Tigrina
play
Aldren1
Mirushe
comeback
Uskana
elisa
ylari
Albona
tina
Kastrioti
gjakushi
Veneta
feneri
Ajet
Driola
Xili
zeriatdheut
Parapsikologu
lilu
Fjona
rolling
Blerti_Gashi
Gjura
Eva0506
nadi
Gjuetari
dibrani
Ani
Urata
E_Bukura
bessa
Mysafir
Aquila
drenusha
Riki30
shpendi
dibranja
rrebelja
renan
robi
anjesa
BUKUROSHI
alissa
Guximi
gishteza
Beton
Sy kaltri
Granit
shaban cakolli
azzurra
meli
Sofra
Anna
bovari
Kosovarja
72 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
AutoriMesazh
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja


Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 38
Vendi : Jashtokësore!
Registration date : 14/08/2007

Cila ishte befasia e dites! Empty
MesazhTitulli: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! EmptySat Aug 25, 2007 12:37 pm

Te nderuar forumist ,do doja te shkruanit se cila ka qene befasia e juaj e dites ??

Pasi qe eshte ende heret une nuk kam pasur befasi ende... Sad Sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
bovari
Anëtar i ri
Anëtar i ri
bovari


Numri i postimeve : 78
Registration date : 11/08/2007

Cila ishte befasia e dites! Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! EmptySat Aug 25, 2007 8:22 pm

Une e jetova dje besasine qe me beri te shtang ne vend.İsha ne celibrim dhe ne darke do shkonim ne lokal dhe kur do dilnim me kerkoi njera nje adrese dhe une zbrita ne makine mora canten ku mora stilolapsin dhe kur u ktheva u shokova kur pash se gjith femrat qe ishin te lyera e ngjyera ishin te mbyllura! Kjo ishte shokimi im..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Anna
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
avatar


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Cila ishte befasia e dites! Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! EmptySun Aug 26, 2007 6:23 pm

B cheers efasija e dites ishte sod qe me erdhen musafir pa telofonuar veq kur hyn mbrenda ,ishte befasi sepse ne kohen e sodit thirret ne telefon para se te shkosh kun per vizit .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja


Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 38
Vendi : Jashtokësore!
Registration date : 14/08/2007

Cila ishte befasia e dites! Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! EmptyMon Aug 27, 2007 1:50 am

Befasi mund ta quaj edhe pse e kam ditur se sot kthehen familja nga pushimet... Mirpo befasia me e madhe Anna edhe tek une ishte vizita e shume musafireve ,ashtu pa telefonuar fare...hmmm mirpo ne jemi shqiptare dhe kemi te tilla tradita,por prap se prap jane te bukura apo jo?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Cila ishte befasia e dites! Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! EmptyMon Aug 27, 2007 2:40 am

Kur ta kem një befasi dite do ta shkruaj në këtë temë. Sot nuk kam pas befasi ....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Anna
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
avatar


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Cila ishte befasia e dites! Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! EmptyTue Aug 28, 2007 12:53 am

Eh po kemi tradita te mire por une kam kojshi zvicrran dhe kur po vin me femij te vogel qe rropllojn po duhet me i ar me te mire kojshit qe mos te me reklamojn po me gjithate i kam ber per vete po ju gatuj specialitete tona po ju dergoj dhe nuk me reklamojn fare jav kam marr doren dhe i mesova te ushqehen me ushqime shqiptare qe kur jam ketu ,mire ku ka musafir ka bereqet thon .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Cila ishte befasia e dites! Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! EmptyTue Aug 28, 2007 3:51 am

Befasia e natës ...... nejse, pasi që është titulli për ditën...... befasia ishte se sot nuk erdhi postjerja që duhet të vinte përçdo ditë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
riki30
Vizitor
avatar



Cila ishte befasia e dites! Empty
MesazhTitulli: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! EmptyTue Aug 28, 2007 11:38 am

Dje sme ka ra rrjeti asnjehere cheers Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
meli
V.I.P
V.I.P
meli


Female
Numri i postimeve : 842
Age : 40
Vendi : diku ne gyrbet
Registration date : 13/08/2007

Cila ishte befasia e dites! Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! EmptyTue Aug 28, 2007 8:42 pm

befasia ime e dites ka qen, sot djali per qudi shum ka fjet Sleep
Mbrapsht në krye Shko poshtë
azzurra
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Female
Numri i postimeve : 1294
Vendi : Kosove e dashure
Registration date : 28/08/2007

Cila ishte befasia e dites! Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! EmptyWed Aug 29, 2007 7:24 pm

Befasia e dites ishta qe kam pire mbi 3 kaffe sot...e jo kaffe te Kosoves por Italiane qe jan te forta si droga,kjo ishte per mua befasi e madhe!!!

bay azzurra
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Anna
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
avatar


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Cila ishte befasia e dites! Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! EmptyWed Aug 29, 2007 11:10 pm

Befasia e dites ishte qe une nuk e dija qe zotroj edhe profesionin per te ber montimin e mobileve dhe jan kam me dhembin duart duke montue mobile sod tek nji shoqe qe kishte bler dhe gjithe diten sod kam ber me montue dy dhoma nji te femive e nji te prindeve ,me nji fjal jam ber mjeshter i montimeve dhe i cmontimeve te mobileve .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
bovari
Anëtar i ri
Anëtar i ri
bovari


Numri i postimeve : 78
Registration date : 11/08/2007

Cila ishte befasia e dites! Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! EmptyThu Aug 30, 2007 12:14 pm

Befasia e dites ishte e madhe dhe besoj se tere jeten do me ndikoje.Po nejse sa eshte shpresa ndaj jetes njeriu jeton.Kuptova qe per kariere u harxhuan ndjenjat e mia.Po nuk ankohem sepse jeta ka dallgat e veta.Dhe vetem me 2 ore gjume jam po pash nje ender ku anija u mbyt e une nuk u laga fare dhe sot u prene fijet e fundit ne dashuri.
Riki shikoje mire filxhanin se qorri u humb ne erresire e nuk ariti qe driten e diellit ta dallonte!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Anna
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
avatar


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Cila ishte befasia e dites! Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! EmptyFri Aug 31, 2007 1:24 pm

Befasija e dites ishte tek une me ne fund po nxen dielli .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
meli
V.I.P
V.I.P
meli


Female
Numri i postimeve : 842
Age : 40
Vendi : diku ne gyrbet
Registration date : 13/08/2007

Cila ishte befasia e dites! Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! EmptyFri Aug 31, 2007 4:31 pm

Beasia ime e dites eshte qe me dulen shum pun qe si prisja (sic jan punt e grave)Shocked
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Anna
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
avatar


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Cila ishte befasia e dites! Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! EmptySat Sep 01, 2007 7:23 pm

Me erdhi nji shoqe nga gjermanija kjo ishte befasi dite .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli


Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Cila ishte befasia e dites! Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! EmptyMon Sep 03, 2007 2:48 pm

Befasia ime diten e soteme ishte:Nje mikshume i nderuar,qe nje kohe kemi pasur bashkepunimte ngushte ne nje forum tjeter,sot me u eshte lajmerua nga forumi juaj,dhe eshte nje anetare shume aktiv.Kjo ishte befasi e kendeshme,dhe me gezoi pa mase.Uroj te kem befasira te tilla per qdo dite.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja


Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 38
Vendi : Jashtokësore!
Registration date : 14/08/2007

Cila ishte befasia e dites! Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! EmptyMon Sep 03, 2007 7:31 pm

Befasia e dites ishte se kam kaluar shume mire ne provim,edhe pse nuk kam mesuar aq shume ,por ne pergjithesi kalova mire,kjo ishte befasia e sotme
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
bovari
Anëtar i ri
Anëtar i ri
bovari


Numri i postimeve : 78
Registration date : 11/08/2007

Cila ishte befasia e dites! Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! EmptyMon Sep 03, 2007 8:05 pm

Kosovarjaaaaa goce ma thuaj dhe mua si u beka kjo e kaluar pa mesuar se une per at zot pa mesuar shume dhe pas provimit pa u ngacmuar me batuta me profesorin nuk e ndjej diten qe me shkon mire. aahahahah

Urime per provimin :)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Anna
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
avatar


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Cila ishte befasia e dites! Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! EmptyMon Sep 03, 2007 10:33 pm

Bafasija i me sod ishte qe dola dhe me zuri shiu pa ambrell me lagu po jo shum.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Cila ishte befasia e dites! Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! EmptyMon Sep 03, 2007 10:34 pm

Befasi pas befasie, edhe unë kam një befasi sot ... do të kam me kend të shkëmbejë këngë të shkruara nga trojet shqiptare, po ashtu edhe poezit e mbetura përgjysëm në në tjetër forum...... I përshëndes të gjithë që janë befasuar shumë në këtë ditë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Anna
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
avatar


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Cila ishte befasia e dites! Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! EmptyTue Sep 04, 2007 3:10 am

Eshte ora dy pasmesnate dhe si befasi e imja e nates eshte se me mori urija dhe hengra buk ne ora dy te nates .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja


Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 38
Vendi : Jashtokësore!
Registration date : 14/08/2007

Cila ishte befasia e dites! Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! EmptyTue Sep 04, 2007 1:28 pm

Befasia e mengjesit mund ta quaja sepse posa u zgjova ne mengjes kisha nje mbushje ne telefon Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Anna
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
avatar


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Cila ishte befasia e dites! Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! EmptyTue Sep 04, 2007 5:23 pm

haha kosovare mos nga labi ajk dhe mjalt mbrem .

befasija e dites ishte qe naj kan leshue nxemjet sod ne banes kjo do te thot nuk ka ver me filloj vjeshta .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja


Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 38
Vendi : Jashtokësore!
Registration date : 14/08/2007

Cila ishte befasia e dites! Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! EmptyThu Sep 06, 2007 2:03 pm

Anaa ashtu me maxhi hahah

Befasia e sotme ishte se erdhi rryma ende pa e bere orarin e reduktimeve sa cudi!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Cila ishte befasia e dites! Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! EmptyThu Sep 06, 2007 2:06 pm

Befasia e ditës .... i kemi plus edhe dy antare më shumë deri tani në forum. Ju dëshirojë mirëseardhje Mickonjës dhe Artës.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





Cila ishte befasia e dites! Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ishte befasia e dites!   Cila ishte befasia e dites! Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cila ishte befasia e dites!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 21Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Cila eshte e meta e juaj?
» E vërteta - cila është ajo?
» Thenjet e dites.........
» Cila eshte puna me e veshtire?
» Cila lënd ju pelqen me shumë ?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: