Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Dallimi ne mes te Lëvizjes VETËVENDOSJE! dhe FBKSH-së ?

Shko poshtë 
+8
Leka i Madh
anila
Veneta
zeriatdheut
Shqipo_
Orfe@
Kushtrimi86
feratkoca
12 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Dallimi ne mes te Lëvizjes VETËVENDOSJE! dhe FBKSH-së ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dallimi ne mes te Lëvizjes VETËVENDOSJE! dhe FBKSH-së ?   Dallimi ne mes te Lëvizjes VETËVENDOSJE! dhe FBKSH-së ? - Faqe 2 EmptySat Nov 15, 2008 2:48 am

Jo Sali por Sejdi... i Kodrës së Trimave në Prishtinë nëse ke diçka të thuash për te vazhdo.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji


Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

Dallimi ne mes te Lëvizjes VETËVENDOSJE! dhe FBKSH-së ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dallimi ne mes te Lëvizjes VETËVENDOSJE! dhe FBKSH-së ?   Dallimi ne mes te Lëvizjes VETËVENDOSJE! dhe FBKSH-së ? - Faqe 2 EmptySat Nov 15, 2008 2:51 am

Edhe un kam pas rastin ta njoh Sejdi Veselin se ka qene ne burg bashk me baben e me mixhen, aj nuk osht person negatib, madje perkundrazi eshte pozitiv, kur e shohim edhe qendrimin e tij me situaten momentale.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut


Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Dallimi ne mes te Lëvizjes VETËVENDOSJE! dhe FBKSH-së ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dallimi ne mes te Lëvizjes VETËVENDOSJE! dhe FBKSH-së ?   Dallimi ne mes te Lëvizjes VETËVENDOSJE! dhe FBKSH-së ? - Faqe 2 EmptySat Nov 15, 2008 3:25 am

Me falni e kam fjalen per eprorin SALI VEJSELIN GABIM JME UNE KERKOJE NDJES NGA SOFRA por edhe sejdi veselin e njofe dhe e njofe mire por them qe eshte ne kllapen e GAFURIT o manipulohet me gafurin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji


Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

Dallimi ne mes te Lëvizjes VETËVENDOSJE! dhe FBKSH-së ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dallimi ne mes te Lëvizjes VETËVENDOSJE! dhe FBKSH-së ?   Dallimi ne mes te Lëvizjes VETËVENDOSJE! dhe FBKSH-së ? - Faqe 2 EmptySat Nov 15, 2008 3:28 am

Nuk eshte bash ne kllap te gafurrit Zeri, skan met ktu njerz en kllapa tgafurrit, mun me thon qi u kon njoni pej tyne veq valla e kan pa sa o sahati. Un heren e fundit qe jom taku me to ka qene ne pervjetorin e 100t t'Lindjes se E.Hoxhes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut


Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Dallimi ne mes te Lëvizjes VETËVENDOSJE! dhe FBKSH-së ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dallimi ne mes te Lëvizjes VETËVENDOSJE! dhe FBKSH-së ?   Dallimi ne mes te Lëvizjes VETËVENDOSJE! dhe FBKSH-së ? - Faqe 2 EmptySat Nov 15, 2008 3:28 am

Sofra tani e pashe cfarekishe shkruajt une skame asgje ndaj ty sepse e njofe mire dhe eshte bure i mire atdhetare kete e dije dhe librat e tije i kame lexu andja e dije qe eshte nje njeri me merita te medhaja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Prishtinalija
Fillestar/e
Fillestar/e
Prishtinalija


Male
Numri i postimeve : 4
Age : 48
Vendi : Prishtine
Registration date : 15/11/2008

Dallimi ne mes te Lëvizjes VETËVENDOSJE! dhe FBKSH-së ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dallimi ne mes te Lëvizjes VETËVENDOSJE! dhe FBKSH-së ?   Dallimi ne mes te Lëvizjes VETËVENDOSJE! dhe FBKSH-së ? - Faqe 2 EmptySat Nov 15, 2008 9:45 pm

Sofra shkruajti:
zeriatdheut shkruajti:
Sofra fjalen mire qe thu eshte nuk te takone ta thuash sepse nuk jane ata qe mendone ty djemt qe kane vullnet e deshire jane te deshpruar nga ajo por ty nese ke dicka me shume ose te vertet se egzistone ateher na thuaj une e dije qe nuk ka asgje te vertet nese ti dine na e verteto qe po i perkra grupine e pijaneceve te Tiranes ne nuk jemi Rugova ase mose e mendo sepse zhurmen e bejm kure shofem te verteten te pa realizuar dhe manipulimet pa mase


Zëri i atdheut unë nuk e njoh Gafurrin por e njohë Sejdi Veselin dhe ai nuk është pijandur sikurse që shkruan ti pak më lartë, por është atdhetar i cili e ka dëshmuar veten deri sot....
Prandaj them të mos mundohemi para kohe të flasim për gjërat të cilat nuk duhet të fliten se tekefundit nuk është një lëvizje apo ushtri që e ka tradhtuar kombin....

Sofra jam i mendimit tend dhe nuk e kuptoje fare se si flasin njerzit......
ps.: po doket se koka shum forum i mire ju pershendeti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Dallimi ne mes te Lëvizjes VETËVENDOSJE! dhe FBKSH-së ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dallimi ne mes te Lëvizjes VETËVENDOSJE! dhe FBKSH-së ?   Dallimi ne mes te Lëvizjes VETËVENDOSJE! dhe FBKSH-së ? - Faqe 2 EmptySat Nov 15, 2008 9:52 pm

Prishtinalija shkruajti:
Sofra shkruajti:
zeriatdheut shkruajti:
Sofra fjalen mire qe thu eshte nuk te takone ta thuash sepse nuk jane ata qe mendone ty djemt qe kane vullnet e deshire jane te deshpruar nga ajo por ty nese ke dicka me shume ose te vertet se egzistone ateher na thuaj une e dije qe nuk ka asgje te vertet nese ti dine na e verteto qe po i perkra grupine e pijaneceve te Tiranes ne nuk jemi Rugova ase mose e mendo sepse zhurmen e bejm kure shofem te verteten te pa realizuar dhe manipulimet pa mase


Zëri i atdheut unë nuk e njoh Gafurrin por e njohë Sejdi Veselin dhe ai nuk është pijandur sikurse që shkruan ti pak më lartë, por është atdhetar i cili e ka dëshmuar veten deri sot....
Prandaj them të mos mundohemi para kohe të flasim për gjërat të cilat nuk duhet të fliten se tekefundit nuk është një lëvizje apo ushtri që e ka tradhtuar kombin....

Sofra jam i mendimit tend dhe nuk e kuptoje fare se si flasin njerzit......
ps.: po doket se koka shum forum i mire ju pershendeti


Mirëse na erdhe vendas, forumi dita ditës po rregullohet dhe po merr kahjen e duhur, shpresojm se jeni një nga ata shqiptar që do të kontribosh rreth idesë së emrit të këtijë forumi të mos mbetet vetëm emër forumi por të bëhet realitet në veprim drejtë Bashkimit Kombëtar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut


Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Dallimi ne mes te Lëvizjes VETËVENDOSJE! dhe FBKSH-së ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dallimi ne mes te Lëvizjes VETËVENDOSJE! dhe FBKSH-së ?   Dallimi ne mes te Lëvizjes VETËVENDOSJE! dhe FBKSH-së ? - Faqe 2 EmptySat Nov 15, 2008 10:03 pm

Pershendetje dhe mire se erdhe Prishtinalija ne kete forume se pari te uroje mire se ardhjen ne kete forume dhe besoje qe dote ja kalojme mire andaj ketu ishte tema per FBKSH dhe une bera nje gabime te vogel ngase e keq kuptova Sofren ne emrin Sejdi e kptova Sali po oke e sa per ate ytybetet tjere te Tiranes flase me pergjegjsije dhe me fakte jo me peralla e fjale rugesh shume mire i thashe edhe Sofres kerkoje ndjes per gabimin por jo se nuk e njofe edhe Sejdi Veselin e njofe mire edhe ate por po pres se cfare dote thoni me tutje per FBKSH dhe Ushtrine e saje qe nuk ekzistone mbeteni te respektuar gjithe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dezertori
Fillestar/e
Fillestar/e
dezertori


Male
Numri i postimeve : 16
Age : 57
Vendi : Peje
Registration date : 22/12/2008

Dallimi ne mes te Lëvizjes VETËVENDOSJE! dhe FBKSH-së ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dallimi ne mes te Lëvizjes VETËVENDOSJE! dhe FBKSH-së ?   Dallimi ne mes te Lëvizjes VETËVENDOSJE! dhe FBKSH-së ? - Faqe 2 EmptyMon Dec 22, 2008 9:35 pm

Dallimi eshte e qarte,Vetvendosja shfaqet perhere dhe eshte e zeshme kur rrezikohet Identiteti Yne kombtare,ndersa FBKSH eshte Organizat fantome,e cila ka patur rastin te deshmohet ne Tri Luftat e Kosves,dhe ne emer te saj,flet nje person qe ne zvicerr ka qene i liruar nga te gjitha detyrimet,sepse diagnoza e tij,te cilen e ka te regjistruar ne kartoteken e tij,figuron si person i paperqendruar-shizofren.Se kete diagnoz e ka te sakt,na ka bindur edhe vet.Kete Organizat e kontrollojne qarqet dashakqija te qeshtjes sone kombtare.Une nuk do publikoj te dhena me dhume per kete FBKSH,sepse nuk kam deshire ti zhgenjej ad-hok,shume djem te sinqert,te cleve kete siqeritet po u`a keqperdore nje Udheheqesi,qe vetem adresa e sakt nuk ju dihet?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





Dallimi ne mes te Lëvizjes VETËVENDOSJE! dhe FBKSH-së ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dallimi ne mes te Lëvizjes VETËVENDOSJE! dhe FBKSH-së ?   Dallimi ne mes te Lëvizjes VETËVENDOSJE! dhe FBKSH-së ? - Faqe 2 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Dallimi ne mes te Lëvizjes VETËVENDOSJE! dhe FBKSH-së ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» GJITHÇKA RRETH LËVIZJES VETËVENDOSJE!
» Dallimi ndermjet Unmikut dhe Kforit.
» Rrnoft levizja Vetevendosje!
» Dallimi mes shqiptarit te Shqiperise mes atij te Kosoves
» ZGJOHU-Nga Lëvizja VETËVENDOSJE!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët :: Politikë-
Kërce tek: