Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Disa gjëra që i kam mësuar në jetë.

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......


Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 36
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Disa gjëra që i kam mësuar në jetë. Empty
MesazhTitulli: Disa gjëra që i kam mësuar në jetë.   Disa gjëra që i kam mësuar në jetë. EmptySun Dec 27, 2009 10:02 pm

Disa gjera qe i kam mesu ne jete..

Qe nuk eshte me rendesi se sa i mire eshte nje person,nganjeher te plagose.e per kete nevoitet qe ti tja faleshe.

Qe ka persona qe te duan,por thjeshte nuk din se si ta deftojn.


Ndoshta Zoti deshiron qe te takoje pak me persona te gabuare para se te takojshe ate te drejtin.kur me ne funde e takojm,do dime te jemi te vetdishem per ate dhurate.

Kure porta e lumturis mbyllet, nje tjeter hapet.por shum here shikojm gjate ate te mbyllur e nuk e shohim tjetren te hapure.

MJAFTON vete nje minute me ofendu dike. nje ore per ti pelqy.nje dite me dashuru, nje jete per ta harruare.
endrro ate qe deshiron,Shko ku te duashe , te jeshe ashtu si ke deshire te jeshe ,sepse e ke vetem nje jete dhe nje mundesi me ba ate qe deshiron ti.

PO JU TE NDERUARA FORUMISTE CFAR KANI MESU NGA JETA??????
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja


Female
Numri i postimeve : 906
Age : 42
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Disa gjëra që i kam mësuar në jetë. Empty
MesazhTitulli: Re: Disa gjëra që i kam mësuar në jetë.   Disa gjëra që i kam mësuar në jetë. EmptyMon Dec 28, 2009 1:16 am

eeee per mua jeta ka qen mesuesja me e rrept dhe me e mire njekohesisht...jeta me ka mesuar gjithqka,universiteti vertet me ka dhen thirrje akademike,por jeta mi ka mesuar te gjitha qe sot i zbatoj ne perditshmeri,megjithat une e falenderoj edhe pse ka qen shpesh here e rrept me mua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Disa gjëra që i kam mësuar në jetë.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gjëra që ndoshta nuk i dinit mbi gjumin
» Gjera te vogla qe ju bezdisin(ju bejn nervoz)
» 10-Gjëra që Zoti nuk do të ju pyes ditën e Ahiretit
» bezeqeshja,eshte e mire per shume gjera,qka mendoni ju?
» Disa poezi nga Abetarja

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: