Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Cfare i mungon Rinise Shqiptare?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Cfare i mungon Rinise Shqiptare?   Mon Jan 04, 2010 2:35 am

Cfare i mungon rinise shqiptare?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tosybell
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 28
Vendi : gjakove
Profesioni/Hobi : Fotograf
Registration date : 08/11/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare i mungon Rinise Shqiptare?   Mon Jan 04, 2010 4:25 am

DIJAAAAAAAAAAAAA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Eva0506
Hero anėtar
Hero anėtar


Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 35
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare i mungon Rinise Shqiptare?   Mon Jan 04, 2010 2:03 pm

Optimizmi, besimi dhe nxitja se Shqiperine e bashkuar, te bukur dhe te lumtur dhe jeten e tyre ashtu sic duhet mund ta krijojne ata vete, askush me mire se rinia nuk mundet ta skalise te ardhmen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare i mungon Rinise Shqiptare?   Mon Jan 04, 2010 8:45 pm

un mendoj se rinis son i mungon gjthqka nuk kan identitet, nuk mirren fare parasysh interesat e tyre parimore te cila duhet ti ket nji rini, pra kush nuk i pyt dhe nuk kan kurrfar kosiderate ndaj tyre institucionet tona, per ket dhe jan dhe tentojn vetum te katandisen ne shtetet perendimore.asht mekat i pa falshem qe ju behet ksaj shtrese qe dihet se kta jan ardhmerija e jon.Por nji pjes te fajit e kan vet per arsyse nuk po i marrin disa iniciativa vet ne duar te veta qe disa gjera mundin vet ti organizojn e mos te presi se do ia sjellin disa matrapaz te cillet jan ardh pe pushtet pa kurrfar kriterijesh dhe shum psedopolitikaj ,qe nuk ja din rensin as shteti as popullit e as kultures qe i takojn. ransi ka vetum paraja,dhe shkatrrojn gjithqka per para,kjo asht tragjika e jon qe na percjell me shekuj e shekuj!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 32
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare i mungon Rinise Shqiptare?   Wed Jan 06, 2010 4:15 pm

Qeverit shqiptare i masakruan te mirat e rinise shqiptare,jo krejte,sepse per femit e tyre i qojn mi shkollue neper perendime dhe te gaqem me na shtyp si armiku zi .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 36
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare i mungon Rinise Shqiptare?   Wed Jan 06, 2010 10:42 pm

Te gjithate, ne cdo aspekt!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhavo_
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Male
Numri i postimeve : 782
Registration date : 20/03/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare i mungon Rinise Shqiptare?   Wed Jan 06, 2010 11:34 pm

Dije dhe skalitje morale. Vetėm me nje rini me karakter te lartė, dėshirė pėr dije dhe punė mund te hecim perpara!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Angela
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Female
Numri i postimeve : 33
Age : 32
Vendi : Shqiperi
Registration date : 02/03/2010

MesazhTitulli: Re: Cfare i mungon Rinise Shqiptare?   Sun Mar 07, 2010 11:27 pm

Mbeshtetja ne nje shtet te fuqishem, ashtu si te gjithe te rinjte e botes (nese ka ndonje shtet me te painteresuar per rinine eshte pikerisht shteti shqiptar), nje baze morale e shendetshme mbi te cilen te mbeshtetet per te ngritur nje te ardhme te sigurte. I mungojne shume gjera por ne kompensim rinia shqiptare ka cilesi pozitive te lindura dhe te trasheguara te cilat ne menyre te pavetedijshme ndonjehere e bejne te mbijetoje edhe ne situata te pafavorshme per te.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare i mungon Rinise Shqiptare?   Mon Mar 08, 2010 5:19 pm

kujt i behet vone per popull e per atdhe ,vetem pasurimin per veti .
te gjithe populli jane ne gjendje te mjeruar .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare i mungon Rinise Shqiptare?   Tue Mar 09, 2010 1:08 am

rinis kosovare dhe gjetiu ju mungon gjithqka por, mase shumt
truni!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare i mungon Rinise Shqiptare?   Tue Mar 09, 2010 1:43 am

po pse bash truri xhem se!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 48
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare i mungon Rinise Shqiptare?   Tue Mar 09, 2010 3:51 pm

Edukimi Familjar dhe Shkollor si dhe respekti pėr njeriun (ndaj njėri tjetrit )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare i mungon Rinise Shqiptare?   Tue Mar 09, 2010 9:28 pm

sepse kur te flasin flasin pa logjiku fare thua se nuk e kan trurin me veti se jan tejet foshnjor, a ne ne at mosh jem kujdes per familje dhe kem mbajt familjen ne at mosh....etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare i mungon Rinise Shqiptare?   Tue Mar 09, 2010 11:39 pm

o xhem ke gju shkeptase? edhe dora mban 5 gishta po jo te njejt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare i mungon Rinise Shqiptare?   Wed Mar 10, 2010 10:30 pm

JO JO pjesa dermus esht ne kundershtim me rrethanat te cillat gjindemi tash per tash; nuk i intereaon sgje se si ku 5 euro ne gjep dhe u kallt ti dale timi a nuk mendojn se digjemi te gjith ne at zjarr....!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfare i mungon Rinise Shqiptare?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare i mungon Rinise Shqiptare?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt-
Kėrce tek: