Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kush ja pergaditi kurthen Adem Jasharit

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Xhemshiti
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 56
Vendi : shqperi
Registration date : 22/05/2010

MesazhTitulli: Kush ja pergaditi kurthen Adem Jasharit   Mon May 24, 2010 1:59 am

Ju kisha kan shume i mirnjohur antareve te ketij forumit mbare kombetar qe keni dieni se si dhe kush ja pergaditi kurthen Adem Jasharit qe te likvidohet nga makineria serbe ?Dihet se as nje armik nuk e njehe patriotin pa ja bere me gisht i afermi tij.Nese frigoheni me tregue ju kisha lutur qe mos hargjoni kohen ne frige,dhe shkoni atje ku e keni vendin .Mua me duket se njerezit sidomos njeri qe ja ka pergaditur mos eshte ne jete invalid i luftes .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Kush ja pergaditi kurthen Adem Jasharit   Mon May 24, 2010 11:40 am

xhemshit kishte me qen mir nese na tregon ma saktesisht se un nuk e di personalisht, sipas Jakup krasniqit, se ne pa mundsi per te i shku ne ndihm Jasharajve dhe ka perfundu ashtu si ka perfunduar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xhevati
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 93
Age : 52
Vendi : Drenice
Registration date : 14/05/2010

MesazhTitulli: Re: Kush ja pergaditi kurthen Adem Jasharit   Mon May 24, 2010 11:48 am

Kurthat pergaditenh gjithmone nga vete shqiptaret,se kishim qene dhe jemi te shitur .
Dhe gjithmone ne sherbim te huajve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
istref gegaj
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 23
Age : 50
Vendi : lladroc therand
Profesioni/Hobi : teknik i makineris
Registration date : 14/05/2010

MesazhTitulli: Re: Kush ja pergaditi kurthen Adem Jasharit   Wed May 26, 2010 5:17 pm

Xhevati shkruajti:
Kurthat pergaditenh gjithmone nga vete shqiptaret,se kishim qene dhe jemi te shitur .
Dhe gjithmone ne sherbim te huajve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
istref gegaj
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 23
Age : 50
Vendi : lladroc therand
Profesioni/Hobi : teknik i makineris
Registration date : 14/05/2010

MesazhTitulli: Re: Kush ja pergaditi kurthen Adem Jasharit   Wed May 26, 2010 5:23 pm

Xhevati shkruajti:
Kurthat pergaditenh gjithmone nga vete shqiptaret,se kishim qene dhe jemi te shitur .
Dhe gjithmone ne sherbim te huajve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Prof Xhavit Dalloshi
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 47
Age : 57
Vendi : Gjermani
Registration date : 27/11/2009

MesazhTitulli: Re: Kush ja pergaditi kurthen Adem Jasharit   Wed May 26, 2010 5:40 pm

1998: Nė nėntor dhe dhjetor 1997, UĒK-ja rritur aktivitetet e saj mili-ushtarak. Adem Demaēi pranuar ekzistencėn e njė organizate ushtarake shpėtim. Ndėrsa Rugova mars 1998, UĒK-ja si njė trillim i shėrbimit sekret jugosllav ". Mė 23 Shkurt shėnoi i dėrguari amerikan-specifike tė veēantė pėr Ballkanin, Gelbart, UĒK-ja si njė "organizatė terroriste". Nė njė bisedė me Millosheviēin Ver vouched ai pėr kufijtė e Jugosllavisė. 28 Shkurt Millosheviq urdhėroi njė sulm nė rajonin e Drenicės. Nė fillim tė marsit tė vrarė 58 persona tė njėsive serbe familjes Jashari. Kjo ishte bashkė-themelues i UĒK-sė, Adem Jashari, njė kombėtare-hero i shqiptarėve tė Kosovės. Lufta e UĒK-sė mori nė intensitet dhe kėto kanė pėrfituar nga rebelimit nė Shqipėri, nė pranverėn e vitit 1997. Nė atė kohė, shpėrbėhet ushtria dhe aktivistė tė UĒK-sė shqiptare ishin nė gjendje pėr krahun e vetė. Tani kishte UĒK-sė nė Kosovė njė bazė nė masė absolute. Megjithatė, Rugova e mbajtur mė 22 Parlamenti mars zgjedhjet parlamentare nė Kosovė. Ata u kundėrshtuan nga opozita shqiptare nė mėnyrė rigoroze. "Nė luftė nuk e zgjidhni," ishte tenori saj. Die-de Rugova qenė kohėt e fundit presidenti i shqiptarėve tė Kosovės. Mė 23 mars, Rugova u negociuar me qėllim tė zbatimit tė Marrėveshjes-Bildungsabkom me Beogradin. Bashkėsia ndėrkombėtare u pėrpoqėn pėr tė ndaluar luftėn e armatosur dhe njė kompromis hinzukrie-tė statusit. Por, UĒK-ja nuk u ndal mė Ajo ishte njė faktor.


Nė prill dhe maj, UĒK-ja solli rreth 40% tė Kosovės sipas inspektimeve con tyre. Nė atė kohė, negociatori amerikan, Riēard Hollbruk dhe Gelbart, Rugova bėri thirrje qė tė drejtpėrdrejt tė negociuar me Beogradin pėr tė arritur njė zgjidhje, sepse "ēdo pritje forcon UĒK-sė, qė e bėn njė zgjidhje tė vėshtirė." Mė 15 Maj pa e pastaj vendi i drejtpėrdrejtė Ge-folėse nė Beograd ndėrmjet Millosheviqit dhe Rugovės.


Nė qershor ishte njė ofensivė e madhe e ushtrisė jugosllave ge-tions zonat e UĒK-sė. Fushata dhėnė fiton territoriale, megjithatė, u bė e qartė se UĒK-ja nuk ėshtė goditje larg. Nuk rrjedh e madhe e refugjatėve nė Kosovė nė nėntor 1998 ai doli-wah ren 350.000 mijė. Nė verė, politika kishte disa-ger Shtetet perėndimore ndryshuar nga UĒK-ja. Ajo ėshtė pranuar si njė realitet. Sipas dėshmisė sė Volfgang Petriē, disa herė pasi negociatori i BE-sė pėr Ballkanin dhe si i tillė Rambouil-le, se ishte pėr kėtė: "Ne kishim pėr tė negociuar njė grup tė identifikuara nė kuadėr tė UĒK-sė, kemi gjetur nė grupin e Hashim Thaēi" . Mėnyra pėr tė diktatit tė Rambouil-le ėshtė shtruar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
istref gegaj
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 23
Age : 50
Vendi : lladroc therand
Profesioni/Hobi : teknik i makineris
Registration date : 14/05/2010

MesazhTitulli: Re: Kush ja pergaditi kurthen Adem Jasharit   Wed May 26, 2010 5:41 pm

istref gegaj shkruajti:
Xhevati shkruajti:
Kurthat pergaditenh gjithmone nga vete shqiptaret,se kishim qene dhe jemi te shitur .
Dhe gjithmone ne sherbim te huajve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mixha Selim
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 27
Age : 67
Vendi : Prizren
Registration date : 26/05/2010

MesazhTitulli: Re: Kush ja pergaditi kurthen Adem Jasharit   Wed May 26, 2010 9:06 pm

nuk e dije mixho folni qka te doni
Ata azganat diqen
e na kane met hajnat
populli maroje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xhemshiti
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 56
Vendi : shqperi
Registration date : 22/05/2010

MesazhTitulli: Re: Kush ja pergaditi kurthen Adem Jasharit   Wed May 26, 2010 11:30 pm

Prof.Xhavit Dalloshi

Ti shpeshe here thua se e tradhetuan amanetin e deshmoreve!

Dhe

Ata qe luftuan,luftuan per nje Kosove multietnike dhe per pozita!

Edhe ti je ka e perkrahesh Rugoven me keto fjale!

Dhe

Rugova e paska dite qe keshtu do i vjen fundi !

Kurr nuk e kam adhurue Rugoven,por gjerat po shifen se vertete paskan qen shumica UDBASHA te serbise.


Ketu nuk behet fjale se kush ka qen Rugova,por kush e pergaditi shetin serb qe Adem Jasharit ,se pari tja largoi shoket e armatosur,qe serbet me lehte ta masakroin Adem Jasharin ?

Ketu pergjigjunu e jo neper fusha ee neper male!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Kush ja pergaditi kurthen Adem Jasharit   Wed May 26, 2010 11:47 pm

xhemshit- ma ke permend emrin tim ma lart se ke than se edhe un e di se kush ja ka ber kurthen Adem jasharit,un mendoj se rretimi i hekurt nga forcat serrbe per te mos mujt me shku ne ndihm Jasharajve, kjo esht faktori nr -nji ndoshta ka pas dhe diq tjeter por saktesisht se di, ne se e din tregon se un tjeter nuk me kujtohet veqse kjo!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xhevati
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 93
Age : 52
Vendi : Drenice
Registration date : 14/05/2010

MesazhTitulli: Re: Kush ja pergaditi kurthen Adem Jasharit   Thu May 27, 2010 2:20 pm

SHIK-u eshte "gjalle", fiton 200 milione dollare ne vit
27.05.2010
Deklarata publike e ish-shefit tė SHIK-ut, Kadri Veseli, se kjo strukturė e krijuar nga PDK-ja ka pushuar sė funksionuari nė prill tė 2008-s, kontestohet nė raportin e Komitetit Kombėtar tė Politikės sė Jashtme Amerikane.

Nė raportin e kėtij Komiteti, i cili ėshtė publikuar sė fundmi, ėshtė theksuar se kjo strukturė edhe mė tej ėshtė funksionale dhe si e tillė ajo pėrfiton miliona euro gjatė vitit duke abuzuar qytetarėt.
“SHIK-u ėshtė strukturė e inteligjencės nėntokėsore tė PDK-sė dhe brenda vitit merr 200 milionė dollarė nėpėrmjet ryshfetit, grabitjeve dhe shantazhit. Kjo strukturė ėshtė njė lidhje kriminale mes shqiptarėve dhe bandave serbe si dhe rrjete tė tjera kriminale transnacionale”, thuhet nė raport.
Aty ceket se pėr shuarjen e kėsaj strukture mungon vullneti politik shtetėror.
“Nė Kosovė jo vetėm qė mungon gjyqėsori, por mungon edhe vullneti politik pėr tė trajtuar sektorin joformal, pėr tė cilin ka mungesė tė legjislacionit pėr hetimin e krimit tė organizuar”, theksohet nė raport.

Kjo ėshtė mbėshtetur nė faktin se institucionet e Kosovės ende nuk e kanė nxjerrė ligjin antimafia, i cili do tė parandalonte kėtė fenomen.
“Kosovė nuk ka njė ligj antimafia ose njė ligj qė rregullon konfiskimin e aseteve kriminale si dhe mbrojtjen e dėshmitarėve. Kėto dispozita aktualisht janė joekzistente”, ceket nė raport, ku ėshtė pėrmendur edhe trafikimi i qenieve njerėzore.

Ndėrkohė, zyrtarėt e PDK-sė nuk kanė dashur tė komentonin pėr vlerėsimin e paraqitur nė kėtė raport. Dy nėnkryetarėt e kėsaj partie zv.kryeministri Hajredin Kuēi, si dhe kryetari i Komisionit Parlamentar tė Punėve tė Brendshme dhe Sigurisė, Rrustem Mustafa, kanė deklaruar se nuk e kanė parė raportin dhe nuk mund tė japin komente.
Por deputeti i Kuvendit tė Kosovės nga radhėt e LDD-sė, Gani Geci, i cili njėherėsh ėshtė kryetar i Komisionit Parlamentar tė Inteligjencės, ka deklaruar se ky raport vetėm se i ka forcuar dyshimet se SHIK-u vazhdon tė jetė funksional (Koha Ditore).
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mixha Selim
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 27
Age : 67
Vendi : Prizren
Registration date : 26/05/2010

MesazhTitulli: Re: Kush ja pergaditi kurthen Adem Jasharit   Fri May 28, 2010 1:47 pm

MixhoRUGOVA A KEN BASHKPUNTORI I MILLOSHEVIQIT
BILE E KAN RUJTE SI ZOG SERBET SE PO I GJAN NAJ SEN PREJ TERRORISTAVE SHIPTARE
DHE FORMOI USHTRINE E VET ME BUJAR HAJNIN E QEN TRADHTARIN ;USHTRI ME SHKIJE QE TE LIUFTOJNE ADEM JASHARIN
KETA MIXHO ISHIN LIDHE ME SHKIJE
DHE VETEM SHERR I KAN BA UCK
SOTE MIXHO KE PLOTE QESI FARKISTA DHE KNEJ PUNOJNE PER SERBI A KNENA NA SHITEN AZGANA
PO MIXHO PUNA JONE MAROJE NA KA RRUE DREQI PER SE GJALLI:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xhemshiti
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 56
Vendi : shqperi
Registration date : 22/05/2010

MesazhTitulli: Re: Kush ja pergaditi kurthen Adem Jasharit   Mon May 31, 2010 11:48 am

Mixha Selim
Mos ma mbeshtjell me kos allahile!

Ne teme behet fjale kush ja pergaditi komplotin familjes se Adem Jasharit?

Kush shkoi tek Ilija ne Skenderaj dhe i tregoi se done mem likvidue Ademi ?Qe serbet e kishin pague 200 mi marka gjermane ?Kete e ka thene vete me goje ky komandanti i uēkes !
Ta lem Rugoven anash se Rugova ka qen Lomferi ketyre ,sepse tek e fundit as nje kryetar vete nuk mundet me vendos pa pelqimin e parise .Rugova ka punue sipas derektivave qe iu jan parashtrue keshtu ose shkone ku e ke vendin .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 57
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: Kush ja pergaditi kurthen Adem Jasharit   Mon May 31, 2010 3:51 pm

tashe verteton gjygjesia per qka do,do dalin ne shesh shume gjera.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xhemshiti
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 56
Vendi : shqperi
Registration date : 22/05/2010

MesazhTitulli: Re: Kush ja pergaditi kurthen Adem Jasharit   Tue Jun 01, 2010 9:32 pm

Po Xhiti

Edhe krimineli qe ja ka pergaditur kurthen Adem Jasharit eshte ne kerkim edhe pse paraqitet si invalid i luftes se uēk §[url]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 36
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Kush ja pergaditi kurthen Adem Jasharit   Tue Jun 01, 2010 11:56 pm

xhiti shkruajti:
tashe verteton gjygjesia per qka do,do dalin ne shesh shume gjera.
Cila Gjykat. UMNIK&EULX apo e KS.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MARJAN T RAMAJ
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 101
Age : 54
Vendi : kosov stubell viti
Profesioni/Hobi : ndertimtar
Registration date : 14/05/2010

MesazhTitulli: Re: Kush ja pergaditi kurthen Adem Jasharit   Wed Jun 02, 2010 1:24 am

Mixha Selim shkruajti:
MixhoRUGOVA A KEN BASHKPUNTORI I MILLOSHEVIQIT
BILE E KAN RUJTE SI ZOG SERBET SE PO I GJAN NAJ SEN PREJ TERRORISTAVE SHIPTARE
DHE FORMOI USHTRINE E VET ME BUJAR HAJNIN E QEN TRADHTARIN ;USHTRI ME SHKIJE QE TE LIUFTOJNE ADEM JASHARIN
KETA MIXHO ISHIN LIDHE ME SHKIJE
DHE VETEM SHERR I KAN BA UCK
SOTE MIXHO KE PLOTE QESI FARKISTA DHE KNEJ PUNOJNE PER SERBI A KNENA NA SHITEN AZGANA
PO MIXHO PUNA JONE MAROJE NA KA RRUE DREQI PER SE GJALLI:
PER NEVE SHQIPTARET ASKUSH NUK VLEN ASKUSH NUK DIN GJDOKUSH QE ASHT SHQIPTAR NUK DIN SIPAS JUSH KUSH ASHT IMIR DHE INTELEGJENT ,ATA QE NA QIN E NA DHUNUN MOTRAT TONA NDAJE SHAPI PREJ SHEQERIT SE KA PASBURA SHQIPTAR KA EDHE SOD PO DO TE KET EDHE NETE ARDHMEN PYTE VETEN SA GUR I NDERTON NE DIT P.ER POPULLIN TAN E SA VEPRA I KRYN PER POPULIN TAN GJDO INDIVID SHQIPTAR E KA OBLIGIM MORAL QE TA MBROJ TOKEN TON.ATA SHQIPTAR QE E DOJN DHEUN E HUJ E KAN GJAKUN SI UJ, NUK JAN AS PER VETI E ASPERNE GJETI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MARJAN T RAMAJ
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 101
Age : 54
Vendi : kosov stubell viti
Profesioni/Hobi : ndertimtar
Registration date : 14/05/2010

MesazhTitulli: Re: Kush ja pergaditi kurthen Adem Jasharit   Wed Jun 02, 2010 1:35 am

Ke lexu rregullat kur je kyq ne forum ti

ndalohete shkimi me shkronja KAPITALE( TE SHTYPIT)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 57
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: Kush ja pergaditi kurthen Adem Jasharit   Wed Jun 02, 2010 11:41 am

JO zoteri ,po vlejne per ju do shqiptaroviqa tradhtaret i perkrahni.
E per shqiptaret e vertet nuk vlejne shqiptaroviqat.
Mos e nguc mixhen se ai sa shkolle ka poll po dika.
Ai eshte shume me i menqun se disa ne.
Adem jasharit e tradhtoi Rugova me Milloshviqin dhe geldbardin.
Se ky ja qoi milicine dhe ushtrine serbe se i quajke terroriste dhe bandite qe nuk ja dojne te miren kosoves.
Po ju me siguri qenkeni perkrhes te tije.
po edhe srebet e prkrahin politiken e tije antishqiptare po edhe romet po edhe ashkalit e egjiptaset.
jeni ba nje brum.
Kjo politik do ti perket te kaluares tradhtare.
do vijne politika te reja me njerez te ri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xhemshiti
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 56
Vendi : shqperi
Registration date : 22/05/2010

MesazhTitulli: Re: Kush ja pergaditi kurthen Adem Jasharit   Wed Jun 02, 2010 11:48 am

Xhit

A mundesh me ma gjete nje shqiptar qe nuk ka qen ne fillim me Rugoven dhe per Rugoven ?


Pyetja eshte kush ,dhesi quhet ai qe ja pergaditi rrethimin Adem Jasharit ?Kush ja kishte debue te gjithe ushtaret e uēkes ?Me qellim qe soldateska sebe ta masakroi me lehte ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 57
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: Kush ja pergaditi kurthen Adem Jasharit   Wed Jun 02, 2010 11:51 am

po ban vaki qe me qelli m ja ka ba dikushe ,po rugova po se po-
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xhemshiti
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 56
Vendi : shqperi
Registration date : 22/05/2010

MesazhTitulli: Re: Kush ja pergaditi kurthen Adem Jasharit   Wed Jun 02, 2010 12:45 pm

Rugova e ka pergadite Adem Jasharin dhe ky ka mundesi qe bashk me enveristet tja hajn avllen!Keta komunista kan pervoje me te nxite e me te shti ne kolaps !Siq ja beren.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 57
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: Kush ja pergaditi kurthen Adem Jasharit   Wed Jun 02, 2010 12:48 pm

po shume enveriste ishin te shitur.
dhe per kete jemi ku jemi,nuk e kane pase qellim luften po pushtetin nen serbi dhe bashkim vllaznimin.
a hala sjeni binde a...se ku jemi po shihen punet.
po ku po shkojme ende nuk pe dijme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xhemshiti
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 56
Vendi : shqperi
Registration date : 22/05/2010

MesazhTitulli: Re: Kush ja pergaditi kurthen Adem Jasharit   Wed Jun 02, 2010 12:52 pm

Xhaviti e dine mire se ka po shkon i mjeri shqiptar,por populli e ka humbe vetedijen,dhe nuk e shtine Xhavitin nen sqetulla por u rroket udbashave edhe me kete popull qudi eshte !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 57
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: Kush ja pergaditi kurthen Adem Jasharit   Wed Jun 02, 2010 12:57 pm

populli eshte si henet here anej e here kendeje.
shiqon intersat.
Ogiqi i keq i qone dhente ne goje te ujkut.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kush ja pergaditi kurthen Adem Jasharit   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kush ja pergaditi kurthen Adem Jasharit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt-
Kėrce tek: