Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 KURANI, LIBRI MË I FUQISHËSH NË BOTË

Shko poshtë 
+2
xhema
Mexhid Yvejsi
6 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema


Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 58
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

KURANI, LIBRI MË I FUQISHËSH NË BOTË - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: KURANI, LIBRI MË I FUQISHËSH NË BOTË   KURANI, LIBRI MË I FUQISHËSH NË BOTË - Faqe 2 EmptyMon Apr 04, 2011 5:55 pm

nuk ekuptoj ket kritik se un tentoj te i shremboj gjerat, kur shifen mir e kjart si kristali gjerat tona,apsolut e kam then ket sepse jem me te pasurit ne evrop per pasuri te pergjithshe, ndersa jem te katandisur neper ter boten per buk goje,qka nuk e vertet ketu sikur.
Un tham me plot te drejt se i kem te "gjitha", por dhe skem asgje, keshtu esht puna jon, un mendoj se ti FIONA ,po e ben nji deformim te gjerave,un jam real..... se jam idealist- dhe -Realist.....))
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......


Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 36
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

KURANI, LIBRI MË I FUQISHËSH NË BOTË - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: KURANI, LIBRI MË I FUQISHËSH NË BOTË   KURANI, LIBRI MË I FUQISHËSH NË BOTË - Faqe 2 EmptyMon Apr 04, 2011 11:56 pm

Cito :
nuk ekuptoj ket kritik se un tentoj te i shremboj gjerat, kur shifen mir e kjart si kristali gjerat tona,apsolut e kam then ket sepse jem me te pasurit ne evrop per pasuri te pergjithshe, ndersa jem te katandisur neper ter boten per buk goje,qka nuk e vertet ketu sikur.
Un tham me plot te drejt se i kem te "gjitha", por dhe skem asgje, keshtu esht puna jon, un mendoj se ti FIONA ,po e ben nji deformim te gjerave,un jam real..... se jam idealist- dhe -Realist.....))




hahahhahaahhaha Very Happy un jam real sjam idealist dhe realist Shocked oo kuku po cfar thua kjo i bjen te thuash; un jam i Drejt po nuk jam i Drejt ! ase nuk kam ide per asgje hahhahha ok gjem u be pranoj pershendetje nga un lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema


Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 58
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

KURANI, LIBRI MË I FUQISHËSH NË BOTË - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: KURANI, LIBRI MË I FUQISHËSH NË BOTË   KURANI, LIBRI MË I FUQISHËSH NË BOTË - Faqe 2 EmptyTue Apr 05, 2011 5:30 pm

FIONA-qe sa mir, edhe ti pra keshtu pom ben mu,gjat replikave,se gjerat kthen a te koka mir,jo, mir te kam shti me qesh sepaku, por dhe ne ty te pershendesim......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





KURANI, LIBRI MË I FUQISHËSH NË BOTË - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: KURANI, LIBRI MË I FUQISHËSH NË BOTË   KURANI, LIBRI MË I FUQISHËSH NË BOTË - Faqe 2 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
KURANI, LIBRI MË I FUQISHËSH NË BOTË
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kurani më i madh në botë në Rusi
» Kurani - Porosia E Madhe-Ferit Ramadani
» libri i Oera Lindes
» “Libri në çdo kohë ka parësinë e tij...
» AFORIZMA nga LIBRI IM I 8_te (vazhdojne)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Teologji-
Kërce tek: