Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !?

Shko poshtë 
+14
anila
Xili
shaban cakolli
Ago Muji
egzona-
Fjona
aristokrati
tina
silvi
Arta
**Embelsira**
STUPCAT
Kosovarja
Sofra
18 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? Empty
MesazhTitulli: Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !?   Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? EmptyWed Jan 02, 2008 3:39 am

Për festën e Vitit të Ri vendosëm ta pritim me familjen e Delis shokut dhe fqiut tim.

Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? 2008-champagne-flessen

Kemi kaluar shumë mirë edhe pse pakashum të mallëngjyer.


Përshkruane edhe ju pakashum antarë të nderuar festën e Vitit të Ri se si e kaluat.


Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? 0,,1835284_4,00


Edituar për herë të fundit nga në Wed Jan 02, 2008 4:05 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Musafir
Vizitor
avatar



Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !?   Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? EmptyWed Jan 02, 2008 3:10 pm

Isha ne fshat me familje dhe e kaluam shume mire por pak KEK-u naj prishi disponimin duke e share Very Happy Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja


Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 38
Vendi : Jashtokësore!
Registration date : 14/08/2007

Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !?   Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? EmptyWed Jan 02, 2008 3:10 pm

Une festen e vitit te ri e kalova ne shtepi ,mirpo asnjehere nuk kam qen me e merzitur se kete vite te ri e ndieja shummme mungesen e prinderve ,keshtu qe kam qen ne shtepi vetem me motra,dhe nuk e di nuk kam kaluar dhe aq mire...

Shpresoj qe anetaret e tjere te kene kaluar bukur...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
STUPCAT
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar


Male
Numri i postimeve : 626
Age : 43
Registration date : 17/09/2007

Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !?   Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? EmptyWed Jan 02, 2008 3:17 pm

une jam kan me shoqni ne ni kaffe angelzve deri ka 3 e tani shpi te ni shok deri sabah ,e diten e 2 jemi kan kaffe DARDANA me shok deri sabah qeshtu per si vjet ja nisem
Mbrapsht në krye Shko poshtë
**Embelsira**
Hero anëtar
Hero anëtar
**Embelsira**


Female
Numri i postimeve : 2909
Age : 35
Vendi : Kosove
Registration date : 08/12/2007

Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !?   Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? EmptyWed Jan 02, 2008 3:38 pm

Une deri ne 12 ne gjrin familjar e pas 12 ne qender te qytetit ,ka qene nje atmosfer e jashtezkonshme kam kalu shum mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !?   Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? EmptyWed Jan 02, 2008 4:11 pm

Faleminderit të gjithëve...

Një vërejtje të madhe kanë RTK,KTV, TVSH... për 21 nuk mund të them asgjë sepse nuk e kam shikuar arsyeja nuk kan pas kurrfar programi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Arta
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Arta


Numri i postimeve : 760
Registration date : 06/09/2007

Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !?   Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? EmptyWed Jan 02, 2008 4:41 pm

Naten e vitit te ri e kam kaluar ne gjirin familjar .Kemi kaluar shume mire .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
silvi
Anëtar
Anëtar
silvi


Numri i postimeve : 218
Registration date : 04/09/2007

Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !?   Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? EmptyWed Jan 02, 2008 7:33 pm

Naten e vitit te ri e kaluam se bashku me familjen e me shoqerine ,u mblodhem 3 familje dhe kaluam shume mire,shpresoj qe dhe juve te keni kaluar gezuar gjithashtu,e qofte nje vit i mbare per te gjithe....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
tina
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
tina


Female
Numri i postimeve : 2564
Age : 41
Vendi : qka po ju interson juve bre
Profesioni/Hobi : me nga mas topi mujsha me zan
Registration date : 18/09/2007

Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !?   Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? EmptyThu Jan 03, 2008 2:24 pm

Naten e vitit te ri e kam kalu me familje deri 12 e masanej kemi dal me shoqni deri mengjes knaq jemi super u kan ishalla edhe per ju ka qen nej nat e mri edhe ju deshiroj qe ky vit fillon i mbar per te gjith
Mbrapsht në krye Shko poshtë
aristokrati
Fillestar/e
Fillestar/e
aristokrati


Male
Numri i postimeve : 14
Age : 30
Vendi : Kosove, Shtime
Registration date : 20/12/2008

Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? Empty
MesazhTitulli: Ku do ta pritni Vitin e Ri???   Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? EmptyMon Dec 29, 2008 11:26 am

Ku do ta pritni Vitin e Ri, ne shtepi,me shoqeri po do te jeni dikund jashte vendit per kete fest???
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Fjona
Xhelozja...
Xhelozja...
Fjona


Female
Numri i postimeve : 2283
Age : 35
Vendi : n'matiqan
Profesioni/Hobi : me vallzu tallava, me kallxu barcoleta
Registration date : 07/10/2008

Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !?   Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? EmptyMon Dec 29, 2008 12:02 pm

Niher me familje te kusherinat e mija tani jasht mas 12 me kcyy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://it.youtube.com/user/ilovekosova88
egzona-
Anëtar i ri
Anëtar i ri
egzona-


Female
Numri i postimeve : 71
Age : 31
Vendi : prishtina
Registration date : 28/11/2008

Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !?   Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? EmptyMon Dec 29, 2008 1:12 pm

ne shtepi me familje dhe me te afermit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !?   Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? EmptyMon Dec 29, 2008 1:23 pm

Tema: Ku do e priseni Vitin e Ri, u bashkua me kete teme, pasi qe kan te njejtin kuptim. Andaj jeni te lutur qe te hulumtoni ne forum se a ekziston nje teme e ngjajeshme me ate qe doni te hapeni apo jo .

Kerkoje Mirekuptim.!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji


Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !?   Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? EmptyMon Dec 29, 2008 3:12 pm

more burra si fort heret ja pasni nis festes, po kadal more se viti i ri i ka edhe 2 dit me ardh.
hej a ja bojm edhe na forumistat sikur qata en peru, qohum rrehum i lajm hesapet qe mos me hi en vit ri me idhnime.
Parameno na shqiptart tu u vra nermjeveti.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli


Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !?   Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? EmptyMon Dec 29, 2008 4:54 pm

ku do të e pritim,ju them që tani ,në mërgimKu do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? >Se si do ekalojmë,do juthemi me 01.01.2009,me siguri pak te dehur dhe nje vit më të vjetër.Sidoqoftë urime shqiptarëve kudo që ndodhen,për një vit të sukseshem
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili


Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !?   Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? EmptyMon Dec 29, 2008 6:18 pm

Do ta pres Vitin e ri ne shtepi sepse me kan ardhur mysafire nga perendimi
keshtu qe ditet ne vijim sdi se ado dal ne ndo nje restaurant
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !?   Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? EmptyMon Dec 29, 2008 6:28 pm

kete vit dreqi me ka marr :S, me Bibikimin :S, ku ku per mu, a ka naj kush qe don me e nderru kete vend bre o ja paguj breeee Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
egzona-
Anëtar i ri
Anëtar i ri
egzona-


Female
Numri i postimeve : 71
Age : 31
Vendi : prishtina
Registration date : 28/11/2008

Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !?   Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? EmptyMon Dec 29, 2008 7:12 pm

do epres ne hotel grand heahea ne shpi edhe sja kalove kurqysh se ende su ardhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
anila
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
anila


Female
Numri i postimeve : 973
Age : 28
Registration date : 29/08/2008

Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !?   Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? EmptyTue Dec 30, 2008 12:34 am

Vrana Konti shkruajti:
kete vit dreqi me ka marr :S, me Bibikimin :S, ku ku per mu, a ka naj kush qe don me e nderru kete vend bre o ja paguj breeee Razz

hahaha,qe une vullnetare...!! Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !?   Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? EmptyTue Dec 30, 2008 1:36 am

Naten e par ne gjirin familjar, te dyten me familje, te treten me familjen e gjer, ahahahah.

Ku do qe e kaloj, nje po e di qe ka me tu bo fitil krejt me u pi sikur para ja 4 viteve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji


Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !?   Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? EmptyTue Dec 30, 2008 2:14 am

Naten e pare du me kalu en han, e kom plan mi mush ato birat e hanes me uj edhe me hi mu la qupa qupa me njanen aty hahaha, e din vrana. Diten e dyt i pijavt ne anije kozmike nese si bi naj gardhi e naten e tret du me shku en dilli se mka met marak.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Eva0506
Hero anëtar
Hero anëtar
avatar


Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 42
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !?   Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? EmptyTue Dec 30, 2008 3:08 am

Deri ne mesnate me familjen ne shtepi, pas mesnates me vallzim, muzike, shoqeri dhe cdo gje te bukur qe sjell nje feste si kjo.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !?   Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? EmptyTue Dec 30, 2008 4:05 am

Unë naten e parë, të dytën edhe të tretën para PC me Bashkimin Kombëtar.

Diçka nuk po më festohen festat kohëve të fundit, por do të mundohem me ua ba adetin shkel e shko.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili


Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !?   Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? EmptyTue Dec 30, 2008 5:45 am

Une kam me Festu ne Shtepi me teper kam me qendru pran pc se sa pran Tavolines
duke pir Birra Peja
duke Postu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Gjura
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
Gjura


Male
Numri i postimeve : 1902
Age : 41
Vendi : Shqiperi
Registration date : 18/02/2008

Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !?   Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? EmptyWed Dec 31, 2008 12:27 pm

Une do pres Vitin e Ri ne shtepine time pas nje shfaqjeje ne Teater"Die lustige Witwe".
Pres vizita nga familja dhe nga Tirana.Do ta festojme me shampanje, e me tavolinen plot, kam pergaditur nje program mjaft te larmishem per nder te mysafireve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !?   Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ku do e priteni dhe si kaluat per Vitin e Ri !?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Gezuar Krishlindjet & Vitin e Ri '09 !!
» Top 10 ndërtesat më të larta deri në vitin 2010
» Lufta e Kryezive ishte lufte bejleresh e jo lufte kombet
» Ndarja e Shqiperise ne vitin 1919, zbardhen dokumentet e Was
» Atentatet në Tiranë që nga themelimi deri në vitin 1924

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: