Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Anetar i dalluar me postime cilesore

Shko poshtë 
+46
Blerti_Gashi
Tigrina
Mirushe
MUHAMETII
blerim
Parapsikologu
Kushtrimi86
zeriatdheut
feneri
Tuna
elisa
Pirro i Epirit
njonidrenica
anila
Ademi85
istogalia
Fjona
Orfe@
shqip0nja
xhavo_
rrebelja
Xili
besim78
rroni
luan mreti
echo
idol
rolling
interesant
gjakushi
Guximi
loredana
bukla
a pom don
Ago Muji
Sy kaltri
tina
Mysafir
Albea
shaban cakolli
tom sojer
Beton
Leka i Madh
E_Bukura
Sofra
Zemrushe
50 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriMesazh
Orfe@
V.I.P
V.I.P
Orfe@


Female
Numri i postimeve : 9104
Age : 113
Vendi : Ne zemer te njerit
Profesioni/Hobi : Bum - Bum bum !
Registration date : 26/03/2008

Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Anetar i dalluar me postime cilesore   Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 6 EmptyFri Oct 17, 2008 11:01 am

Jam une vete biligoa!!! hahahah jeni te gjithe te mire ama te gjithe, ju pershendesi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kushtrimi86
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Kushtrimi86


Male
Numri i postimeve : 172
Age : 38
Vendi : Prishtine
Registration date : 29/08/2008

Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Anetar i dalluar me postime cilesore   Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 6 EmptyFri Oct 17, 2008 12:42 pm

[quote="Leka i Madh"]Anila, perfundimisht, eshte forumistja me e re, por me e talentuara e forumit. Eshte nje forumiste qe premton jashtezakonisht shume.[/quote

Pajtohem plotesisht me ty Leka i Madh...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
njonidrenica
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar


Numri i postimeve : 838
Registration date : 09/06/2008

Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Anetar i dalluar me postime cilesore   Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 6 EmptyFri Oct 17, 2008 2:50 pm

martina, ademi85, isogalia, betoni, fjona, dhe shum tjert.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli


Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Anetar i dalluar me postime cilesore   Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 6 EmptyFri Oct 17, 2008 3:07 pm

I thash një të ashtuquajturit krijues:Ali Podrimja është krijues i madh.
Po mu përgjegj:Është edhe nuk është!I gjori i ashtuquajturi krijues sapo kishte marrur lapsin të shkruaj,ende pa i radhitur dy poezi donte të matej me Podrimen dhe të e vlerësonte ate!!!Kështu jemi ne,duam të e mbivlerësojmë vetën!Për mua antar me postime cilësore është ai që vërtetë shkruan vlerë,por këtë mund të e kuptojnë ata që dijnë të dallojnë vlerën nga antivlera.Të tillët janë...................
Mbrapsht në krye Shko poshtë
njonidrenica
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
avatar


Numri i postimeve : 838
Registration date : 09/06/2008

Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Anetar i dalluar me postime cilesore   Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 6 EmptyFri Oct 17, 2008 5:52 pm

antari ma i merituar per forumin ton asht dhe ka qen dhe do te jet, BETONI.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili


Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Anetar i dalluar me postime cilesore   Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 6 EmptyFri Oct 17, 2008 7:10 pm

Sofra
Mbrapsht në krye Shko poshtë
MUHAMETII
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
MUHAMETII


Numri i postimeve : 1106
Registration date : 07/05/2008

Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Anetar i dalluar me postime cilesore   Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 6 EmptyFri Oct 17, 2008 7:57 pm

Te gjithe jane te mire, por me te miret jane ata qe mundohen te jene pergjegjes per ate qe e thone; ata qe nuk shpifin; ata qe nuk e mohojne historine e popullit shqiptar; ata te cilet dine te jene te qete ne diskutim; ata qe e thone te verteten dhe vetem te verteten; ata qe nuk shkelin mbi gjakun e deshmoreve.

Te gjithe ata persona me keto atribute, jane ne rangun e me te mireve, ata e din se cilet jane.

Me t'mira
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Anetar i dalluar me postime cilesore   Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 6 EmptyMon Oct 27, 2008 6:32 pm

Shaban . cokolli
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Parapsikologu
Hero anëtar
Hero anëtar
Parapsikologu


Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 56
Vendi : Ferizaj-Kosovë
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Anetar i dalluar me postime cilesore   Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 6 EmptyMon Oct 27, 2008 6:34 pm

Ka ka edhe te mire, nuk e mohoj hahahhaha

Te gjithe pa dallim, dikush ka ardhe me heret, dikush me vone, por te gjithe lene gjurme ne forum qe eshte per respekt!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
anila
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
anila


Female
Numri i postimeve : 973
Age : 28
Registration date : 29/08/2008

Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Anetar i dalluar me postime cilesore   Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 6 EmptySun Nov 02, 2008 3:45 pm

[quote="Kushtrimi86"]
Leka i Madh shkruajti:
Anila, perfundimisht, eshte forumistja me e re, por me e talentuara e forumit. Eshte nje forumiste qe premton jashtezakonisht shume.[/quote

Pajtohem plotesisht me ty Leka i Madh...

Respekt i madh per ty Leka i Madh dhe Kushtrimin flm per komentin... shpresoj se edhe une kam postuar shkime te cilat ia vlen ti lexosh,edhe pse jam forumistja me e re e ketij forumi,por jam mundur dhe do te vazhdoj qe te postoj artikuj per kete forum deri ne fund.
Me te vertet ju keni dhene kontributin tuaj deri ne maksimum ne kete forum dhe shpresoj qe te mos ndaleni dhe te vzhdoni keshtu,siq jeni duke bere, sepse bashkimi dhe ideali per liri e vetevendosje jane mbi te gjitha
suksese ne te ardhmen vetem vazhdoni keshtu..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
gjakushi
V.I.P
V.I.P
gjakushi


Numri i postimeve : 841
Registration date : 26/03/2008

Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Anetar i dalluar me postime cilesore   Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 6 EmptySun Nov 02, 2008 6:48 pm

Gjithsesi meritojnë nderimin të gjithe ata që kanë nivele postimesh!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
E_Bukura
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
E_Bukura


Female
Numri i postimeve : 2009
Age : 36
Vendi : Prishtine
Registration date : 30/09/2007

Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Anetar i dalluar me postime cilesore   Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 6 EmptyThu Dec 11, 2008 1:36 am

Do vecoja Mirushe, Veneta dhe Eva0506 per ditet e fundit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mirushe
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Mirushe


Female
Numri i postimeve : 149
Age : 39
Vendi : Prizren
Registration date : 17/09/2008

Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Anetar i dalluar me postime cilesore   Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 6 EmptyThu Dec 11, 2008 1:54 am

Une nuk mundem me vecu ndokend perpos postuesen E bukura te cilen kam pas raste me e lexu te tema per deklaratat e AKSH me te cilen kishim nje mendim te perafert.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
anila
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
anila


Female
Numri i postimeve : 973
Age : 28
Registration date : 29/08/2008

Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Anetar i dalluar me postime cilesore   Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 6 EmptyFri Jan 02, 2009 4:45 pm

Zeriatdheut,BiBiKiM,Ago Muji,Leka i Madh,feratkoca,Vrana Konti,Sofra,Riki30,Gjura,Mergimtari..etj...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
anila
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
anila


Female
Numri i postimeve : 973
Age : 28
Registration date : 29/08/2008

Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Anetar i dalluar me postime cilesore   Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 6 EmptyFri Jan 02, 2009 5:49 pm

anila shkruajti:
Zeriatdheut,BiBiKiM,Ago Muji,Leka i Madh,feratkoca,Vrana Konti,Sofra,Riki30,Gjura,Mergimtari..etj...!!

Mos ta harroj edhe Akilin...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Anetar i dalluar me postime cilesore   Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 6 EmptyFri Jan 02, 2009 6:50 pm

anila shkruajti:
anila shkruajti:
Zeriatdheut,BiBiKiM,Ago Muji,Leka i Madh,feratkoca,Vrana Konti,Sofra,Riki30,Gjura,Mergimtari..etj...!!

Mos ta harroj edhe Akilin...!!

Veqse me paske harru! ahahahah.

Edhe pse ka shume do ti veqoja disa: Eva, Leka i Madh, Ago Muji, Sofra, Mergimtari, Feneri, Muhameti, Guximi, Tigrina, si dhe Anila. Pa dyshim qe ka edhe te tjere...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Tigrina
Fillestar/e
Fillestar/e
Tigrina


Female
Numri i postimeve : 57
Age : 34
Vendi : Ne hene!
Registration date : 11/12/2008

Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Anetar i dalluar me postime cilesore   Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 6 EmptyFri Jan 02, 2009 9:16 pm

Akili shkruajti:
anila shkruajti:
anila shkruajti:
Zeriatdheut,BiBiKiM,Ago Muji,Leka i Madh,feratkoca,Vrana Konti,Sofra,Riki30,Gjura,Mergimtari..etj...!!

Mos ta harroj edhe Akilin...!!

Veqse me paske harru! ahahahah.

Edhe pse ka shume do ti veqoja disa: Eva, Leka i Madh, Ago Muji, Sofra, Mergimtari, Feneri, Muhameti, Guximi, Tigrina, si dhe Anila. Pa dyshim qe ka edhe te tjere...
Per t'i quajtur cilesore postimet e dikujt duhet te kesh lexuar nga ai person aq shume sa te kesh ndjere nevojen per pak pushim! Sidoqofte te falenderoj! Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili


Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Anetar i dalluar me postime cilesore   Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 6 EmptyFri Jan 02, 2009 9:34 pm

Sofra eshte Anetari me i dalluar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Anetar i dalluar me postime cilesore   Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 6 EmptyFri Jan 02, 2009 11:33 pm

Tigrina shkruajti:
Akili shkruajti:
anila shkruajti:
anila shkruajti:
Zeriatdheut,BiBiKiM,Ago Muji,Leka i Madh,feratkoca,Vrana Konti,Sofra,Riki30,Gjura,Mergimtari..etj...!!

Mos ta harroj edhe Akilin...!!

Veqse me paske harru! ahahahah.

Edhe pse ka shume do ti veqoja disa: Eva, Leka i Madh, Ago Muji, Sofra, Mergimtari, Feneri, Muhameti, Guximi, Tigrina, si dhe Anila. Pa dyshim qe ka edhe te tjere...
Per t'i quajtur cilesore postimet e dikujt duhet te kesh lexuar nga ai person aq shume sa te kesh ndjere nevojen per pak pushim! Sidoqofte te falenderoj! Wink

Nuk e keni edhe keq nese shikojme nga njera ane. Mirepo shikuar ne pergjithsi e keni gabim! Ka njerez qe lexojne e lexojne dhe perveq se nuk kuptojne, nuk jane ne gjendje te japin nje gjykim sa do pakes real-te drejte. Fatmiresisht une s'jam ne mesin e tyre. Nganjehere kur dua te njoh dike, me duhet shume pakes te lexoje dhe te bej nje vlersim real. Ndoshta qe di ta perdore "shqisen e gjashte"! Ku i dihet...!
Sidoqofte, mos dil nga vetja tash e tutje vetem qe nje dite te tjeret te mendojne se une paskam gabuar ne momentin qe te kam cilesuar te ketill!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Blerti_Gashi
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Blerti_Gashi


Male
Numri i postimeve : 593
Age : 36
Vendi : Në Troje të Enver HOXHES !!
Registration date : 20/10/2008

Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Anetar i dalluar me postime cilesore   Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 6 EmptySat Jan 03, 2009 12:27 am

Xili pa as nje dyshim.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.BashkimiKombetar.com
Tigrina
Fillestar/e
Fillestar/e
Tigrina


Female
Numri i postimeve : 57
Age : 34
Vendi : Ne hene!
Registration date : 11/12/2008

Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Anetar i dalluar me postime cilesore   Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 6 EmptySat Jan 03, 2009 11:47 am

Akili shkruajti:
Tigrina shkruajti:
Akili shkruajti:
anila shkruajti:
anila shkruajti:
Zeriatdheut,BiBiKiM,Ago Muji,Leka i Madh,feratkoca,Vrana Konti,Sofra,Riki30,Gjura,Mergimtari..etj...!!

Mos ta harroj edhe Akilin...!!

Veqse me paske harru! ahahahah.

Edhe pse ka shume do ti veqoja disa: Eva, Leka i Madh, Ago Muji, Sofra, Mergimtari, Feneri, Muhameti, Guximi, Tigrina, si dhe Anila. Pa dyshim qe ka edhe te tjere...
Per t'i quajtur cilesore postimet e dikujt duhet te kesh lexuar nga ai person aq shume sa te kesh ndjere nevojen per pak pushim! Sidoqofte te falenderoj! Wink

Nuk e keni edhe keq nese shikojme nga njera ane. Mirepo shikuar ne pergjithsi e keni gabim! Ka njerez qe lexojne e lexojne dhe perveq se nuk kuptojne, nuk jane ne gjendje te japin nje gjykim sa do pakes real-te drejte. Fatmiresisht une s'jam ne mesin e tyre. Nganjehere kur dua te njoh dike, me duhet shume pakes te lexoje dhe te bej nje vlersim real. Ndoshta qe di ta perdore "shqisen e gjashte"! Ku i dihet...!
Sidoqofte, mos dil nga vetja tash e tutje vetem qe nje dite te tjeret te mendojne se une paskam gabuar ne momentin qe te kam cilesuar te ketill!
Megjithese nuk i deshiroj debatet koke me koke, po te pergjigjem edhe kesaj here. Nga vetja nuk dal kurre, as edhe per nje moment te vetem. Jam keshtu si jam, por me duket pakez shpejte te marr noten nga ju. Ju mund ta quani veten kritik te denje per kete, por jo per rastin tim! Ku i dihet, brenda pak kohe do nderrosh shpesh mendimin per mua, pa e ditur ne jam e mire apo jo e mire...! Jam kurioze te di kush eshte shqisa e 6-te per ty(?)!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Anetar i dalluar me postime cilesore   Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 6 EmptySat Jan 03, 2009 4:27 pm

Tigrina shkruajti:

Megjithese nuk i deshiroj debatet koke me koke, po te pergjigjem edhe kesaj here. Nga vetja nuk dal kurre, as edhe per nje moment te vetem. Jam keshtu si jam, por me duket pakez shpejte te marr noten nga ju. Ju mund ta quani veten kritik te denje per kete, por jo per rastin tim! Ku i dihet, brenda pak kohe do nderrosh shpesh mendimin per mua, pa e ditur ne jam e mire apo jo e mire...! Jam kurioze te di kush eshte shqisa e 6-te per ty(?)!

Kjo eshte me me rendesi, nese nuk del nga vetja kurre. Dmth sikur te kishit marr kete not nga dikush tjeter, nuk ishit habit, mund edhe ta kishit pranu. Por assesi nga une?! Sigurisht te kan fol jo drejte, te kan thene qe jam mendje madhe, qe jam injorues, dhe ne fund qe di edhe te provokoj. Kesaj te fundit ja keni friken me shume apo? Mendimin edhe mund ta ndryshoj pak, por thell mbetet gjithnje ai qe e jap ne fillim, jo vetem per ty, por per qdo kend ketu.
Qka te theme per shqisen e 6, ty? Qe ti flasesh dikujt per diqka, te pakten ky i fundit duhet te dije pak a shume per qka behet fjale, dhe nuk mjafton vetem kurreshtja.. Mund te ndodhe qe perderisa te flase per shqisesn e 6 te vije gjumi ty, dhe do dukesha keq une, sikur po flas me veten!
...Megjithate ka diqka qe nuk me pelqen tek ju, dhe po ta theme direkt: mos e ndrydh veten aq shume, sidomos ndjenjat!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Tigrina
Fillestar/e
Fillestar/e
Tigrina


Female
Numri i postimeve : 57
Age : 34
Vendi : Ne hene!
Registration date : 11/12/2008

Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Anetar i dalluar me postime cilesore   Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 6 EmptyMon Jan 05, 2009 9:57 pm

Sa shpejt nxirrke perfundime mor aman... kush tha qe do ta pranoja nje vleresim nga filani apo filanja, por jo nga ju... apo e the ti????
Nuk mka fol njeri i gjalle per ty, as qe kam pyt njeri... as nuk ia kam friken njeriu te gjalle...

Sa per shqisen e 6-te... nuk ke thene gje prej gjeje!!!
Mos ndoshta nuk e din as vete qa osht ajo???
Nese diqka nuk tpelqen te une, ankesat drejtoji te avokati i popullit! Ishalla ni e mire tpret se koke dashuru keq me veten.
Hajt me tmira zotni.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
MUHAMETII
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
MUHAMETII


Numri i postimeve : 1106
Registration date : 07/05/2008

Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Anetar i dalluar me postime cilesore   Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 6 EmptyMon Jan 05, 2009 10:07 pm

Akili, edhe une do te doja de di dic per ate shqisen e 6-te, qe e paske permend?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Anetar i dalluar me postime cilesore   Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 6 EmptyMon Jan 05, 2009 10:47 pm

Tigrina, ky jame Une! Nxjerri perfundime te shpejta, te pa gabuara, te pakten deri me keto momente kur po shkruaj.
Qe mos te zgjatem me shume, sepse thone fjala e qet fjalen...Po te riperseris edhe njehere ate qe te kam thene me siper, por me nje kusht qe kete here do e kupton ashtu siq duhet...Sidoqofte, mos dil nga vetja tash e tutje vetem qe nje dite te tjeret te mendojne se une paskam gabuar ne momentin qe te kam cilesuar te ketill!
Deshira ime eshte qe nje dite te tjeret te mendojne se une kam gabuar me ty, nuk ka rendesi nese me drejtohen mu si njeri i ngutshem.Sepse shumica ketu me njohin me te mirat dhe te kqijat qe i kam. Me rendesi eshte qe te ruhet IDENTITETI juaj. Besoj e kupton?
Mos vazhdo ti ndrydhesh ndjenjat!

Muhameti, ketu eshte tema tjeter...dhe nuk jemi ne minimarket te hyn ne kete menyre! Edhe pse une me Tigrinen kemi deviju nga tema, te pakten kjo tolerohet, sepse po mundohemi te zgjidhim nje keqkuptim, kurse ju jeni out krejte.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Anetar i dalluar me postime cilesore   Anetar i dalluar me postime cilesore - Faqe 6 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Anetar i dalluar me postime cilesore
Mbrapsht në krye 
Faqja 6 e 7Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?
» Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: