Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Cila lënd ju pelqen me shumë ?

Shko poshtë 
+34
ylari
nardlushnja
Lejla
Parapsikologu
anila
Veneta
comeback
Blerti_Gashi
Ago Muji
Aldren1
Sofra
Eva0506
tina
Kasper
shaban cakolli
Ademi85
Fjona
el43
Guximi
Mister
Kosovarja
Anna
spirito
PeriiKeputur
echo
luan mreti
Beton
Leka i Madh
rrebelja
E_Bukura
**Embelsira**
loredana
rolling
shqip0nja
38 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
rolling
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
rolling


Male
Numri i postimeve : 2086
Age : 31
Vendi : Shqiptari
Profesioni/Hobi : Revolucionar
Registration date : 17/05/2008

Cila lënd ju pelqen me shumë ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lënd ju pelqen me shumë ?   Cila lënd ju pelqen me shumë ? - Faqe 2 EmptyMon Jul 07, 2008 1:17 am

PeriiKeputur shkruajti:
rolling shkruajti:
mu ma shume budallakia Razz Razz Razz

Ah, kjo lende eshte goxha serioze. Lenda e budallakise nuk ka fund. Budallalleku nuk ka skaj - thoshte Ainshtajni. Me sa po e shoh, rrolling paskeni cka te mesoni e te studioni ne kete 'shkence' me hapesira te pamatshme zbulimi. Vetem ruaju mos merr diplome (Prof.dr.Mr. B...) nga kjo shkence se pastaj qeshin femijet me ty.
une nashta edhe marr kerjt keto tituj po kurre sun ka mi ba ne praktike kto veq ne teori nese msoj se shume kam qef mi studiu budallt Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
spirito
Anëtar
Anëtar
spirito


Female
Numri i postimeve : 429
Vendi : graveyard
Registration date : 02/07/2008

Cila lënd ju pelqen me shumë ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lënd ju pelqen me shumë ?   Cila lënd ju pelqen me shumë ? - Faqe 2 EmptyMon Jul 07, 2008 2:48 am

Beton shkruajti:
Histori ,Gjeografi , Psikologjia ,Sociologjia ,Fizika ,Filozofia ,qe gjithe keta lidhen shume me njra tjeteren ha ha ha
Laughing

me pelqen Psikologjia
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Anna
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
avatar


Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Cila lënd ju pelqen me shumë ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lënd ju pelqen me shumë ?   Cila lënd ju pelqen me shumë ? - Faqe 2 EmptyMon Jul 07, 2008 12:10 pm

histori ,psikologji ,fizika ,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja


Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 38
Vendi : Jashtokësore!
Registration date : 14/08/2007

Cila lënd ju pelqen me shumë ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lënd ju pelqen me shumë ?   Cila lënd ju pelqen me shumë ? - Faqe 2 EmptyThu Jul 10, 2008 8:55 pm

Do vecoja Informatiken dhe Gjeografine,jane lendet qe me kane pelqyer cdo here,dhe qe i pelqeje edhe tani..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
PeriiKeputur
Anëtar
Anëtar
PeriiKeputur


Male
Numri i postimeve : 342
Age : 111
Vendi : UNITED STATES OF ALBANIA
Profesioni/Hobi : ANTI-SERB
Registration date : 12/05/2008

Cila lënd ju pelqen me shumë ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lënd ju pelqen me shumë ?   Cila lënd ju pelqen me shumë ? - Faqe 2 EmptyFri Jul 11, 2008 12:36 am

shqip0nja shkruajti:
hahahahha
mire qe ja paska fillu met pelqu po se cila land te pelqen varet shum prej profesori.
P.sh vjet na ka dhan histori nje " profesoresh"aq e mire sa qe 4 kl kena dergu peticion ne drejtori per me largu.Ndersa sivjet na ka dhene histori Xhavit Zeka edhe krejt ata qe kan qen ne shkoll te medicines e din se çfar profesori eshte ai.Pothuajse te gjithve na e ka shti historin ne gjak.Pa e ditt krejt historin kombetare te ai as 2 nuk munesh me marr Very Happy

Shqipnonja ore cup e mire po perse ngutesh kaq shume kur shkruan. Po te ishe kaq aktive ti do te beheshe aktive ne shkolle ne lenden e historise duke u aktivizuar dhe jo ne nje forum. Po mire xhanem, po ky Xhavit Zeka si na u be qe qenka profesor ne 'Sami Frasher'? Ose si erdhi nga 'medicina'? Shkolle medicine nuk ka ne Prishtine pervec asaj te mjeskesise dhe farmacise te Ali Sokoli?

Une jam ne vitin e dyte te shkollimit tim ne Sami Frasher dhe per bese nuk e kziston asnje profesor me kete emer, per shkak se une kam listen e tere profesoreve. Pra ju e keni shpikur nje prof te tille.

Shpikja e profesoreve. Kjo profomani!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Mister
Anëtar
Anëtar
avatar


Numri i postimeve : 327
Registration date : 10/07/2008

Cila lënd ju pelqen me shumë ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lënd ju pelqen me shumë ?   Cila lënd ju pelqen me shumë ? - Faqe 2 EmptyFri Jul 11, 2008 12:38 am

Me pelqen HISTORIA por megjithate jam i pashkolluar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Cila lënd ju pelqen me shumë ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lënd ju pelqen me shumë ?   Cila lënd ju pelqen me shumë ? - Faqe 2 EmptyFri Jul 11, 2008 12:56 am

Deri vone, qe nga kl e pare deri ne mature me ka pelqyer Matematika. Ndersa prej ateher deri me sot, Filozofia.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shqip0nja
Anëtar
Anëtar
shqip0nja


Female
Numri i postimeve : 299
Age : 34
Vendi : kosovë
Registration date : 15/06/2008

Cila lënd ju pelqen me shumë ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lënd ju pelqen me shumë ?   Cila lënd ju pelqen me shumë ? - Faqe 2 EmptyFri Jul 11, 2008 1:05 am

PeriiKeputur shkruajti:
shqip0nja shkruajti:
hahahahha
mire qe ja paska fillu met pelqu po se cila land te pelqen varet shum prej profesori.
P.sh vjet na ka dhan histori nje " profesoresh"aq e mire sa qe 4 kl kena dergu peticion ne drejtori per me largu.Ndersa sivjet na ka dhene histori Xhavit Zeka edhe krejt ata qe kan qen ne shkoll te medicines e din se çfar profesori eshte ai.Pothuajse te gjithve na e ka shti historin ne gjak.Pa e ditt krejt historin kombetare te ai as 2 nuk munesh me marr Very Happy

Shqipnonja ore cup e mire po perse ngutesh kaq shume kur shkruan. Po te ishe kaq aktive ti do te beheshe aktive ne shkolle ne lenden e historise duke u aktivizuar dhe jo ne nje forum. Po mire xhanem, po ky Xhavit Zeka si na u be qe qenka profesor ne 'Sami Frasher'? Ose si erdhi nga 'medicina'? Shkolle medicine nuk ka ne Prishtine pervec asaj te mjeskesise dhe farmacise te Ali Sokoli?

Une jam ne vitin e dyte te shkollimit tim ne Sami Frasher dhe per bese nuk e kziston asnje profesor me kete emer, per shkak se une kam listen e tere profesoreve. Pra ju e keni shpikur nje prof te tille.

Shpikja e profesoreve. Kjo profomani!



ne baz te kesaj qe po e thua po e shoh se nuk paske dijeni rreth profesorave peri i keputur.Une tash hy ne vitin e katert te gjimnazit sami frasheri dhe prof. Xhavit Zeka zevendeson prej shkolles se mjeksis(ploteson normen)Edhe gjat ketij viti shkollor kemi pas fatin qe klases ton ti jap mesim ai.E se sa jam une aktive te ai apo jo kete mund ta vleresoj vetem profesori. Per fund po e them nje fjal te urt : i qeshuri te qesh.
Nese ke hy ne sami frasher me mundin tend mendoj se nuk do te jet e nevojshme te them se qka d.m.th. kjo.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Guximi
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Guximi


Male
Numri i postimeve : 2427
Age : 30
Vendi : Në "Komedinë Njerëzore"
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 12/09/2007

Cila lënd ju pelqen me shumë ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lënd ju pelqen me shumë ?   Cila lënd ju pelqen me shumë ? - Faqe 2 EmptyFri Oct 10, 2008 9:27 pm

Fizike, Sociologji.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
el43
Fillestar/e
Fillestar/e
el43


Male
Numri i postimeve : 51
Age : 28
Vendi : prishtine
Registration date : 09/10/2008

Cila lënd ju pelqen me shumë ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lënd ju pelqen me shumë ?   Cila lënd ju pelqen me shumë ? - Faqe 2 EmptySat Oct 11, 2008 12:04 am

me pelqen historia dhe letersia po ne veqanti me se shumti biologjia
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Cila lënd ju pelqen me shumë ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lënd ju pelqen me shumë ?   Cila lënd ju pelqen me shumë ? - Faqe 2 EmptySat Oct 11, 2008 1:51 am

Matematika, me ka " Pelqy " me shum, edhe pse kurr me shum se 2-sh nuk kam mund me pas ne kete lende, haha.!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Fjona
Xhelozja...
Xhelozja...
Fjona


Female
Numri i postimeve : 2283
Age : 35
Vendi : n'matiqan
Profesioni/Hobi : me vallzu tallava, me kallxu barcoleta
Registration date : 07/10/2008

Cila lënd ju pelqen me shumë ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lënd ju pelqen me shumë ?   Cila lënd ju pelqen me shumë ? - Faqe 2 EmptySat Oct 11, 2008 1:57 am

historia
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://it.youtube.com/user/ilovekosova88
Vizitor
Vizitor
avatar



Cila lënd ju pelqen me shumë ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lënd ju pelqen me shumë ?   Cila lënd ju pelqen me shumë ? - Faqe 2 EmptySat Oct 11, 2008 2:01 am

Gryksia Razz

Historia dhe letersia shqipe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ademi85
Përjashtuar
Përjashtuar
avatar


Male
Numri i postimeve : 316
Age : 38
Vendi : StreetGameZerIstogCity
Registration date : 14/09/2008

Cila lënd ju pelqen me shumë ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lënd ju pelqen me shumë ?   Cila lënd ju pelqen me shumë ? - Faqe 2 EmptySat Oct 11, 2008 3:25 am

Historia & gjeografia
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli


Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Cila lënd ju pelqen me shumë ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lënd ju pelqen me shumë ?   Cila lënd ju pelqen me shumë ? - Faqe 2 EmptySat Oct 11, 2008 2:25 pm

me pelqen gjuha dhe letersia
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kasper
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Kasper


Male
Numri i postimeve : 146
Age : 35
Vendi : Shqiperi Etnike
Registration date : 14/06/2008

Cila lënd ju pelqen me shumë ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lënd ju pelqen me shumë ?   Cila lënd ju pelqen me shumë ? - Faqe 2 EmptySun Oct 12, 2008 3:33 am

Astrnomia me pelqen por sma rrok aaahhhhh ma rrok me shume matematiken po sme pelqen,,,a kuptoj najkush najsen?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
tina
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
tina


Female
Numri i postimeve : 2564
Age : 41
Vendi : qka po ju interson juve bre
Profesioni/Hobi : me nga mas topi mujsha me zan
Registration date : 18/09/2007

Cila lënd ju pelqen me shumë ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lënd ju pelqen me shumë ?   Cila lënd ju pelqen me shumë ? - Faqe 2 EmptySun Oct 12, 2008 3:46 am

Historia
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Eva0506
Hero anëtar
Hero anëtar
avatar


Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 42
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Cila lënd ju pelqen me shumë ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lënd ju pelqen me shumë ?   Cila lënd ju pelqen me shumë ? - Faqe 2 EmptySun Oct 12, 2008 3:57 am

Gjuha dhe Letersia Shqipe.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton


Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Cila lënd ju pelqen me shumë ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lënd ju pelqen me shumë ?   Cila lënd ju pelqen me shumë ? - Faqe 2 EmptySun Oct 12, 2008 4:00 am

Mbi te gjitha me pelqen lenda e Psikologjis e ka vendin tek une ne krye te sobes ,(ne pergjithesi Filozofi & Shkenc),por lexoi te pergjithshmet me pelqen shume leximi .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Cila lënd ju pelqen me shumë ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lënd ju pelqen me shumë ?   Cila lënd ju pelqen me shumë ? - Faqe 2 EmptySun Oct 12, 2008 6:26 am

Amvisnia se po du me mbaru një kurs gatimi ....Bakllava më ka ra si temë këtë dy javët që i lam pas.... Arrow
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Aldren1
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Aldren1


Male
Numri i postimeve : 144
Age : 28
Vendi : Gjakove
Profesioni/Hobi : Futboll
Registration date : 02/10/2008

Cila lënd ju pelqen me shumë ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lënd ju pelqen me shumë ?   Cila lënd ju pelqen me shumë ? - Faqe 2 EmptySun Oct 12, 2008 10:52 am

me pelqen HISTORIA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ago Muji
Ushtarak
Ushtarak
Ago Muji


Numri i postimeve : 2974
Registration date : 07/03/2008

Cila lënd ju pelqen me shumë ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lënd ju pelqen me shumë ?   Cila lënd ju pelqen me shumë ? - Faqe 2 EmptySun Oct 12, 2008 1:14 pm

Mbrojtja Berthamore Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Blerti_Gashi
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Blerti_Gashi


Male
Numri i postimeve : 593
Age : 36
Vendi : Në Troje të Enver HOXHES !!
Registration date : 20/10/2008

Cila lënd ju pelqen me shumë ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lënd ju pelqen me shumë ?   Cila lënd ju pelqen me shumë ? - Faqe 2 EmptyWed Oct 22, 2008 11:49 pm

Fizika
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.BashkimiKombetar.com
rolling
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
rolling


Male
Numri i postimeve : 2086
Age : 31
Vendi : Shqiptari
Profesioni/Hobi : Revolucionar
Registration date : 17/05/2008

Cila lënd ju pelqen me shumë ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lënd ju pelqen me shumë ?   Cila lënd ju pelqen me shumë ? - Faqe 2 EmptyThu Oct 23, 2008 12:36 am

qetash ne shkolle po me pelqen Latinishtja, se Hasani po spjegon shume mire dhe po qet shkelma ma duar Razz Razz Razz

fizike ma pelqen shume, edhe ekologjia
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Cila lënd ju pelqen me shumë ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lënd ju pelqen me shumë ?   Cila lënd ju pelqen me shumë ? - Faqe 2 EmptyThu Oct 23, 2008 1:03 am

Kimia, me ka pelqyer shum edhe pse cdo here kam pasur noten ( 2 ), hahaha.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





Cila lënd ju pelqen me shumë ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila lënd ju pelqen me shumë ?   Cila lënd ju pelqen me shumë ? - Faqe 2 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cila lënd ju pelqen me shumë ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Cili instrument ju pelqen me se shumti? Dhe pse?
» Cili politikan ju pëlqen më shum dhe pse ??
» Cila eshte moto e jetes suaj?
» Cila eshte e meta e juaj?
» Cila ishte befasia e dites!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: