Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 A është forumi një shkollë?

Shko poshtë 
+20
Delia
thellenza
Blerti_Gashi
loredana
E_Bukura
Veneta
Fjona
shaban cakolli
Parapsikologu
Mergimtari
istogalia
njonidrenica
MUHAMETII
rolling
Ago Muji
Guximi
Eva0506
Beton
stabili
Nezir Myrta
24 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Blerti_Gashi
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Blerti_Gashi


Male
Numri i postimeve : 593
Age : 36
Vendi : Në Troje të Enver HOXHES !!
Registration date : 20/10/2008

A është forumi një shkollë? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A është forumi një shkollë?   A është forumi një shkollë? - Faqe 2 EmptyThu Dec 11, 2008 2:43 am

loredana shkruajti:
po asht shkoll me msu per enver hoxhen Razz
Mos ka ndonje te keqe nese meson dhe per Enver HOXHEN? normal ata/ato qe nuk i dijne vlerat e Xhaxhi Enverit apo dhe disa te tjereve si Xhaxhi ateher duhet te mesojne ketu dhe normal qe eshte shkolle, fakultet e qka te duash per disa e kam fjalen.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.BashkimiKombetar.com
thellenza
Anëtar
Anëtar
thellenza


Female
Numri i postimeve : 384
Vendi : Gjermanise dikund :p
Registration date : 25/08/2008

A është forumi një shkollë? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A është forumi një shkollë?   A është forumi një shkollë? - Faqe 2 EmptyThu Dec 11, 2008 12:09 pm

Forumi nuk eshte shkolle, sepse ne shkolle mesohen ne rregull vetem gjera pozitive, kurse ne forum po mesoj edhe gjera jo edhe aq te mira nganjeher. Mendoj se nuk eshte mire te kalosh shume kohe ne forum/inetrnet. Kam degjuar se me shume se 2 ore ne dite nuk duhet te rrish online.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Delia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Delia


Numri i postimeve : 514
Registration date : 13/01/2008

A është forumi një shkollë? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A është forumi një shkollë?   A është forumi një shkollë? - Faqe 2 EmptyThu Dec 11, 2008 12:29 pm

Kur është forumi i mirë është shkollë e mirë se mëson gjithçka për të mirë e të keq.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kasper
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Kasper


Male
Numri i postimeve : 146
Age : 35
Vendi : Shqiperi Etnike
Registration date : 14/06/2008

A është forumi një shkollë? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A është forumi një shkollë?   A është forumi një shkollë? - Faqe 2 EmptyWed Dec 17, 2008 5:53 pm

Ka forume qe jane degjenerim por ka edhe te mire dhe qe mund ti quaj shkoll njeri nder ta me te miret eshte ky i bashkimitkombetar. Shkoll mundemi me thene pa pik dyshimi per kete forum sepse ne krhasim prej forumeve tjera ketu ka pak e hic banalitet dhe ka mirkuptim te madh mes antareve me sa kam vrejt.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
elisa
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
elisa


Numri i postimeve : 2298
Registration date : 10/07/2008

A është forumi një shkollë? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A është forumi një shkollë?   A është forumi një shkollë? - Faqe 2 EmptyWed Dec 17, 2008 5:59 pm

Nuk mendoj qe eshte shkolle po shumeqka munde te mesosh nga forumi pasi secili antar/e mundohet te jep maksimumin .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sela-mi
Fillestar/e
Fillestar/e
sela-mi


Male
Numri i postimeve : 20
Age : 42
Vendi : Belgjikë
Registration date : 06/12/2008

A është forumi një shkollë? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A është forumi një shkollë?   A është forumi një shkollë? - Faqe 2 EmptyWed Dec 17, 2008 6:38 pm

shkolla eshte shkolle e forumi forum,
dallimet jane te paskajshme meqe ne shkolle sejcili ka emer e mbiemer, datelindje e vendbanim perderisa ne forume 90% jane maska apo thjeshte nuk jan vetvetja.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Blerti_Gashi
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Blerti_Gashi


Male
Numri i postimeve : 593
Age : 36
Vendi : Në Troje të Enver HOXHES !!
Registration date : 20/10/2008

A është forumi një shkollë? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A është forumi një shkollë?   A është forumi një shkollë? - Faqe 2 EmptyWed Dec 17, 2008 7:01 pm

sela-mi shkruajti:
shkolla eshte shkolle e forumi forum,
dallimet jane te paskajshme meqe ne shkolle sejcili ka emer e mbiemer, datelindje e vendbanim perderisa ne forume 90% jane maska apo thjeshte nuk jan vetvetja.
A mos duhet te hyjme me pasaporta ketu ne forum??, po qka ka lidhje emri e mbiemri e mosha ketu ore i "nderuar" . Dhe mos u nis nga vetja se si je me then dhe per te tjeret.

Forumi eshte shkolle ne ate aspekt qe meson cka te duash ketu, nese do me mesu gjera te mira e ke mundesin ti, une e te gjithe, nese do te keqija dhe te keqija ka.

Blerti Gashi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.BashkimiKombetar.com
lilu
Moderator
Moderator
lilu


Female
Numri i postimeve : 2153
Age : 45
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : agjente shitjesh
Registration date : 07/07/2008

A është forumi një shkollë? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A është forumi një shkollë?   A është forumi një shkollë? - Faqe 2 EmptyWed Dec 17, 2008 7:05 pm

ne jete njeriu formohet nga shume shkolla, dhe une mendoj qe forumi eshte lloj shkolle qe njeriut i duhet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kasper
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Kasper


Male
Numri i postimeve : 146
Age : 35
Vendi : Shqiperi Etnike
Registration date : 14/06/2008

A është forumi një shkollë? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A është forumi një shkollë?   A është forumi një shkollë? - Faqe 2 EmptyWed Dec 17, 2008 7:07 pm

sela-mi shkruajti:
shkolla eshte shkolle e forumi forum,
dallimet jane te paskajshme meqe ne shkolle sejcili ka emer e mbiemer, datelindje e vendbanim perderisa ne forume 90% jane maska apo thjeshte nuk jan vetvetja.

M'a pasket demantu ate qe e thash une se ky forum eshte shkoll. Shum paradoksal jeni me ket shkrim per arsye se me nje ane duket qe keni vizituar shume forume e anen tjeter duket qe jeni per her te par ne forum. sqarohu njeher a eshte ky forum i pari qe vizitoni apo i 10 e i 100 dhe do te jap ni pergjigje te plot.

Mir u lexofshim.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sela-mi
Fillestar/e
Fillestar/e
sela-mi


Male
Numri i postimeve : 20
Age : 42
Vendi : Belgjikë
Registration date : 06/12/2008

A është forumi një shkollë? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A është forumi një shkollë?   A është forumi një shkollë? - Faqe 2 EmptyWed Dec 17, 2008 7:08 pm

hahahhhah

per ty blerti forumi eshte shtepi rehabilitimi ndonese edhe spital dhe dhashte zoti te sherohesh te kunderten ke edhe psikologji ketu ne forum e qe se shpejti do e kyçim edhe nje psikiater i cili s'kam dyshim se do te jete ndihme e madhe per ty.

te kalojme ne teme.

shkolla eshte shkolle dhe forumi forum ,
dallime sa te duash per ata te cilet gjykojne drejte,
e di dhe s'kam dyshim se dikush qe i ka munguar dhe qe i mungon shkollimi i duhur mundohet te mesoj diçka edhe ne forume por kot, kjo eshte e kot, per te mesuar drejte dhe ne lemi te ,dryshme te jetes eshte e dedikuar shkolla, un iversiteti etj te kunderten per me u mshe pas maskes urdheroni ne forume ku mesoni shume pakes drejte e shume e ma shume shtremttttt!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sela-mi
Fillestar/e
Fillestar/e
sela-mi


Male
Numri i postimeve : 20
Age : 42
Vendi : Belgjikë
Registration date : 06/12/2008

A është forumi një shkollë? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A është forumi një shkollë?   A është forumi një shkollë? - Faqe 2 EmptyWed Dec 17, 2008 7:10 pm

Kasper shkruajti:
sela-mi shkruajti:
shkolla eshte shkolle e forumi forum,
dallimet jane te paskajshme meqe ne shkolle sejcili ka emer e mbiemer, datelindje e vendbanim perderisa ne forume 90% jane maska apo thjeshte nuk jan vetvetja.

M'a pasket demantu ate qe e thash une se ky forum eshte shkoll. Shum paradoksal jeni me ket shkrim per arsye se me nje ane duket qe keni vizituar shume forume e anen tjeter duket qe jeni per her te par ne forum. sqarohu njeher a eshte ky forum i pari qe vizitoni apo i 10 e i 100 dhe do te jap ni pergjigje te plot.

Mir u lexofshim.

padyshim hiç eshte i pari si forum dhe i fundit mesiguri
ata qe me kan ftuar e qe i njoh, erdha per hire te atyre por nuk ia vlen dot te humbasish kohe ketu kur te kuqes i thokan e bardhë!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Blerti_Gashi
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Blerti_Gashi


Male
Numri i postimeve : 593
Age : 36
Vendi : Në Troje të Enver HOXHES !!
Registration date : 20/10/2008

A është forumi një shkollë? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A është forumi një shkollë?   A është forumi një shkollë? - Faqe 2 EmptyWed Dec 17, 2008 7:15 pm

sela-mi shkruajti:
hahahhhah

per ty blerti forumi eshte shtepi rehabilitimi ndonese edhe spital dhe dhashte zoti te sherohesh te kunderten ke edhe psikologji ketu ne forum e qe se shpejti do e kyçim edhe nje psikiater i cili s'kam dyshim se do te jete ndihme e madhe per ty.

te kalojme ne teme.

shkolla eshte shkolle dhe forumi forum ,
dallime sa te duash per ata te cilet gjykojne drejte,
e di dhe s'kam dyshim se dikush qe i ka munguar dhe qe i mungon shkollimi i duhur mundohet te mesoj diçka edhe ne forume por kot, kjo eshte e kot, per te mesuar drejte dhe ne lemi te ,dryshme te jetes eshte e dedikuar shkolla, un iversiteti etj te kunderten per me u mshe pas maskes urdheroni ne forume ku mesoni shume pakes drejte e shume e ma shume shtremttttt!
Po selami eshte " shtepi rehabilitimi, eshte spital, eshte gjithqka ", dhe une shpresoje te "sherohem", pasi qe jam shum i " semure ne koke ", me vije mire qe kam nderin te postoje me " njerez sikur ti qe je i menqur, koke plote " etj. Kur te sjellesh ate Psikiaterin do shohim cili do del me i " menqur ".

A po me fal allahile shoku qe u mundova me te qit ne binarin qe duhet te eceje, por do te qendrosh ne ate binar qe je, vazhdo ... rruge te mbare.

Per ata/o qe nuk dine qka eshte mire e qka keq, nuk eshte as gje forumi, per te kundertit eshte Shkolle .

Me keto mend mos diskutofsha me ty me Selami .

Blerti Gashi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.BashkimiKombetar.com
Kasper
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Kasper


Male
Numri i postimeve : 146
Age : 35
Vendi : Shqiperi Etnike
Registration date : 14/06/2008

A është forumi një shkollë? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A është forumi një shkollë?   A është forumi një shkollë? - Faqe 2 EmptyWed Dec 17, 2008 8:08 pm

sela-mi shkruajti:
Kasper shkruajti:
sela-mi shkruajti:
shkolla eshte shkolle e forumi forum,
dallimet jane te paskajshme meqe ne shkolle sejcili ka emer e mbiemer, datelindje e vendbanim perderisa ne forume 90% jane maska apo thjeshte nuk jan vetvetja.

M'a pasket demantu ate qe e thash une se ky forum eshte shkoll. Shum paradoksal jeni me ket shkrim per arsye se me nje ane duket qe keni vizituar shume forume e anen tjeter duket qe jeni per her te par ne forum. sqarohu njeher a eshte ky forum i pari qe vizitoni apo i 10 e i 100 dhe do te jap ni pergjigje te plot.

Mir u lexofshim.

padyshim hiç eshte i pari si forum dhe i fundit mesiguri
ata qe me kan ftuar e qe i njoh, erdha per hire te atyre por nuk ia vlen dot te humbasish kohe ketu kur te kuqes i thokan e bardhë!

Atehere si ka mundsi qe nje njeri si ju i cili thote se eshte ne forum per te paren here dhe ska vizituar tjera forume te dije se cfar jane maskat. Nese nuk behem i vrazhd po te them n'i gje qe mos ta maresh ashtu sic e them por ashtu sic duhet " budallen mos e vet se t'regon vet".
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





A është forumi një shkollë? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A është forumi një shkollë?   A është forumi një shkollë? - Faqe 2 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A është forumi një shkollë?
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Detyrat dhe roli i psikologut në shkollë.
» Ku është Ukshin HOTI, është gjallë apo jo ??
» ZOTI ËSHTË NJË
» FORUMI NË EKSPOZITËN E KUR'ANIT...
» PËR TY DARDANË-RUBRIKA IME E POEZISË

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Teologji-
Kërce tek: