Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ferit Ramadani

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
gjakushi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 841
Registration date : 26/03/2008

MesazhTitulli: Re: Ferit Ramadani   Tue Oct 07, 2008 6:16 pm

feneri shkruajti:
Bastardėt e kėtij pėrfundimshekulli e kanė tė qartė! Edhepse turfullojnė e vrasin mizorėt! Edhepse hapin varre nė seri! Ashtu do t’i hapin me dorėn e vet varret e pėrjetshme tė vetvetes e do t’ua pėshurrin e mallkojnė brezat pėr barbari...!


Tė arrihet ky qėllim , ne shqiptarėve na pret njė angazhim i veēantė rreth krijimit tė vlerave tė mirėfillėta kombėtare.
Sjelljet anadollake, bajraktarizmi, smira dhe shume ambicje tė tiranisė qė sjell moda e kohės, nuk janė natyrė qė rrezaton mirėsinė. Nė ylberin e mirėsisė le tė bėhet pikėsynim: Puna e palodhur e shqiptarėve, qoftė ajo edhe pėrballje e gjithanshme, tė arrihet deri tek Bashkimi dhe pavarėsia!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

MesazhTitulli: Re: Ferit Ramadani   Tue Oct 07, 2008 6:41 pm

gjakushi shkruajti:
feneri shkruajti:
Bastardėt e kėtij pėrfundimshekulli e kanė tė qartė! Edhepse turfullojnė e vrasin mizorėt! Edhepse hapin varre nė seri! Ashtu do t’i hapin me dorėn e vet varret e pėrjetshme tė vetvetes e do t’ua pėshurrin e mallkojnė brezat pėr barbari...!


Tė arrihet ky qėllim , ne shqiptarėve na pret njė angazhim i veēantė rreth krijimit tė vlerave tė mirėfillėta kombėtare.
Sjelljet anadollake, bajraktarizmi, smira dhe shume ambicje tė tiranisė qė sjell moda e kohės, nuk janė natyrė qė rrezaton mirėsinė. Nė ylberin e mirėsisė le tė bėhet pikėsynim: Puna e palodhur e shqiptarėve, qoftė ajo edhe pėrballje e gjithanshme, tė arrihet deri tek Bashkimi dhe pavarėsia!

Patjetėr se duhet angazhim shumė i madhė pėr krijimin e njė nyje tė fortė, nga e cila nyje do tė shpėrndahet drita e sė vėrtetės e cila do t'i orjentojė masat drejtė rrugės sė Bashkimit tė Atdheut.

_________________
Ėshtė diēka qė vlen...

mė shumė se pranvera, qė shkėlqen mė shumė se dielli ,mė shumė se ari...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ferit Ramadani
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Arti dhe kultura :: Gjuha dhe Letėrsia Shqiptare-
Kėrce tek: