Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?

Shko poshtë 
+116
Driniiiii
haxhiu
xhiti
detektivi
......
arbeni24
Delia
Merisa
Veneta
**Lumi_
Thyama
Aldren1
L1ndush3
foxteam
ngadhenjimi
Blerti_Gashi
Tigrina
egzona-
ylari
isamedin
Saimir Sadikaj
feratkoca
Fjona
Gjura
Nezir Myrta
Ali Baba Tepelena
anila
stabili
Albona
Kushtrimi86
blerim
Ademi85
ELIE
Mister
Pirro i Epirit
gjakushi
beti
Trimi
Mergimtari
katunari
njonidrenica
Driola
Ago Muji
Luki
Ibrahim Rugova
istogalia
Lumja
dibra
murturi
echo
MUHAMETII
Martina
naqeta
lilu
elisa
Parapsikologu
Eva0506
spirito
Poeti
shqip0nja
zeriatdheut
liri_b
loredana
zogu
luan mreti
rolling
rroni
interesant
feneri
Xili
perendim
agim barja
eri M
Orfe@
Arta
tina
Zogisti_Legalist
vjollca
E_Bukura
Ani
zani&zana
Tetovari
beri
lorik shala
bessa
Urata
Leka i Madh
Mysafir
don_gjergji
rrebelja
**Embelsira**
STUPCAT
besa-bese
Hana
Lea_uk
Adem Berisha
Kosovari
GocPejone
renan
alissa
anjesa
tom sojer
azzurra
Anna
petritkola
shaban cakolli
Kosovarja
Guximi
silvi
Sofra
Sy kaltri
Beton
Vista
Riki30
stine
meli
120 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
AutoriMesazh
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli


Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?   Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 11 EmptySat Feb 09, 2008 3:06 pm

Dëshira jonë është e madhe petritkola,por larg jeni shumë,të përshëndesim.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
E_Bukura
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
E_Bukura


Female
Numri i postimeve : 2009
Age : 36
Vendi : Prishtine
Registration date : 30/09/2007

Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?   Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 11 EmptySat Feb 09, 2008 4:05 pm

Do te doja qe te takohem me ata ose ato qe kane "maske" vetem e vetem qe t'i shoh se si duken pa "maske"...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja


Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 38
Vendi : Jashtokësore!
Registration date : 14/08/2007

Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?   Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 11 EmptySat Feb 09, 2008 4:13 pm

Ani shkruajti:
Me "kosovarja"! Wink
Ani Shoku patjeter Wink

Do te doja te takohem edhe me ca anetare te tjere qe mendojne per vete se nuk kane "mask"dhe ti shihja se si duken me ato "fytyrat engjellore"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
E_Bukura
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
E_Bukura


Female
Numri i postimeve : 2009
Age : 36
Vendi : Prishtine
Registration date : 30/09/2007

Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?   Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 11 EmptySat Feb 09, 2008 4:28 pm

ha ha ha, as qe mendoja per ty kur thash disa me "maske", por me qe e pasket marr e bajsh me shendet. Mos e ushqe veten kote, se jo cdo kush mund ta kete knaqesin qe t'me njeh mua, duhet s'paku t'i kete tiparet elementare te nje qenje njerzore...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja


Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 38
Vendi : Jashtokësore!
Registration date : 14/08/2007

Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?   Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 11 EmptySat Feb 09, 2008 4:39 pm

ha ha ha as une as qe e mendoja te pershkruaj me ate "fytyre engjellore"dicka per ty,sepse ne kete kategori hyn njerzit qe kane nje cik kulture...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?   Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 11 EmptySat Feb 09, 2008 4:45 pm

Unë do të doja të takohesha me Uratën, Petritin, E bukura, Xilin, Hana, Kosovarja, Euridikën, Betonin, Ëmbëlsiren, Rikin etj etj....

Do dëshiroja me të gjithë ta kalonim një pasdite të këndëshme në pushimoren e gërmisë.


Edituar për herë të fundit nga në Sat Feb 09, 2008 4:48 pm, edituar 2 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?   Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 11 EmptySat Feb 09, 2008 7:19 pm

Une me deshire s'pari isha taku me ja dy motra qe jane ketu dhe me i pas perballa edhe me i detyru njeher me i perla ne mes vete ahaha. Perveq ketyre do te doja qe nje dite te pi cafe me Betonin dhe Sofre, po ashtu me Shaban cakollin per te cilein kam konsiderat te madhe. E tani me Uraten, Euridiken dhe Anjesen, kete te fundit me ja tregu 2 qe e ka marr se s'po beson. Nuk dmth qe me tjerte s'kam deshire, por me keta me shume. Opaa harrova edhe E_bukura kam deshire patjeter, bile mundesisht para pavarsis ahahaha.

Heee dikush menon pse se kam permend Kosovaren ( kolegen), jemi taku keto dite ahahha, veq ishalla per se dyt sa me shpejt apo kolege?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja


Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 38
Vendi : Jashtokësore!
Registration date : 14/08/2007

Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?   Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 11 EmptySat Feb 09, 2008 9:37 pm

Patjeter Koleg do takohemi te Marten me na shku me mbare Provimi WinkWink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
rrebelja
V.I.P
V.I.P
rrebelja


Numri i postimeve : 2960
Registration date : 06/10/2007

Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?   Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 11 EmptySun Feb 10, 2008 2:00 pm

oooooooo premtim pa dyshim se edhe ne kemi shum deshir mu taku por mos na shtin me mu rreh se ajo ma e gat e em kill hahha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli


Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?   Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 11 EmptySun Feb 10, 2008 6:37 pm

Pse me mua jo Rrebelja?Unë kishadëshirë të takem me ty!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Musafir
Vizitor
avatar



Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?   Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 11 EmptySun Feb 10, 2008 7:06 pm

Kosovarja shkruajti:
Patjeter Koleg do takohemi te Marten me na shku me mbare Provimi WinkWink
une jam security ishalla bani najsen 72 ore paraburgim.... Wink Wink Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrebelja
V.I.P
V.I.P
rrebelja


Numri i postimeve : 2960
Registration date : 06/10/2007

Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?   Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 11 EmptySun Feb 10, 2008 9:33 pm

o shab patjeter qe po ket e kam then edhe me heret pikershit ne ket rubrik se kam qef me u taku
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton


Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?   Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 11 EmptyMon Feb 11, 2008 3:07 am

....deshira eshte te takohem me ata qe kane deshire te takohen me mua,une kam deshire te takohem me te gjithe me ata qe shume kohe ka ne kete forum ja kemi kaluar shume mire me mirkuptim me nje nivel te lartet te eduakates se tyre njashtu deshira eshte edhe ne te ardh'men shprehi deshire t'ja kaloim si eshte me mire,,,,,dua te takohem me Nipat e Skenderbeut;

Riki30,Sofra,Naki,Deli,Luboteni,Lancelot,Ani,Premtimi,xili,tom sojer,kolapetriti,bibikim,Tetovari,zeriatdheut,Shaban Cakolli,Baca Ademetj etj qe te tjert per mometnin nuk me kujtohen....

Me mbesat e Skenderbeut

Kosovarja,Euridika,rrebelja,Embelsira,Hana,Urata,Meli,
E_Bukura,bessa,Azzurra,Mickonja,dibranja...

e me flani n'se harova n'donje ata qe kam haruar te bejne çajat e kafet gati per at dite qe te takohemi

me te gjithe eshte deshira te takohohemi njeher te gjithe bashke por duhte organizuar se kushe e pregadite dreket dhe ç'fare do te kete per kete drek hahahhaaa

jeni shume po shume te mire te gjithe shpresoi qe nje dite te takohemi te gjithe bashke

...by Beton
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?   Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 11 EmptyMon Feb 11, 2008 5:38 am

Dëshirojë të takohem me Bacën Adem Berisha.

Po ashtu edhe pse takohemi shpesh me Betonin dhe Delin prap na mbetet shumëçka për të thënë...

Një ditë do të takohemi të gjithë antarët e forumit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrebelja
V.I.P
V.I.P
rrebelja


Numri i postimeve : 2960
Registration date : 06/10/2007

Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?   Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 11 EmptyMon Feb 11, 2008 10:14 am

oooooooo Beton o veq hajde ti qysh kush me e pergadit dreken shihi sa qikat i ki ne forum edhe pergaditim specialitete autentike shqiptare fli,pasul qeshtu

patjeter edhe deshir e imja esht te takohem me te gjith verete medoj se kemi nje shoqeri perfekte edhe ja kalojm shum mir ketu te pakten une po
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton


Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?   Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 11 EmptyMon Feb 11, 2008 10:27 am

OOOOoooo rrebelja me 7 Zemra je aman edhe pse je fute ne maska lum na qe te kena ne mesin tone,je NJE-sh mendoj se ti ke aftesi te pregaditishe per nje batalion specialitete e jo veq per ne antaret e kety forumi.

Nje dite shpresoj se do te takohemi te gjithe.

Pershendetje rrebelja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli


Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?   Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 11 EmptyMon Feb 11, 2008 4:33 pm

Per momentin jam duke hartuar kujt duhet ti trokiti në derë dhe ta takoj kur të vi në Kosovë?Sa pula do të zihet,sa kafja,sa dreka,sa njerëz kam për të njohur??!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Musafir
Vizitor
avatar



Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?   Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 11 EmptyMon Feb 11, 2008 5:05 pm

Me krejt veq veq me qeto qipo dikan me pregadit flija e pasula ani qka i kan marak pasulin ne veksh.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
vjollca
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar


Numri i postimeve : 31
Registration date : 03/01/2008

Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?   Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 11 EmptyMon Feb 11, 2008 5:48 pm

Me te gjithe antaret e kety Forumi kam deshire te takohem nje dite.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?   Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 11 EmptyMon Feb 11, 2008 8:04 pm

Unë kam dëshirë të takohem me Vjollcën të njoftohemi se shumë postime me vend po bënë. alien
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton


Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?   Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 11 EmptyMon Feb 11, 2008 8:27 pm

Sofra edhe une kam deshire me taku kete Vjollca se shume Shqip mendimet i ka..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Leka i Madh
V.I.P
V.I.P
Leka i Madh


Numri i postimeve : 1368
Vendi : Dielli lind nga malet!
Registration date : 02/09/2007

Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?   Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 11 EmptyWed Mar 12, 2008 9:55 pm

Me Sofren u patem takuar vjet. Ishte nje takim fenomenal. Une isha ne gjimnaz kur me telefonoi Sofra, dhe leshova mesimin se doja te takohesha dhe te njihesha me Sofren. Pastaj shkuam ne Germi te restorant Freskia dhe aty patem kaluar mrekullisht duke biseduar shqip shqip shqip.

Shpresoj se do te takohemi edhe kete vere. Vec kesaj rradhe jo vec me Sofren por bashkarisht edhe me Betonin, Kolapetritin, Tom Sojerin, perparimin dhe gjithe te tjeret. Ah dhe mos ti harroj edhe forumistet, do te doja te takohesha me Hanen, Kosovaren, E bukura, dhe sidomos me rrebelen meqe dhe ajo eshte moshatare me mua dhe maturante.

Me riki30 u patem takuar para disa muajsh dhe patem takuar dhe kam fituar pershtypje fenomenale nga ai.

Shpresoj qe kete vere do te takohemi gjihte forumistet apo jo?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra


Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?   Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 11 EmptyThu Mar 13, 2008 5:56 am

Po Luboteni patëm kaluar mirë dhe shpresojë se do të takohemi prap duke e zgjeruar rrethin shoqëror me antarët e forumit që i përmende më lartë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?   Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 11 EmptyThu Mar 13, 2008 10:16 am

me rrebelen kisha pas qef mutaku dhe me tinin po keta tjert jan shum te bukur po mutakua nuk du se hehehehe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrebelja
V.I.P
V.I.P
rrebelja


Numri i postimeve : 2960
Registration date : 06/10/2007

Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?   Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 11 EmptyThu Mar 13, 2008 12:21 pm

haah patjeter edhe eshir e imja esht takimi me te gjith te nderuarit forumist
patjeter qe edh eune do doja te takohesha me Lubotenin mi i jap njeri tjetrit ngushllim eper 1 ne matematik ahaa edhe me vesen po ashtu me gjith qef
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?   Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni? - Faqe 11 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?
Mbrapsht në krye 
Faqja 11 e 40Shko tek faqja : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Me cilin anetar te forumit keni deshirë të takoheni?
» Anetar i dalluar me postime cilesore
» Cilin do ta zgjidhshit si përfaqsues të Bashkimit Kombëtar ?
» Shëndeti dhe të ushqyerit
» Ne cilin shekull parshikohet se erdhen serbet ne ballkan '?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: