Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Te futesh ne pune sot,duhet te kesh librezen e partis!!

Shko poshtë 
3 posters
AutoriMesazh
ngadhenjimi
Anëtar i ri
Anëtar i ri
ngadhenjimi


Male
Numri i postimeve : 198
Age : 43
Vendi : gjilan
Registration date : 24/12/2008

Te futesh ne pune sot,duhet te kesh librezen e partis!! Empty
MesazhTitulli: Te futesh ne pune sot,duhet te kesh librezen e partis!!   Te futesh ne pune sot,duhet te kesh librezen e partis!! EmptyThu Mar 12, 2009 3:11 am

Kjo eshte nje nga strategjit e turpit te kyrministrit mburravec dhe injorant dhe njerzve te tij? ku permes trysnive te shumta dhe npermjet stimulimit te kushtezuar dhe fantazme kerkon te ngelet ne pushtet dhe te vazhdoj me bemat e ti te deshtuara ne gjitha aspektet qofshin ato politika ekonomike,shendetsore. arsimore kultorore , ushtarake e politika kombetare qe eshte primare, uroje qe populli shqiptaret ta ndeshkoje kete nomenklatur te deshtuar dhe uroj qe ne krye te popullit te vije nje person i paster nga karakteri dhe dijetar..se nuk i mungojne popullit njerz te till.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Te futesh ne pune sot,duhet te kesh librezen e partis!! Empty
MesazhTitulli: Re: Te futesh ne pune sot,duhet te kesh librezen e partis!!   Te futesh ne pune sot,duhet te kesh librezen e partis!! EmptyThu Mar 12, 2009 1:05 pm

Ka e more kete informat? Kam plote shok qe kan qen ne pune me perpara, vazhdojn te jen ne pune edhe sot, edhe pse nuk i kan librezat, dhe qe jane LDK-sha.

Nganjehere kur po mendoj per tema te ketilla si keto qe po hapen, po me shkon mendja e po thome u bo sikur bicikla e komunes, kush qohet me heret me i hyp. Edhe ketu kujt po i teket veq po e hap temen sipas qejfit te vet, pa asnje arsye.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
veletini
Anëtar i ri
Anëtar i ri
veletini


Male
Numri i postimeve : 127
Age : 68
Vendi : kosove
Profesioni/Hobi : mesimdhenes
Registration date : 07/12/2008

Te futesh ne pune sot,duhet te kesh librezen e partis!! Empty
MesazhTitulli: Re: Te futesh ne pune sot,duhet te kesh librezen e partis!!   Te futesh ne pune sot,duhet te kesh librezen e partis!! EmptyFri Mar 13, 2009 1:54 am

Jo,jo,nuk e besoj se per te zene nje vend pune patjeter se duhet pasur libreze partie.Jane vetem postet per te cilat luftohet,dhe kjo eshte mese normale ngase keshtu ndodh çdokund ne bote:ai qe fiton zgjedhjet do te marre timonin ne çdo sfere shoqerie.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ngadhenjimi
Anëtar i ri
Anëtar i ri
ngadhenjimi


Male
Numri i postimeve : 198
Age : 43
Vendi : gjilan
Registration date : 24/12/2008

Te futesh ne pune sot,duhet te kesh librezen e partis!! Empty
MesazhTitulli: Re: Te futesh ne pune sot,duhet te kesh librezen e partis!!   Te futesh ne pune sot,duhet te kesh librezen e partis!! EmptyFri Mar 13, 2009 2:20 am

e more akil kom shum respekt per intelektin tend te manget a mos valle harrove qe ldk eshte ne pushtet hahah dhe jan bo moter e vlla me pdk
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar



Te futesh ne pune sot,duhet te kesh librezen e partis!! Empty
MesazhTitulli: Re: Te futesh ne pune sot,duhet te kesh librezen e partis!!   Te futesh ne pune sot,duhet te kesh librezen e partis!! EmptySat Mar 14, 2009 8:24 pm

Sidoqe te jete, nuk eshte e vertete kjo qe thoni ju, jo pse une e perkrah PDK apo LDK, sa nuk me pelqen e para 100 fish edhe me shume nuk me pelqen e dyta, ame kjo qe thoni ju, jane vetem fjale. Nuk eshte thjesht bindje, ame po flas nga ajo qe po shoh, dhe qe kam perjetu edhe vete.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili


Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Te futesh ne pune sot,duhet te kesh librezen e partis!! Empty
MesazhTitulli: Re: Te futesh ne pune sot,duhet te kesh librezen e partis!!   Te futesh ne pune sot,duhet te kesh librezen e partis!! EmptySun Mar 15, 2009 6:26 pm

te futesh ne pune sot duhet te jesh i familjes se politikaneve
sepse siq e dime te gjithe
shume figura te njohura te atedheut jane lene ne harres
dhe ne meshire te ZOTIT
shume luftetare te lirise jan pa pune
prandaj duhet te punohet me teper ne kete drejtim
dhe jo te punesohen njerezit e njofshum
sa i perket partive politike
une jam nga PDK por nuk jam i punesuar
dhe jam nje nder kontributedhenesit me meritore gjate luftes se Kosoves
por skam pas deshire te ju trokas ne dere
as nje njeriu qe eshte ne funksion te me gjene vend te punes
por jam i Zoti i vetvetes dhe perfitoj çdo gje qe me nevojitet
dhe i faliminderohna ZOTIT dhe Familjes sime qe me kan ndihmuar te merrem me biznesin e te pareve te mi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





Te futesh ne pune sot,duhet te kesh librezen e partis!! Empty
MesazhTitulli: Re: Te futesh ne pune sot,duhet te kesh librezen e partis!!   Te futesh ne pune sot,duhet te kesh librezen e partis!! Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Te futesh ne pune sot,duhet te kesh librezen e partis!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Duhet te flsim
» Dhe sa duhet te presim akoma sa ????????
» A duhet larguar UNMIK - u nga Kosova?
» Përse na duhet të besojmë?
» Pse duhet te kemi frike !

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët :: Politikë-
Kërce tek: