Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ]

Shko poshtë 
+15
arbeni24
Driniiiii
Mergimtari
detektivi
Delia
Melodi
Jusuf Sulejmani
Ilmi Veliu
zeriatdheut
eri Tr
petritkola
agim__barja
xhiti
valmir9
kastriot_mehmeti
19 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
kastriot_mehmeti
Fillestar/e
Fillestar/e
kastriot_mehmeti


Male
Numri i postimeve : 24
Age : 34
Vendi : Ferizaj
Profesioni/Hobi : ---
Registration date : 01/05/2009

A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ] - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ]   A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ] - Faqe 3 EmptySat May 23, 2009 7:31 pm

Ne citimet e meposhtme jan fjalet e Arben24
1.
Cito :
Nuk te vyn te vjen
keq per mua, prandaj mbasi jan siq thua ti shum shqipetar ne mendim si
une icili esht mendimi i paduhur , na thua ti se ne te gjithe jemi ne
mendim te keq e ti si individium je mire!!!!

Shum gjere quditeshme.

ti dhe shumica e shqiptarve jeni te manipuluar nga shoqeria, nuk keni imagjinaten e duhur per zgjedhjen e problemeve, por thjesht i thoni ato sepse i tha than x personi


Cito :
Tani me trego se
cfar patrioti je ti , Kurse me qet mua ne ket pozite saqe as mua e as
familjes sime spo ja ndika per komb. Ti nuk me njeh mua e as familjen
time. Ti nuk e din se sa jam une i rritur as i ri. Si mundesh ti me e
verifiku dikend ku ne te vertet nuk e njeh? Si mundesh ti ta sulmosh
dikend , kurse nuk e njeh fare? Keto jan vetem Pytje ironike se mbas
keti shkrimi tend po dihet se cfar edukate ke.

dhe sa i perket vendbanimit shoku::: prap me qudit sepse ti absolut nuk e din se ku jetoj e ku sjetoj une..


po tu bazu ne detajet e profilit e gjeta lehte se na vjeqar je dhe se ku jeton, dhe me at postimin tan e pash se sa patriot je ti, rrethi qe ki the familja qe te than edukaten dhe karakterin tan [ kam lexuar qe karakteri nuk lind, po forcohet me koh deri ne moshen 12 vjeqari 90 %, ate e fiton nga familja. dmth nese e thu 1 menim per 1 qeshtje siq eshte bashkimi kombetar, eshte sepse keshtu mendon edhe familja dhe rrethi yt shoqeror]

Cito :
Prandaj ''edukim-patriotik'' esht kjo nje vic a cfar don te thot!!!!! NA TREGON SE CFAR KE BER TI APO FAMILJA JOTE EPR KOMB??


Familja ime ka be shum per komb, ka kontribu ne UCK edhe me donacione ekonomike, dhe me luftetar si Shaban Viqa, Komandant Baci ne zonen operative 3, te Jezercit, qe ishte organizator i luftes edhe ne maqedoni dhe ne UCPMB. Aj ishte daja im, dhe isha shum i lidhur me to
Ai ishte influenc e mire per mua, dhe me beri te ndihem krenar qe jam Shqiptar.
Un kam ket karakter edhe se shumica e shokve te mi kan qen ne luft, ose familja e tyre ka kontribu ne luft. Un dhe familja ime jemi te rrethuar nga patriotet e vertet dhe luftetaret e zot te liris
Influenc tjeter ne forcimin e karakterit tim patriotik ishte edhe Afrim Abazi, daja i nanes tem. Aj ishte organizator i demostratave te 81-shes
por zdi pse po tregoj emra, kur njeri si ti nuk i njeh as Komandantet e Zonave Operative te UCK-s


Cito :
Hahaha shoku
njerzit si une Kontribojne per Komb e nuk lehin si shum njerz neper
Foruma kishe jemi dikush e kur ka qend koha te marrin armen ne dor kan
ikus si kudra te flliqura. Prandaj edhe ne ket aspekt e shqoj se fol pa
dije.....


un at'her kam qen 8 vjeqar, po te isha ne ket mosh do kisha qen njeri i par qe do kapte armen. Jo per shkak se dua te vras njeri, por e ndjej se eshte detyrim moral ndaj kombit tende te luftosh, kete sun ta imponon askush, por e gjen thell brenda zemres
Cito :
Shum njerz te cilet vlojn se Pasuli ne ogjak flasin siq flet ti. Jo me Fakte por vetem kishe po flas diqka.
-ta shiqojme popullin gjerman
(Gjermanet
dhe Austriaket jan nje komb prandaj kombi austriak esht po thuaje
(kosovar, komb artificjall), nje gjuh dhe ne fund jan 2 shtete.

perse???!!!!! nuk e din populli i thjesht se sa mundesh me ber me dy shtete me nje shtet kurr nuk mundesh me ber.
- ta shiqojme greket....
e njejta gjer esht greqija me cypernin...
etc
etc
etc


Gjermania dhe Austria NUK JAN KOMB I NJEJT, por kan gjuh te njejt si shkak i luftes se Hitlerit [ lexo pak ma shum, per me fol me fakte e mos me ra posht ne forum ]
Cito :
Suksesi esht se Perqindja e madhe mendon siq une.
Por na trego se nga cilet troje shqipetare je ti???
Kjo me kish interesu...


po dhe eshte normale sepse shum familje kosovare nuk kan kontribu ne luften e uck-s, dhe eshte normale qe shumica nuk mund te jet Ajnshtajna. [ un nuk jam ajnshtajn, por thjesht i dalloj puntort dhe njerzt qe jan ajnshtajna dhe kontribuan ne kombin shqiptar, kurse ti mendon se ata jan budallenj ]
Un jam nga ferizaj, por studjoj ne Tetov,
Cito :
tani e ke te drejt ja ke qelluar hahahahahahaha more me trego se cfar droge ke perdor?????


pytje ma serioze
Cito :
Shiqo
ti nuk e din mendimin tim per Bashkimin KOmbetar, por jam i sigurt se
ata qe lehin me se shumti ne publik per bashkim kombetar ata jan
shpijuna dhe jan kunder kesaj teme.

Ata qe jan per ket te behet ata nuk lehen ne foruma:-PP


un e pash mendimin tend per bashkim kombetar, te keshilloj ti rilexosh postimet tua me lart,
kurse ideja per ket tem vjen pikerisht per bashkim kombetar, me shpresen qe njerz si ti te lexojn ne ket forum, te ti afirmojn njerzit dhe rretin qe e njohin se Bashkimi Kombetar eshte mundesia e vetme e shpetimit te kombit shqiptar.
Kjo debate do ishin arsye se pse duhet te dilnin ne protesta, nese do kishte ndonje organizim protestash ne Bashkim Kombetar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 44
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ] - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ]   A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ] - Faqe 3 EmptySat May 23, 2009 7:54 pm

Kastriot mehmeti!
a di kushe jane keto sote qe gervallen ketu ,,si patriot".
keta ishin kunder UCK-se atehere kurse tashe krejt UCK.
Po thue ti se si njofin njerezit se kushe qka ka kontribue.
keta jane si delet here pas nje ogiqi here pas tjetrit ,sipas interesit!
Keta jane kushe te vjen ne pushtet me ty jam!
Per kete kemi mbetur ketu ku jemi .
Dhe veshtire te perparojme siq nuk jemi shtet !
keta gezohen qe quhen kosovare me flamur multietnik!
Dhe se kundershtuan fare .
Bota thote hajt se budalla ha edhe bari! fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
kastriot_mehmeti
Fillestar/e
Fillestar/e
kastriot_mehmeti


Male
Numri i postimeve : 24
Age : 34
Vendi : Ferizaj
Profesioni/Hobi : ---
Registration date : 01/05/2009

A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ] - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ]   A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ] - Faqe 3 EmptySat May 23, 2009 8:10 pm

detektivi shkruajti:

Kastriot mehmeti!
a di kushe jane keto sote qe gervallen ketu ,,si patriot".
keta ishin kunder UCK-se atehere kurse tashe krejt UCK.
Po thue ti se si njofin njerezit se kushe qka ka kontribue.
keta jane si delet here pas nje ogiqi here pas tjetrit ,sipas interesit!
Keta jane kushe te vjen ne pushtet me ty jam!
Per kete kemi mbetur ketu ku jemi .
Dhe veshtire te perparojme siq nuk jemi shtet !
keta gezohen qe quhen kosovare me flamur multietnik!
Dhe se kundershtuan fare .
Bota thote hajt se budalla ha edhe bari! fla
po keto njerz mu dhimbesen me se shumti sepse jan te manipuluar nga shoqeria dhe rrethi qe kan, kta e kan konsideru UCK-n terorriste sepse ashtu pat than Rugova dhe Serbia.
Tash thon Bac U Kry veq pse thot Thaqi.
Kta njerez duhet kthjellojn me shum dijeni duke lexuar shum per shum rreth padrejtsive qe u bene prej vitit 1913 deri me tash.
Kta njerz jam i sigurt qe e dojn atdheun e tyre, por nuk din qysh mujn me kontribu ne forcimin e tij.

@arben24
A e din si Atila qe i perkiste fisit Hun e pushtoj nje pjes te madhe te botes ?
sepse kur erdhi ne pushtet kombi i tij ishte ndar ne 4-5 shtete, aj i bashkoj ato, 2 prej tyre i bashkoj me luft, per nje mbreteri Hune e cila me von ishte ne prag te pushtimit te botes, por dinakeria Romake beri nje trathti Atilas, e cila e la te vdekur, dhe mbetrit qe erdhen askush nuk ishte luftetar me imagjinat te denjt per me vazhdu punen e tij, po Hunet u shuan si shkak i drejtuesve te dopt, drejtues ngjashem me te kosoves se sodit, dhe me njerz si ty
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 44
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ] - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ]   A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ] - Faqe 3 EmptySat May 23, 2009 8:21 pm

Ku din more keta se kushe eshte Atila.
Keta me shume e dojne biznesin me shkije se shtetin!
PO a di qe krejt politikanet edhe keta lider te luftes kinse bashkpunojne me shkije .
Krejt mallin prej serbije e kane.
Keta mundohen ne internet dhe para dikuj te shiten patriot,a kure te vjen puna ne rrezik thojn hyni ju!
keta rrijn anash per pushtet dhe pastaj lavderohen se edhe ne,, jena trima" trima te odave dhe te rakise.
haaaa more kastriot te lumte!
Po une dhe do shoke me muaj ballafaqomi me keta servile te huaj! fla sja le ne koke.
A pe sheh sa ,,trimi" ketu a kosova pa sovranitet pa ushtri pa komb pa toke.
E pranojn kosoven sipas rez.1244 dhe planit te mikut te Milloshit keta thojne ,,kemi shtet! pa shtet.
qudi .
Ne avganistan armiku pritet me plumba dhe ne irak keta tonet me flija.haaaaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut


Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ] - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ]   A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ] - Faqe 3 EmptySat May 23, 2009 9:04 pm

Po Detektivi nuk e dine po nuk e dime edhe kushe eshte ai daja i jote me mjeker si e kishte emrin DRAZHJA po ti o manjiak ike more se te kame thene se kishte vend te lire ne Shtimje po per bese me te dergu ty ne SHTIMJE KREJT I LESHOJ TY TE MBAJNE THONE PASKA NJE PSIKOPAT QE JETON I LIRE HAHAHA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 44
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ] - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ]   A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ] - Faqe 3 EmptySat May 23, 2009 9:07 pm

o zeri Atdheut,po pse more bahesh me psikopata ,ti deri dje shajte gafurrin qka sthe tashe po e mbron me Agim Bajra po psikopata jeni!
haaaaaaa u knaq me qyshit budalle ketu.
Po skeni faj se shumica i keni shit dhent!
Une jetoi ne kosove o i mjere vetem kam dhane vendin ne gjermani qe tju hallakati! fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 44
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ] - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ]   A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ] - Faqe 3 EmptySat May 23, 2009 9:07 pm

o zeri Atdheut,po pse more bahesh me psikopata ,ti deri dje shajte gafurrin qka sthe tashe po e mbron me Agim Bajra po psikopata jeni!
haaaaaaa u knaq me qyshit budalle ketu.
Po skeni faj se shumica i keni shit dhent!
Une jetoi ne kosove o i mjere vetem kam dhane vendin ne gjermani qe tju hallakati! fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut


Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ] - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ]   A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ] - Faqe 3 EmptySat May 23, 2009 9:10 pm

O idijot une nuk e mbroje Gafurin te thashe e kame shajte me gjithe ty dhe dote vazhdoje ta shaje o mjeran lexo pak me mire se ty tamam idijot qenke se me Gafur e me ka krejt jeni nje qulle idijotash
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 44
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ] - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ]   A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ] - Faqe 3 EmptySat May 23, 2009 9:44 pm

mos shaje more manjak,se te vret Gafurri!
E une te qoi me pi uje dhe nuk te la me pi! fla haaaaa.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
kastriot_mehmeti
Fillestar/e
Fillestar/e
kastriot_mehmeti


Male
Numri i postimeve : 24
Age : 34
Vendi : Ferizaj
Profesioni/Hobi : ---
Registration date : 01/05/2009

A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ] - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ]   A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ] - Faqe 3 EmptySat May 23, 2009 10:17 pm

ne baz te postimeve paraprake ne tema tjera shoh qe edhe detektivi edhe zeriartheut jan pro Bashkimit Kombetar,

at'her pse gjith kto fyrje dhe ofendime mes veti kur kemi qellimin e njejt te gjith, Bashkimin e Trojeve Shqiptare.
te zeriatdheut shoh nje isht luftetar i cili eshte patriot i madh dhe i cili mendon se aksh eshte e njejta organizat si ajo e qameris, e cila dorzoj ne burgjet greke shum patriot
ne anen tjeter e shoh detektivin si nje patriot tjeter, po me besimin se AKSH eshte vazhdimsia e UCK-s

Ju kisha lut sa me pak ofendime, dhe sa me shum fakte dhe fjal te mira se pse duhet Bashkimi Kombetar, qe te jeni influenc e shum antarve ktu se eshte ne te mir te Shypnis.

nese kam gabim ne paragjykimet e mia rreth juve at'her ju kerkoj te falur se jam antar i ri, dhe nuk ju njoh mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Teuta.Gjika
Anëtar i ri
Anëtar i ri
avatar


Female
Numri i postimeve : 145
Age : 39
Vendi : Mitrovice
Profesioni/Hobi : "Shqiperine e mori turku, i vu zjarr. Shqipetar, mos rri, po duku, shqipetar!
Registration date : 13/05/2008

A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ] - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ]   A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ] - Faqe 3 EmptySat May 23, 2009 10:24 pm

Kastriot,

Detektivi perpiqet te njollose figuren e nje veprimtari i ceshtjes kombetare, Gafurr Adili. Une i thashe se nuk pajtohem me keto shpifje dhe ai ka filluar te me shaje. Para se te flasim per ribashkim kombetar me te, duhet te flasim per nivelin e edukates.
Ribashkimi kombetar u duhet shqiptareve sepse nuk eshte normale te jene te ndare midis 5 shteteve dhe te pushtuar e kolonizuar nga pushtuesit dhe kolonizatoret sllavo-maqedonas, serb, grek e malazez. Cdo gjendje koloniale sjell rraskapitje, sfillitje politike, ekonomike, shoqerore, dhe kombi shqiptar nuk mund te zhvillohet keshtu copa-copa. Ribashkimi kombetar u duhet shqiptareve per te arritur LIRINE, per te ndaluar shfrytezimi kolonialist i te huajve pushtuese. Cdo gjendje tjeter eshte dhe do te mbetet papranueshme per mua!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut


Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ] - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ]   A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ] - Faqe 3 EmptySat May 23, 2009 10:26 pm

Eje ej Kastriot Memeti prit djale mose me shtije me nje thes mua me xhita e detektivin se une ate vendin ku je linde ty kure ke qen 8 vjecar une e kame hec me kembet e mija e detektivi u kone ne serbi ne ate koh nuk ka gje kombetare prej tij kaq kupto te bej me dije nese te ka tregu BACI shoku ime i ngushte ATJE NE JEZERC KEMI PASE NJE VEND I KANE THENE HOTEL ai ka qen mbi AMBULANCEN PAKE ME LARTE MBI SHKOLLEN ATJE E KISHA SHTIJE XHITIN EDHE DETEKTIVIN E DISA TJERE JU KISHA TREGU TANI SI PUNOHET PER BASHKIM e te hije aty pashabesen ase nuk e permendin ate po haje nga large AkSH KAME THENE E THEM KAN HIJE DJEM SHUME TE MIRE QE UNE I NJOFE POR SI STRUKTURE DHE I KANE MARE NE QAFE ATA DJEM SOTE E KESAJ DITE I MARIN LARGE DUART NGA AJO STRUKTURE E SAJE E POSHTER KAQ
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Teuta.Gjika
Anëtar i ri
Anëtar i ri
avatar


Female
Numri i postimeve : 145
Age : 39
Vendi : Mitrovice
Profesioni/Hobi : "Shqiperine e mori turku, i vu zjarr. Shqipetar, mos rri, po duku, shqipetar!
Registration date : 13/05/2008

A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ] - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ]   A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ] - Faqe 3 EmptySat May 23, 2009 10:29 pm

Zeri,

Te mos flasim me per FBKSH-AKSH. Kemi mendime te ndryshme. Me thua, a mendon ti se ribashkimi kombetar eshte i domosdoshem dhe nese po, pse?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut


Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ] - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ]   A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ] - Faqe 3 EmptySat May 23, 2009 10:35 pm

Teuta Bashkimi jo se a eshte i domosdoshem por eshte obligim GJithe Kometare andaj duhet punuar me struktura te shendosha dhe njerez te vendosur drejt saj sa per FbkSH apo Aksh kame thene dhe e them prape keto struktura jo se dote bejn dicka per Bashkim por keto jane shume te demshem dhe e demtojne shume Bashkimin sepse Armikut keto i tregojne ala pa e gjuajt i thone kujdes se dote godasim andaj mendoje se keto jane te semuret e rugeve te Tiranes i njofe shume mire me vjen keq nuk kame njohuri per tije por ne baze te mendimeve te tua mendoje se je shume gabim nese pret nga ato se dote vije dicka vetem genjeshtra e mashtrime asgje tjeter te jeshe e bindur per kete qe them
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 44
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ] - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ]   A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ] - Faqe 3 EmptySat May 23, 2009 10:44 pm

Po Kastriot Mehmeti!
Shum ja ke qellue po mos me perzi me kesi farkiste tradhtare si ky zeriatdheut!
Une kam simpati per te dyjat uck-dhe aksh.Po problemi eshte tashe se gafurr Adili vet ne menyre te njeanshme deshti te shkaterroi aksh-fbksh.
Kjo fare Teuta Gjika e mbrojka.
Shoket kan dal me deklarat se se njofin G.Adilin si zedhenes ma se ka tradhtue idealin betimin.
Ky therret shoket e vete qe nuk mendojn si ky ne tel dhe ja shane familjet Grat robt.
Nuk le ken pa sha..
Dhe mendon me dhun ti bind njerezit qe ti shkojn mbrapa.Shan Akademiket qe e kundershtojne dhe qka ka.Ky seshte mire me koke eshte i semure psikik,e me kesi njerez nuk mund te ket bashkim.
Une perkrahi shoket e kosoves presheves dhe shkupit jo G.Adilin qe duhet shkue ne spital psikiatrik per sherim.
keta kjo Teuta e mbron se kan hanger bashke parat e popullit.
I je kan patriot po ma nuk je.
Ky zeriatdheut ka sha aksh po ky njeri ka sha edhe uck perpara me ka ka qen ky.
Pra ka dallim.
Me keta bajra zera moti jemi ne konflikt!
keta pranojn kosoven multietnike pa komb pa identitet une me shum shok nuk pranojm.ne pranojm vetem shqiperin natyrale dhe jo kombin kosovare si ky bajra dhe zeri .
Po ne pranojm nje flamur nje gjuhe nje komb e ai eshte flamuri kuq e zi. fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 44
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ] - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ]   A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ] - Faqe 3 EmptySat May 23, 2009 10:48 pm

Ti Teuta per nivelin e edukates fol me G.Adilin.
Ate edukohe se pari.
Po a je e qmendur ,si e vlereson ti njeriun qe shne permes tel msn shoket e vet me grua e qka ka ne familje apo edhe ti qenke e edukuar si ai.
per mua ata njerez nuk mund te punojn dhe nuk guxon te kemi ne levizje asi lloj psikopata.
Po ne qoftese ke asi edukate si ai ateher pajtohesh me ta.
Turp turp ta quan vetin intelektual dhe te vepron ne ate menyre.
Po bje me naj hunleshe se shpejti! fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut


Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ] - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ]   A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ] - Faqe 3 EmptySat May 23, 2009 10:49 pm

Ike more debil te tregova ku e kie vendin une ty ne SHTIMJE ATJE EC BAJU HAJDE MOSE PALLE SI GOMARI I BABASTASIT KETU SE KURGJO SPO MERESH VESHT IKE TE DAJTE ATJE NE RASHK NIPASH I TERNAFCIT JE E I MORINES E SHUKRIUT E NIMANIT E FADIL HOXHES IK PIRDHU THONE NE TIRANE HAHAAHHAA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 44
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ] - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ]   A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ] - Faqe 3 EmptySat May 23, 2009 10:53 pm

o zeri i mu...po ti qe shave gafurrin deri parzit a te bindi kjo fare teuta kerkushi qe po i del krahe a..
A leper a laper qe je...
Nuk din qka fol e qka bene..
Po o nip i Milloshit shka qen shkau! fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 44
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ] - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ]   A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ] - Faqe 3 EmptySat May 23, 2009 10:55 pm

oj kakiqke po g,Adili nuk eshte aksh-fbksh!
A ta le ne koke apo jo a je psikopate si ai se bashk keni nejt.
Lexo deklaraten e fbksh kosova2 heroike. fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut


Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ] - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ]   A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ] - Faqe 3 EmptySat May 23, 2009 10:56 pm

O idijot lexo mire o psikopat ike te thashe se te erdha une mbylle o zagar je ty sdine gje tjeter me shajte nene e familje asgje tjeter edhe ate nga larg se afer te kisha rejep e ta kisha mbushe mishin me krype tani kishe fol mire
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja


Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 61
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ] - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ]   A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ] - Faqe 3 EmptySat May 23, 2009 10:56 pm

DETEKTIV ME SIGURI E KE TE MIR M... QE PO TA DI GAFURRI NUMRIN E PO TE SHAN DICKA PASKA KETU
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Teuta.Gjika
Anëtar i ri
Anëtar i ri
avatar


Female
Numri i postimeve : 145
Age : 39
Vendi : Mitrovice
Profesioni/Hobi : "Shqiperine e mori turku, i vu zjarr. Shqipetar, mos rri, po duku, shqipetar!
Registration date : 13/05/2008

A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ] - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ]   A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ] - Faqe 3 EmptySat May 23, 2009 11:01 pm

"gafurr Adili vet ne menyre te njeanshme deshti te shkaterroi aksh-fbksh."
Ketu gabon, detektiv. Gafurr Adili nuk shkaterron FBKSH-AKSH, e nuk mund Ai t'i shkaterroje kur ai i ka lindur dhe rritur. Aq me shume kur ti nuk kupton nje fakt elementar: pushimi i aktivitetit nuk do te thote shkaterrim te strukturave kombetare, por ndergjegjesim te faktit se objektivi strategjik i Shqiperise Etnike do te thote te kalosh neper hapin taktik te Shqiperise Natyrale.
Ti shkon deri aty sa qe me akuzon se kam ngrene parate e popullit.
Nuk me njeh, rrjedhimisht nuk mund te dish cfare kam ngrene se une nuk ha para, se do te bej semundje barku, por ushqim. Ti nuk e din se cfare kam vepruar dhe cfare do te veproj, se nuk mund te vleresosh dike qe punon per ribashkimin e Shqiperise. Mua nuk me duhen parate. Parapelqej te jem e varfer, por e paster, te ndjek kete rruge qe e kam filluar qe e vogel (kisha 18 vjet). Mos ofendo sic te pret ty koka!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut


Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ] - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ]   A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ] - Faqe 3 EmptySat May 23, 2009 11:07 pm

Teuta m jafte me me ato taktikat e Gafurit nuk ka justifikim kesaj qe thua ty qe ndrone taktike eshte qesharake po thuaje drjet shkurte e shqip Deshtim total me qene se ty nuk te njofe se kushe je te thashe edhe me larte dhe nuk kame drejt te te akuzoje per asgje por kure eshte fjala per Gafurin ketu bijme ne kundershtime shume dhe kure nuk jame pajtuar me strategjine e nje Ytybeti e ase dote pajtohem ndonjeher por ketu naduhen faktete gjalla te cilat nuk i keni sjell kure si FBKSH E AKSH me vjen keq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Teuta.Gjika
Anëtar i ri
Anëtar i ri
avatar


Female
Numri i postimeve : 145
Age : 39
Vendi : Mitrovice
Profesioni/Hobi : "Shqiperine e mori turku, i vu zjarr. Shqipetar, mos rri, po duku, shqipetar!
Registration date : 13/05/2008

A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ] - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ]   A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ] - Faqe 3 EmptySat May 23, 2009 11:17 pm

Jo zeri i atdheut. Kjo eshte ne perputhje me rrethanat aktuale ne Ballkan. Perkrahja e Platformes se Shqiperise Natyrale mbledh forcat kombetare, i perqendron drejt arritjes se nje pike: krijimi i Shqiperise se territoreve te banuara prej shqiptareve. Ne kete moment, nuk mund te realizohet Shqiperine Etnike. Ne kete moment, kur shqiptaret jane te ndare dhe te copetuar, te kolonizuar dhe te pushtuar neper 5 shtete, a ka fuqi shqiptari t'i riktheje atdheut TOPLICEN DHE CAMERINE? Per kete, duhet mbeshtetja politike e nje shteti te bashkuar shqiptar dhe nje organizim antikolonial sic eshte FBKSH - AKSH. Nese do te vepronte ndryshe FBKSH-ne me strukturat e veta, do te ishte me te vertete demagogjike dhe joreale. Mire, mund te flasim edhe tani per TOPLICEN, per CAMERINE, te ngrisim zerin, por duke mos harruar se kryesore eshte ribashkimi i territoreve te banuara nga shqiptareve, eshte ceshtje mbijetese te nje kombi.
Eshte e vertete se ne nuk pajtohemi lidhur me Gafurr Adilin, une kam arsyet e mia per te cilen kam kete pozite dhe nuk do te lekundem prej saj. Por ne nje pike pajtohemi: ribashkimi kombetar eshte i domosdoshem.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut


Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ] - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ]   A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ] - Faqe 3 EmptySat May 23, 2009 11:28 pm

Po mire ateher pse qe 8 vjet lufte medjash apo lufte me Komunikata Teuta me thuaj sa djem u vrane duke menduar se Aksh eshte nje Ushtri sice e quanin me 3 divizione nje ushtri qe injoroje ushtrine e shtetit SHqiptare qe se ne bej ketu e atje sa djem jane rase ne burgje e sa te tjere po dergjen ne burgje po me ate emer e trilluasit si Gafuri hedhin valle mes Tiranes kushe mbane pergjegjsi per keto kushe interesohet per keto djem e ato familje te atyre djemve qe kishin nje Emblem me emrin e madh qe sote i la mes te ruges hajde nuk eshte turp kjo nuk te duket zhgenjim apo si pa bere asgje duke mare gjerat mbi vete nuk eshte mire e nderuar kjo gje ti thuash Ushtri me 3 divizjone dote thote je e organizuar me strategji etaktik ushtarake e jo te flase prej neti kete them une qejane gabimet dhe mashtrimet me te medha mendim i ime por ngase e njofe personalisht klyshe te FBKSH DHE AKSH eshte shume per te ardhe keq qe disa djem nuk u binden por sote e kuptuan bukur mire
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ] - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ]   A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ] - Faqe 3 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A ka nevoj Kosova per AKSH ? [ diskutim, jo akuzim ]
Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» FBKSH/AKSH
» Kosova e pavarur apo jo!?
» Kosova?
» A do ekzistojë Maqedonia si shtet?
» A K T U A L I T E T E dhe I N T E R V I S T A

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët :: Politikë-
Kërce tek: