Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 8 USHTARET SERBE TE ZËNË ROBË LUFTE NE SHALE TE BAJGORESE

Shko poshtë 
4 posters
AutoriMesazh
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja


Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 61
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

8 USHTARET SERBE TE ZËNË ROBË LUFTE NE SHALE TE BAJGORESE Empty
MesazhTitulli: 8 USHTARET SERBE TE ZËNË ROBË LUFTE NE SHALE TE BAJGORESE   8 USHTARET SERBE TE ZËNË ROBË LUFTE NE SHALE TE BAJGORESE EmptyThu Jun 04, 2009 2:32 am



8 USHTARET SERBE TE ZËNË ROBË LUFTE NE SHALE TE BAJGORESE 11
ME DATEN 08-01-1999 DITE E PREMTE NE FSHATIN BARE TE SHALESE SE BAJGORESE U ZUNE 8 USHTARE SERBE ROBE LUFTE NGA USHTRIJA CLIRIMTARE E KOSOVESE PASI QE U ZUNE KETA USHTARE SERBIJ NA DHA ULTIMATUM QE DERI NE ORA 15:00 TE LIROHEN PA KURFARE KUSHTI POR NE ISHIM TE VENDOSURE QE NUK DO I LIROJMI PER PA NA I LIRUARE 9 USHTARET TANE TE ZENE NE KUFI ME DATEN 14-12-1998 KU DHE PO KETE DITE NE KUFI ISHIN TE VRARE 35 PJESTARE TE UCK-se ndermjetesues ishte ministri i jashtem i norvegjsie KNUT VOLEBEK DHE SHUME TE TJERE VILLIJAM VOKERI POR VENDOSMERIJA JONE ISHTE QE PER NA I LIRUARE TANET NE ASE QE DO I MARRIM PARASYESH KERCNIMET E SERBISE EDHE PSE SERBIJA BEHEJ GATI TE MIRRTE OFANZIVE TE FUQISHME NE SHALE TE BAJGORESE POR PERGJIGJEJA JONE PER SERBIN ISHTE PO QE SE NJE TANKE DRJTOHET NGA SHALA E BAJGORESE TE GJITHE 8 USHTARET DO TI VRASIM EDHE KESHTU NDODHI DERI SA U ARIT MARVESHJA PER NDRRIMIN E USHTAREVE POR EDHE NJE KUSHTE QE E KISHIM NE ISHTE LIRIM I UKSHIN HOTIT POR OSBE NE ATE KOHE THA SE KURFAR GARANCIONI PER KETE NUK MUNDEMI TE BEJMI DHE ASHTU PASI QE KISHTE NDERMJETESIME TE SHUMTA NGA NDERKOMBETARET ATA U LIRUAN PASI QE NA I LIRUAN USHTARET TANE
ATY PER ATY SERBIJA U GJYNJIZUA
UCK-ja NE ARENEN NDERKOMBETARE U SHPALLE FITUESE SE U VERTETUA SE UCKja ESHTE NJE USHTRI E RREGULLTE QE I RESPEKTON LIGJET E LUFTES DHE NUK MUNDI ASKUSHE QE TA FUSE UCKne NE LISTEN E ORGANIZATAVE TERRORISTE SIQ U MUNDUA SERBIJA ,RUSIA , EDHE DISA ALEATE TE SERBISE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja


Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 61
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

8 USHTARET SERBE TE ZËNË ROBË LUFTE NE SHALE TE BAJGORESE Empty
MesazhTitulli: Re: 8 USHTARET SERBE TE ZËNË ROBË LUFTE NE SHALE TE BAJGORESE   8 USHTARET SERBE TE ZËNË ROBË LUFTE NE SHALE TE BAJGORESE EmptyThu Jun 04, 2009 2:38 am

TANKET E SERBISE ME DATEN 08-01-1999 PER NE DREJTIM TE SHALESE SE BAJGORESE PERFORCIME TE REJA NGA SERBIJA PER TI LIRUARE 8 USHTARET E VETE 8 USHTARET SERBE TE ZËNË ROBË LUFTE NE SHALE TE BAJGORESE Mdf04528
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili


Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

8 USHTARET SERBE TE ZËNË ROBË LUFTE NE SHALE TE BAJGORESE Empty
MesazhTitulli: Re: 8 USHTARET SERBE TE ZËNË ROBË LUFTE NE SHALE TE BAJGORESE   8 USHTARET SERBE TE ZËNË ROBË LUFTE NE SHALE TE BAJGORESE EmptyThu Jun 04, 2009 2:38 am

me kujtohet sikur sot kjo ngjarje Agim
kur me te gjitha variantet u mundojshin qetniket te depertojn ne Shale te Bajgores por ishte e kote
nga te gjitha anet e fshatrave per rreth u mundojshin te depertojn me se shumti nga Shupkovci u perqendrojshin me arsenal te rend shikonim ne TV
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja


Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 61
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

8 USHTARET SERBE TE ZËNË ROBË LUFTE NE SHALE TE BAJGORESE Empty
MesazhTitulli: Re: 8 USHTARET SERBE TE ZËNË ROBË LUFTE NE SHALE TE BAJGORESE   8 USHTARET SERBE TE ZËNË ROBË LUFTE NE SHALE TE BAJGORESE EmptyThu Jun 04, 2009 2:47 am

PO MORALI I LARTE I USHTAREVE TE UCK-se ishte dhe kjo sna bente te trembemi aspake per kete
ishim te vendosure ne kerkesat tona deri ne funde dhe ashtu doli serbin e detyruam te na njef si ushtri te barbaret
bashkesija nderkombetare e pranoje UCK-ne si ushtri te rregullte dhe kjo ishte fitorja me e madhe per UCKne e sot shume pake folet edhe shkruhet per kete
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 44
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

8 USHTARET SERBE TE ZËNË ROBË LUFTE NE SHALE TE BAJGORESE Empty
MesazhTitulli: Re: 8 USHTARET SERBE TE ZËNË ROBË LUFTE NE SHALE TE BAJGORESE   8 USHTARET SERBE TE ZËNË ROBË LUFTE NE SHALE TE BAJGORESE EmptyThu Jun 04, 2009 10:44 am

shume keni fitue valla ,,otrim".
kosoven multietnike mitrovicen e ndare.
Enklava etnike .
Pa komb pa flamur pa sovranitet pa ushtri pa buk pa uje pa pune pa prespektive.
Dhe qerravesh ketu ende. fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 44
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

8 USHTARET SERBE TE ZËNË ROBË LUFTE NE SHALE TE BAJGORESE Empty
MesazhTitulli: Re: 8 USHTARET SERBE TE ZËNË ROBË LUFTE NE SHALE TE BAJGORESE   8 USHTARET SERBE TE ZËNË ROBË LUFTE NE SHALE TE BAJGORESE EmptyThu Jun 04, 2009 10:44 am

shume keni fitue valla ,,otrim".
kosoven multietnike mitrovicen e ndare.
Enklava etnike .
Pa komb pa flamur pa sovranitet pa ushtri pa buk pa uje pa pune pa prespektive.
Dhe qerravesh ketu ende. fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja


Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 61
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

8 USHTARET SERBE TE ZËNË ROBË LUFTE NE SHALE TE BAJGORESE Empty
MesazhTitulli: Re: 8 USHTARET SERBE TE ZËNË ROBË LUFTE NE SHALE TE BAJGORESE   8 USHTARET SERBE TE ZËNË ROBË LUFTE NE SHALE TE BAJGORESE EmptyThu Jun 04, 2009 11:02 am

po detektiv qaraveshem se ishte knaqesi kur i pata ne dore keta ushtare te zene robe lufte se i thashe se ketu ka shqiptar ka burra ,ka trima,ka mic sokola
u tmerrue serbija kur i pa ushtaret e vete te zene robe lufte
kete e bejn trima o detektiv e jo ata servilet si ti qe po lehe si endacaket e rrugeve pa kurfar prespektive
ti je njeri i humbure
njeri pa rruge
njeri i deshtimeve
njeri i harruare
njeri i pa vlere
tani te nbetet ta blejshe nje litare e ta varresh vehten
se shqiperia po ece para
shqiptaret po punojn per nje te neserme me te mire
shqiptare po ecin rruges drejt bashkimit kombetare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 44
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

8 USHTARET SERBE TE ZËNË ROBË LUFTE NE SHALE TE BAJGORESE Empty
MesazhTitulli: Re: 8 USHTARET SERBE TE ZËNË ROBË LUFTE NE SHALE TE BAJGORESE   8 USHTARET SERBE TE ZËNË ROBË LUFTE NE SHALE TE BAJGORESE EmptyThu Jun 04, 2009 11:33 am

O po kali i madhe qe qenke ,pa kurrfar kulture .me ty me kesi njerez primitiv kurre perpara po perqdo dite mbrapa po shkojme.me ju ty po humbim qka ka shqiptare.
more i mjere qe nuk po pashe as mbrapa as anash.
Si duriu qe shiqon vetem perpara e ne humner.
Mu kan si ti varrna ne litar ,per tardhtine qe ja bete shokeve deshmore.
Per kosovarizmin tende qe ata as ne mendje se kishin per bashkim vllaznimin qe ata e luftuan ju prap naj kthyet.
Per coptimin e tokave shqiptare per trashegemin qe ja dhat shkijeve.
per flamurin qe u betuan e derdhen gjak qe e hiqet si mos mu kan kurre.Dhe naj prut nje te pshurrte me ylla edhe me i keq as ai me nje ylle dhe pro serbe.
per shuarjen e uck tmk.
per kosovan nen sundimin ete huajve.
E qka jo. fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja


Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 61
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

8 USHTARET SERBE TE ZËNË ROBË LUFTE NE SHALE TE BAJGORESE Empty
MesazhTitulli: reagim ndaje uk lushit   8 USHTARET SERBE TE ZËNË ROBË LUFTE NE SHALE TE BAJGORESE EmptyThu Jul 09, 2009 10:07 pm

.ExternalClass .EC_hmmessage P
{padding:0px;}
.ExternalClass body.EC_hmmessage
{font-size:10pt;font-family:Verdana;}




From: agim_barja@hotmail.com
To: ulushi@msn.com
Subject: pershendetje
Date: Wed, 1 Jul 2009 19:21:35 +0

.ExternalClass .EC_hmmessage P
{padding:0px;}
.ExternalClass body.EC_hmmessage
{font-size:10pt;font-family:Verdana;}

PERSHENDETJE Z:UK LUSHI UNE AGIM BARJA NGA SHALA E BAJGORESE HASA NE NJE SHKRIM TENDIN NE LIBRIN SHQIPTARO-AMERIKANET-E UCK KU SHKRUHET SE 8 USHTARET SERBE TE ZENE ROBE LUFTE JANE ZENE NE LLAP DHE SE GJOJA KOMANDANT REMI NA PASKA QEN ATY E TANI UNE PO JU DREJTOHEM JUVE PERSONALISHT SE E VERTETA ESHTE KREJT NDRYSHE NESE NUK E DINI HARTEN GJEOGRAFIKE DHE NUK E DINI HISTORIN E USHTRISE CLIRIMTARE TE KOSOVESE ATEHER JU KISHA LUTUR QE LE TE JETE HERA E FUNDIT KJO QE SHKRUANI FJALE TE KAFEVE E NJEREZEV TE DEHURE QE I BEJN CEFE VETI. 8 USHTARET SERBE JAN ZENE NE ZEMERE TE SHALESE SE BAJGORESE NE FSHATIN BARE KU PATA FATIN TE JEM EDHE UNE NE ATE ARRESTIM DHE SHUME SHOKE TE MI TE ZONES OPERATIVETE SHALESE SE BAJGORESE BRIGADA 141 MEHE UKA NJESIA SPECIALE E UCK se TANI NESE E NDINI VEHTEN PAK QE JENI I SINQERT JU MBETET TI KERKONI FALJE SHALJANEVE PER KETE GABIM QE E KENI BERE SE PER NE FUND PO TE THEME NJE GJE ASE QE KA PAS LIDHJE KOMANDANT REMI PER KETE KUR E KA MARR VESH KOMANDANT REMI PER 8 USHTARET SERBE ATA VEQ ISHIN 24 ORE NE DUARET TONA KEMI REAGUAR DHE DO TE REAGOJMI EDHE NE FUND SI REGJION QE PO LUANI ME LUFTEN TONE TE SHEJT NUK JA VLEN ME ASNJE SHKRONJE TE LEXOHET NGA SHKRIMET E JUAJA UNE JAM AGIM BARJA VETERAN I USHTRISE CLIRIMTARE TE KOSOVESE NE ZONEN OPERATIVE TE SHALESE SE BAJGORESE QE NGA CELULAT E PARA NE SHALEN E ISA BOLETINIT
UNE JAME MIRE KUR ESHTE MIRE SHQYPNIA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja


Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 61
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

8 USHTARET SERBE TE ZËNË ROBË LUFTE NE SHALE TE BAJGORESE Empty
MesazhTitulli: PERGJIGJET UK LUSHI   8 USHTARET SERBE TE ZËNË ROBË LUFTE NE SHALE TE BAJGORESE EmptyThu Jul 09, 2009 10:13 pm

I nderuar z. Barja,

sëpari falemnderit për leximin e librit mbi Atlantikun dhe dërgimin e e-mailit tuaj.

Libri "Shqiptaro-Amerikanët e UÇK-së" është kronikë për shqiptaro-amerikanët dhe Batalionin Atlantik. Pra, ai nuk është libër për historinë e përgjithshme të UÇK-së.

Në kohën dhe pjesën ku unë flas për ushtarët serbë të zënë rob nga UÇK-ja, ne, ushtarët e Atlantikut dhe unë, ishim ende në Amerikë. Unë mësova nga mjetet e informimit për këtë sukses të madh të UÇK-së dhe ato thonin se aksioni kishte ndodhur afër Podujevës. (Ju lutem shihni bashkangjitur Balkans Watch nga data 12 janar 1999). Jam plotësisht dakord me ju, që, si pjesmarrës i këtij aksioni spektakular dhe madheshtor të UÇK-së, ju i dini detajet e këtij suksesi më mirë se kushdo tjetër, prandaj as nuk e kam ndërmend të debatoj, qoftë gjeografinë, qoftë vërtetësinë e pohimeve tuaja.

Sido që të jetë, si bashkëluftëtar i të njëjës ide si ju dhe qindra-mijëra vëllezër dhe motra tonat nga UÇK, unë mund t' ju them vetëm tri gjëra:

1) qëllimi i përmendjes së aksionit ne fjale nga ana ime ka qenë të tregojë rregullin dhe aftësitë e UÇK-së si ushtri, e cila zë peng 8 ushtarë armiq dhe i trajton ata konform konventave ndërkombëtare

2) duke qenë në Amerikë në kohën kur ndodh kapja e 8 serbëve unë kam lexuar se Ambasadori Walker bisedonte me Remin për negociimin e lirimit të tyre

dhe

3) UÇK-ja ishte e organizuar në zona për arsye formale, por unë dhe besoj edhe bashkëluftëtarët tonë asnjëherë nuk i kemi parë sukseset apo dështimet e një zone si të asaj apo kësaj zone, por si të UÇK-së, e cila luftonte për liri dhe idealin e madh kombëtar gjithshqiptar.

Sidoqoftë, ua them sinqerisht unë e kuptoj sentimentin tuaj dhe u falenderoj edhe ju edhe ushtarët shaljanë që më korrektoni. Për më mirë, u ftoj që vërejtjet tuaja t'i bëni edhe publike në shtyp dhe u siguroj se në botimin e ardhshëm ky lëshim nuk do të përseritet.

Me përshendetje vëllazërore,

Uk Lushi


.ExternalClass .EC_hmmessage P
{padding:0px;}
.ExternalClass body.EC_hmmessage
{font-size:10pt;font-family:Verdana;}
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

8 USHTARET SERBE TE ZËNË ROBË LUFTE NE SHALE TE BAJGORESE Empty
MesazhTitulli: Re: 8 USHTARET SERBE TE ZËNË ROBË LUFTE NE SHALE TE BAJGORESE   8 USHTARET SERBE TE ZËNË ROBË LUFTE NE SHALE TE BAJGORESE EmptyFri Jul 10, 2009 10:09 pm

AGIM BARJA

UCK-ja NE ARENEN NDERKOMBETARE U SHPALLE FITUESE
SE U VERTETUA SE UCKja ESHTE NJE USHTRI E RREGULLTE QE I RESPEKTON
LIGJET E LUFTES DHE NUK MUNDI ASKUSHE QE TA FUSE UCKne NE LISTEN E
ORGANIZATAVE TERRORISTE SIQ U MUNDUA SERBIJA ,RUSIA , EDHE DISA ALEATE
TE SERBISE
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§

AGIM BARJA

çdo popull qe ngritet ne lufte per tu çlirue e me iu bashkue cungut te vete,ai popull duhet te beje lufte teroriste !
Teroriste çka kupton zotri ?
Si te kap armen ne dore apo nje brisk me vrare armiq apo tradhetar menjeherit konsiderohesh si terorist,por teroriste per tu çlirue nga roberia !
Nese bota te quan terorist,apo popull i revoltuar nuk kan dallim keto opcionet!
Nese nuk e pranon veten terorist,ateherit ai popull duhet ti nenshtrohet roberise dhe ta pranon armikun dhe tradhetaret qe te qeveriset nga ata !
Lufta çlirimtare e çdo popujve behet ne dy forma;
1)Lufta teroriste ;Ketu kete lufte e bejne njerezit e afte psiqikisht e fizikisht dhe armatosen gjere ne dhemb bile duhet te posedoin edhe arme ma te rrezikshme berthamore qe armikut ti shkaktoin dhemje ne shpirt me vra e masakrue ne forma sa ma te renda qe armikut mos ti shkoi ndermend kurr me kethyer koken ka ai popull i roberuar!
Format tjera te terorizmit qe bota i ndeshkon jan ato te kindapimeve per interesa partiake dhe perfitimeve!Veprat tjera te terorizmit jan te demshme kur çlirimtaret vrasin patriotet dhe i shpallin si tradhetar dhe gjate ofanzivave serbe ushtaret çlirimtar plaqkisin kombin e vete per tu pasurue!Kjo veper e terorizmit eshte shume e demshme dhe bota e ndeshkon sepse shkau nuk i vrete patriotet as shqiptar e as shkijet!
Shiko ne shqiperi shqiptaret nga kosova shkoin per pushime dhe bandat ne shqiperi qe jan te lidhura me organet shteterore ne mes te dites kindapoin femiun dhe pas deshtimeve plagosin nenen e tij pse e liroi nga tytat te birin:!Kte shkau shkaut kurr nuk ja bane e din se ku po ta qesi ?
2)Lufta çlirimtare pos teroristave(çlirimtareve)partizaneve,apo grupe te revoltuara luften duhet ta zhviloin edhe grupet e posaqme DIVERZANTASH!

Kush jan DIVERZANTET ?

Diverzantet jan njerezit e posaqem me pervoje qe dine ti shkatrroin makinat e fabrikave,depot e ushqimit ti djegin qe armiku mos te kete buke me ngrere e as uj me pire,as mos me pasur derivate per makinerin e tankave apo mjeteve qe qarkulloin!


Kete e kam deklarue edhe nepermjet RDW sa u zhvillonte lufta ne maqedoni si komandant une vete,por ne lufte nuk kam marr pjese sepse komandantet e tu nuk me lejuan dhe mu kercnuan se nese beje e vraje shkije kan me ma q.nonen!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

8 USHTARET SERBE TE ZËNË ROBË LUFTE NE SHALE TE BAJGORESE Empty
MesazhTitulli: Re: 8 USHTARET SERBE TE ZËNË ROBË LUFTE NE SHALE TE BAJGORESE   8 USHTARET SERBE TE ZËNË ROBË LUFTE NE SHALE TE BAJGORESE EmptyFri Jul 10, 2009 10:22 pm

agim barja

o mik mos te vjen rende po ta shtroi nje pyetje bre mik i dashtun ?Si i nxuret qata serb ?Hiq ma teper,dhe a keni mujte mi mbrojte civilet shqiptar,mos mu dhunue,mos miu kalle shtepit,e mos mi debue shqiptaret jashta kosoves ? ,

Nese me pergjigjesh kam me ta tregue nje rast te komandantit Kleqka,apo edhe te Naim piktorit !!!!Me keta kam ndejte mbas ofanzives se Rahovecit,e te tregoi edhe per dhjetra komandanta qe jan ende gjalle !Ndaq edhe kaseta ti qesi ketu e pastai mos me thuai tradhetar nese e qesi te verteten dhe bota te hallakatet se me genjeshtra ore burr as ne gjenet nuk shkohet,ju duket se e keni kap zotin,por nje dite edhe vete keni mu pendue se bota nuk mashtrohet nese jeni ka e shtrengoni popullin duarthate,sepse edhe ky popull ka me ja nise njesoi me laka si ju sepse edhe populli ka goje e jo vetem shoket e tu qe kan nxene pozita dhe jan bere pasanika e popullit njesoi duke hekur per kafshat te gojes !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





8 USHTARET SERBE TE ZËNË ROBË LUFTE NE SHALE TE BAJGORESE Empty
MesazhTitulli: Re: 8 USHTARET SERBE TE ZËNË ROBË LUFTE NE SHALE TE BAJGORESE   8 USHTARET SERBE TE ZËNË ROBË LUFTE NE SHALE TE BAJGORESE Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
8 USHTARET SERBE TE ZËNË ROBË LUFTE NE SHALE TE BAJGORESE
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kfori ne Shale te Bajgorese ...
» asfaltimi i f.sh vidishiq ne shale te bajgorese
» Lufta e Kryezive ishte lufte bejleresh e jo lufte kombet
» A K T U A L I T E T E dhe I N T E R V I S T A
» Manefestim ne BARE te Shalese se Bajgorese

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët :: Histori-
Kërce tek: